Google Pay dostupan i klijentima Zagrebačke banke

poruka: 68
|
čitano: 24.370
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Pay dostupan i klijentima Zagrebačke banke".
5 godina
online
Re: Google Pay dostupan i klijentima Zagrebačke ba
maxy0 kaže...

Vidim da jos uvijek u mzabi ima m-novcanik i da mi nudi beskontaktno placanje. Jel to jos uvijek radi ili moram prebaciti sve na google pay?

Usput, jel to 100% sigurno?

 Jel imas dostupno azuriranje m zaba aplikacije? koju verziju androida imas ako ne? 

 

Ako ti radi i iz nekog razloga nemas / ne zelis nadograditi app, jednako je sigurno kao i prije jer je to i dalje njihova sluzbena aplikacija. Ali s vremenom ce sigurno prestati raditi jer ce maknuti tu funkciju sa svojih servera

15 godina
online
Re: Google Pay dostupan i klijentima Zagrebačke ba
maxy0 kaže...

Vidim da jos uvijek u mzabi ima m-novcanik i da mi nudi beskontaktno placanje. Jel to jos uvijek radi ili moram prebaciti sve na google pay?

Usput, jel to 100% sigurno?

Zadnja verzija aplikacije i dalje ima m-novcanik jer tamo mozes vidjeti status i pin kartice, obrocne otplate, podesiti limite i sl. Ali dolje ima button za dodavanje u google pay.

Sigurno je, naravno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Google Pay dostupan i klijentima Zagrebačke ba
Jel vama nalazi Pevex ili Emmezetu kad idete dodati loyalty card? Toliko ima tih dućana za koje prvi put cujen a ove ne mogu nikako nac, nije mi jasno
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pay dostupan i klijentima Zagrebačke ba
Ne nalazi. Glupo je sto ne mozes dodati bilo koju vec valjda trgovac prvo mora s googlom.
13 godina
offline
Google Pay dostupan i klijentima Zagrebačke banke

Instalirao sam si Google Pay i dodao karticu. Na pay.google.com mi nije dodana kartica, ali mi je Google automatski napravio profil za plaćanje (sadrži ID profila za plaćanje, ime i prezime, adresa i broj mobitela) koji se može vidjeti u postavkama na navedenoj stranici.

Ako ja Google Pay ne planiram koristiti za plaćanje online, već isključivo preko aplikacije i u trgovinama, mogu li ja obrisati taj profil za plaćanje na stranici, a istovremeno ostaviti karticu i mogućnost plaćanja preko Google Pay aplikacije na mobitelu?

Ponavljam, plaćao bih samo preko aplikacije beskontaktno u trgovinama, preko interneta ne.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.11.2021 9:42 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pay dostupan i klijentima Zagrebačke ba
Marko :D kaže...

Instalirao sam si Google Pay i dodao karticu. Na pay.google.com mi nije dodana kartica, ali mi je Google automatski napravio profil za plaćanje (sadrži ID profila za plaćanje, ime i prezime, adresa i broj mobitela) koji se može vidjeti u postavkama na navedenoj stranici.

Ako ja Google Pay ne planiram koristiti za plaćanje online, već isključivo preko aplikacije i u trgovinama, mogu li ja obrisati taj profil za plaćanje na stranici, a istovremeno ostaviti karticu i mogućnost plaćanja preko Google Pay aplikacije na mobitelu?

Ponavljam, plaćao bih samo preko aplikacije beskontaktno u trgovinama, preko interneta ne.

Bump.

16 godina
offline
Google Pay dostupan i klijentima Zagrebačke banke

obriši ga pa probaj

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pay dostupan i klijentima Zagrebačke ba

Obrisao sam adresu i grad, pa je ostalo samo ime i broj mobitela što mi je prihvatljivo jer to ionako imam na Google računu. Mislim da nema veze direktno s karticom, ali ima s profilom na Google-u koji se koristi u samoj aplikaciji, pa neću ništa brisat.

 

Od plaćanja ništa za sada jer mi je krepao NFC na mobitelu. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice