Google patentirao ideju za ekstremne ljenčine – au

poruka: 7
|
čitano: 3.151
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google patentirao ideju za ekstremne ljenčine – au".
15 godina
offline
Google patentirao ideju za ekstremne ljenčine – au

apsolutno svaki izum u povijest nastao je zbog lijenosti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Google patentirao ideju za ekstremne ljenčine – au

Trebalo bi malo razmisliti i o zdravstenoj istpravnosti takvog izuma. Ako ekran nastoji biti uvijek na istoj udaljenosti od korisnika, i ono malo akomodacije oka izostaje - što vodi u dakekovidnost. 

Inače, predlažem Vam jednostavnu vježbu za oko od neprestalnog zurenja u ekrak. Uzmite neki predmet (olovku, gumicu, šalicu...) i gledajte ga isped sebe u ispruženoj ruci. Zatim predmet sve više primičite očima, a kad ga sasvim primaknete, skrenite pogled s njega i zabuljite su u daljinu. Izvanredno odmara oči!

 
4 0 hvala 4
14 godina
offline
Google patentirao ideju za ekstremne ljenčine – au

a ak gledamo u par sisa pa im se približimo na organoleptičku/olfaktornu razdaljinu, je nemam potrebe, želje a bogami nema ni prisile koja bi me natjerala gledat u stranu i daljinu....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Google patentirao ideju za ekstremne ljenčine – au

Ja mislim da je to skroz praktično. Koliko je samo poklopaca strgano, što kod brzinskog otvaranja ljevom rukom, pa nastrada redovno lijevi zglob koji spaja monitor ili kod brzinskog zatvaranja kada se zatvori skupa s olovkom koja je ostala na tipkovnici :-). ovako neka se izvoli sam ispravo otvarati/zatvarati. Ne znam kako kod vas al se ja često šokiram kad vidim kako ljudi mlate s tim poklopcima.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Google patentirao ideju za ekstremne ljenčine – au

-

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2017 17:52 (andrijam).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Google patentirao ideju za ekstremne ljenčine – au

Ne treba isključiti ni "accessibility" (po naški "pristupačnost").

Brijem da je nekom s prirođenim (ili privremenim) defektom puno lakše otvoriti laptop na ovaj način nego da prtlja s jednom rukom dok lap ne padne na pod.

A o komociji dok je desna ruka zauzeta tek ne treba puno pričati... 

Gledam te!
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Google patentirao ideju za ekstremne ljenčine

Ja mislim da je to genijalan patent, ali ne za lijene nego opčenito. Mogao bi imati široku primjenu.

 

Zamislite ovo, laptop je na stolu, vi ležite na krevetu i odjednom VIBER video poziv, vi na glas kaževe Javi se, Laptop se usput i otvori i namjesti prema vama tj prema vašem krevetu (jer je odredio po zvuku gdje ste)  :D i javi na video poziv :D 

 

 

Nešto slično ovome barem priblizno 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2017 19:32 (Markić7).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice