Google radi na sklopivom mobitelu od 1.800 dolara,

poruka: 7
|
čitano: 3.073
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google radi na sklopivom mobitelu od 1.800 dolara,".
10 godina
offline
Google radi na sklopivom mobitelu od 1.800 dolara,

uf sto je gadan, izgleda ko tabakera. da nije tako skup reklo bi se za poslovne korisnike.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google radi na sklopivom mobitelu od 1.800 dol
trolaslavonska kaže...

uf sto je gadan, izgleda ko tabakera. da nije tako skup reklo bi se za poslovne korisnike.

 kolega na poslu ima onaj samsung, ja to ne kuzim no vjerovatno dizajneri ne znaju sto vise izmislit pa posezu za onim sto je dokazano propali dizajn.

 

kad sam imao te preklopne telefone prije 15 godina, na njima su rikavali flat kabeli.... pa se telfon morao popravljat svakih 4-6 mjeseci.. 

 

mislim ono mobiteli su sve veci, a tableti sve manji

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
21 mjesec
protjeran
offline
Google radi na sklopivom mobitelu od 1.800 dolara,

Ovo nije mobitel!

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Google radi na sklopivom mobitelu od 1.800 dolara,

Gluposti. Vjerujem da bi puno ljudi dobro došli manji mobiteli koji stanu u džep, male potrošnje baterije i bez previše đinđa. Ali to vrijeme je očito prošlo. Sijećam se kad su baterije na mojim mobitelima držale po tjedan ili 10 dana.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google radi na sklopivom mobitelu od 1.800 dol
Baš ekstra, ima da ga kupim čim iziđe.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google radi na sklopivom mobitelu od 1.800 dol
GhostLoveScore kaže...

Gluposti. Vjerujem da bi puno ljudi dobro došli manji mobiteli koji stanu u džep, male potrošnje baterije i bez previše đinđa. Ali to vrijeme je očito prošlo. Sijećam se kad su baterije na mojim mobitelima držale po tjedan ili 10 dana.

 Pa jesu, al sad je malo drugacije, kaj ti je sad sa 45 ili vise vata problem ukopcat na 10 min i prezivit jos jedan dan?

14 godina
offline
Google radi na sklopivom mobitelu od 1.800 dolara,

Za tu lovu kupis posteni laptop pa mozes nesto i raditi pametno. Da mi ga netko i pokloni, neznam sta bi pametno radio sa njim 😅

 
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice