Google pretvara Gmail u središnju komunikacijsku p

poruka: 6
|
čitano: 3.571
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google pretvara Gmail u središnju komunikacijsku p".
Google pretvara Gmail u središnju komunikacijsku p

Čuo sam da nižerangirani zaposlenici googla ponovno kolutaju očima i kontaktiraju web dizajnera za manje promjene i ažuriranje stranice ...

 

 

Google Graveyard - Killed by Google

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Google pretvara Gmail u središnju komunikacijsku p

Jebeno mi treba samo mail a ne 1001 opcija. Sve nepotrebno se srećom može pogasiti a doduše ima i alternativa pa proberi

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Google pretvara Gmail u središnju komunikacijsku p

Google je korisnike dobio svojedobno zbog jednostavnosti. Ovo što rade u posljednje vrijeme je sve samo ne jednostavnost.

 

Baš jučer slažem nešto u G Suiteu...trebalo mi je pola sata da nađem opciju jer su ju gurnuli u petu razinu sustava.

 
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Google pretvara Gmail u središnju komunikacijsku p

Naravno, aplikacija će biti veća, zauzimati više resursa, trošiti više baterije, teže će se biti snaći u njoj... itd

Baš volim kad to naprave s neke aplikacije.

Npr, aplikacija za pregled slika od 5MB nakon 5 godina ima 200-500MB, postane pregledanik videa, video streamova, odvojen dio za slaganje kolekcija datoteka..

I ljudi ju prestanu koristiti i onda se ovi čude :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
10 0 hvala 0
4 godine
offline
Google pretvara Gmail u središnju komunikacijsku p

E-mail čitam kroz Outlook na laptopu. Tako da sve to što oni kane ponuditi ionako neću vidjeti. Namjerno. Želim jednostavnost servisa koji ima točno određenu namjenu, a ne švicarski nožić jer je to tako netko zamislio iz dosade i nedostatka ideja. A ponekad se nekom servisu i nema što novoga dodati.


Stariji će se sjetiti aplikacije WinZIP koja je bila ultra popularna ili Nero burning ROM. Ova druga je još bolji primjer u što se neka aplikacije može pretvoriti kada vlasnik pokuša od nje napraviti nešto što ne bi trebala biti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 17:52 (zelenapaprika).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Google pretvara Gmail u središnju komunikacijs
Gmail čitam na PC-u kroz Thunderbird. Tako da me sve ove điđe ne zanimaju i ne vidim ih. Tu imam sve privatne email accounte, neki nisu gmail. Poslovna je u Outlooku.
Jedino na mobu (još uvijek) koristim gmail app za privatne mailove, ali ću možda i tu tražiti drugo rješenje ako nastave trpati svašta. Za posao na mobu koristim Nine Folders. Komercijalan je, ali nije skup. Cca 100 kn jednokratno. Bolji Outlook od Outlooka 😀
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice