Google Pay od sada dostupan korisnicima Premium Vi

poruka: 21
|
čitano: 5.182
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Pay od sada dostupan korisnicima Premium Vi".
12 godina
offline
Google Pay od sada dostupan korisnicima Premium Vi

I ako vam mobitel ima NFC, bitno za napisati... Super stvar inače, koristim je i od prije ovog sranja, sada još više... 

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu

Također, prvo sam se zaje*avao sa Google Pay i Revolutom, a čim je PBZ uveo mogućnost plaćanja kroz Google Pay iznanada sam doživio spontanu erekciju koja još uvijek ne splašnjava od sreće uzrokovane beskontaktnim plaćanjem mobitelom, uz jasno, svu popratnu statistiku plaćenih računa i usluga. <3 Next level je plaćanje satom, ali još nemam nikakav mrtvi smartwatch </3

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
9 godina
online
Google Pay od sada dostupan korisnicima Premium Vi

samo da ne vidimo živu lovu... stisne nam se šupak onda. Jbt karticu za 500kn provučem k'o iz pičke, al da moram izbrojati 5 Mažuranića možda bih se zamislio... al obzirom da nije cilj da se zamislim... samo gas

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu

znaci bez NFCa ne radi?

 

a kako je prihvaćeno po dućanima, da li radi u svakom koji podrzava beskontaktno plaćanje karticama?

također, da li mozes sam odredit max limit plaćanja?

12 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu
BoTiA kaže...

znaci bez NFCa ne radi?

 

a kako je prihvaćeno po dućanima, da li radi u svakom koji podrzava beskontaktno plaćanje karticama?

također, da li mozes sam odredit max limit plaćanja?

 Tako je, mora imati NFC. Radi na isti princip kao i te smart kartice tako da ako imaju beskontaktni POS, trebalo bi raditi. Trenutno se u PBZu ne moze odrediti limit, 100 kuna sa ukljucenim ekranom, a mob zakljucan, a kada je mob. otkljucan onda je limit kao i inace sa PiNom

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu
kuleee kaže...

Također, prvo sam se zaje*avao sa Google Pay i Revolutom, a čim je PBZ uveo mogućnost plaćanja kroz Google Pay iznanada sam doživio spontanu erekciju koja još uvijek ne splašnjava od sreće uzrokovane beskontaktnim plaćanjem mobitelom, uz jasno, svu popratnu statistiku plaćenih računa i usluga. <3 Next level je plaćanje satom, ali još nemam nikakav mrtvi smartwatch </3

 Kakva sranja s revolutom? Jednostavno je.

10 godina
offline
Google Pay od sada dostupan korisnicima Premium Vi

Fakat je zajebano kad imaš super kineza, naravno najbolji mobitel u klasi za te pare jel, šiomaji, a kad ono bez nfc-a..

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu
INCOGNITO99 kaže...
BoTiA kaže...

znaci bez NFCa ne radi?

 

a kako je prihvaćeno po dućanima, da li radi u svakom koji podrzava beskontaktno plaćanje karticama?

također, da li mozes sam odredit max limit plaćanja?

 Tako je, mora imati NFC. Radi na isti princip kao i te smart kartice tako da ako imaju beskontaktni POS, trebalo bi raditi. Trenutno se u PBZu ne moze odrediti limit, 100 kuna sa ukljucenim ekranom, a mob zakljucan, a kada je mob. otkljucan onda je limit kao i inace sa PiNom

 To u nekoj drugoj Hrvatskoj? Tisak, konzum, dechlaton, restorani ako je povise 100 kuna ne mozete platiti beskontaktnim. Pitam mogu li probati, kazu ne da im sistem. Lol

13 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu
prošli tjedan u kauflandu skoro 700kn bez pin-a... otključao mob i prislonio..
ne sjećam se 100% za konzum, ali čini mi se da veći iznosi isto prolaze.
već se pisalo o tome kada se uveo mjesečni limit zbog EU birokrata kako Gpay to zaobilazi, a kod Revoluta čak imaš automatski da ti to resetira na fizičkoj kartici
15 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu

Ne lupetaj, milion puta sam platio u Konzumu više od 100KN....

12 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu
Gestapo kaže...

Ne lupetaj, milion puta sam platio u Konzumu više od 100KN....

 Tako je, prica se o Google Pay usluzi na mobitelu, ne o beskontaktnim karticama. Mobitel zaključan, a ekran uključen - limit 100kn, mobitel otključan - limit kao i sa karticom i pinom

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
13 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu
Ne kužim, kaj to predstavlja neki problem? Meni na tekućem PBZ VISA kartici je dnevni limit plaćanja 15k kn ako se ne varam, veće transakcije moram najaviti; koliki je postotak ekipe koja dnevno ide kupovati stvari (špeceraj u Konzumu 😁) u vrijednosti više od 15k?
9 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu
INCOGNITO99 kaže...
Gestapo kaže...

Ne lupetaj, milion puta sam platio u Konzumu više od 100KN....

 Tako je, prica se o Google Pay usluzi na mobitelu, ne o beskontaktnim karticama. Mobitel zaključan, a ekran uključen - limit 100kn, mobitel otključan - limit kao i sa karticom i pinom

 Budem rekao slijedeci put teti na Tisku. I da svjestan sam te razlike. Ali, nece da ukljuce beskontaktno ako je vise od 100kn, ne da im sistem.

12 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu

Samo reci da zelis POS, dalje nije njihova briga . Mislim kakva glupost, kada ti upali POS za iznose od 100+kuna, i dalje mozes samo nasloniti karticu i upisati PIN, ne moraš je tamo utaknuti...

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
10 godina
neaktivan
offline
Google Pay od sada dostupan korisnicima Premium Vi

Kad sam beskontaktno placao 2 puta mi kliknulo, napravilo 2 transakcije, i onda iz ducana zvali banku da stornira transakciju. To mi se dogodilo nekoliko puta.

Nije zvaka za seljaka, nista beskontaktno ubuduce

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu
INCOGNITO99 kaže...

Samo reci da zelis POS, dalje nije njihova briga . Mislim kakva glupost, kada ti upali POS za iznose od 100+kuna, i dalje mozes samo nasloniti karticu i upisati PIN, ne moraš je tamo utaknuti...

 Ne mogu vjerovati da mi nitko to nije znao reci. Ja ih uvjeravam da mogu platiti vise od 100 kuna beskontaktno, nitko nije nikad cuo za to. Barem u Splitu. U Dechaltonu sam moram odraditi 5 transakcija kad sam zaboravio karticu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 15:27 (pravi_covijek).
15 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu
pravi_covijek kaže...

 Budem rekao slijedeci put teti na Tisku. I da svjestan sam te razlike. Ali, nece da ukljuce beskontaktno ako je vise od 100kn, ne da im sistem.

 Moram priznati da prvi puta čujem da nekoga treba tražiti da "uključi" beskontaktno plaćanje... Ukoliko sam dobre volje teti na blagajni kažem da ću platiti karticom, ako nisam dobre volje samo im prstom pokažem na aparatić, nikada im još nisam rekao dali ću umetnuti karticu, prisloniti karticu ili ću prisloniti telefon... 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 18:47 (Gestapo).
13 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu
Kolacic kaže...
kuleee kaže...

Također, prvo sam se zaje*avao sa Google Pay i Revolutom, a čim je PBZ uveo mogućnost plaćanja kroz Google Pay iznanada sam doživio spontanu erekciju koja još uvijek ne splašnjava od sreće uzrokovane beskontaktnim plaćanjem mobitelom, uz jasno, svu popratnu statistiku plaćenih računa i usluga. <3 Next level je plaćanje satom, ali još nemam nikakav mrtvi smartwatch </3

 Kakva sranja s revolutom? Jednostavno je.

 Ma krivo sam se izrazio. Nisam imao nikakav problem sa Revolutom, nego sam njega koristio na mobu prethodno uvođenju Google Pay usluge za PBZ račune, jer sam prije morao top-upat Revolut svaki čas da bi mogao koristit benefite tog beskontaktnog plaćanja. Sada više nemam s tim problem jer mi je glavni tekući račun spojen namješten kao primarni način plaćanja unutar Google Paya

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
15 godina
offline
Google Pay od sada dostupan korisnicima Premium Vi

Meni ne radi. Uredno sam prijavio Visa premium. Probao jučer na Ini i danas u Konzumu. Ali čim prislonim telefon na pos aparat isti javi: umetnite chip karticu. 

Da li treba još kakva aktivacija?  Verifikacija je prošla bez problema.

Također da lije potrebno otvarati i pokretati aplikaciju google pay ili je ona uvijek u pozadini otvorena? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu

E za premium ne znam, meni radi na debitnoj ok. Jedini problem što sam imao je na Xiaomi telefonu je koji wallet koristi. LINK

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
15 godina
offline
Re: Google Pay od sada dostupan korisnicima Premiu

Meni isto radi na debitnoj Visa tekuceg računa,  ali članak je baš da je omogućeno i korisnicima Premium visa a to su one koje su zamijenile amex kreditne. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice