Google obećava da će ukinuti individualno praćenje

poruka: 5
|
čitano: 2.610
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google obećava da će ukinuti individualno praćenje".
9 godina
offline
Google obećava da će ukinuti individualno praćenje

Tako je, sve korisnike strpati u razne grupe pa onda praćenje po grupama. U grupi će se moći pratiti po 10 korisnika, sve njihove radnje i navike, kretanje i potrošnja. To je tolika razlika u odnosu na individualno praćenje da mi se sve zavrtilo u glavi...

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google obećava da će ukinuti individualno praćenje
  • Citat iz članka:

"Još prošle godine Google je najavio da će se više posvetiti privatnosti korisnika Interneta tako što će, u razdoblju od dvije godine, u potpunosti ukinuti podršku za third-party cookieje unutar svojeg preglednika Chrome. Ovaj plan ne uključuje ukidanje podrške preko noći,..."

 

 

A do tad ih možete i sami blokirati...

https://www.howtogeek.com/241006/how-to-block-third-party-cookies-in-every-web-browser/

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Google obećava da će ukinuti individualno praćenje

ok, onda ćemo mi ukinuti paranoju. obećajemo. 

 

p.s. "Ja sam već na sve naviknuo, ogugla sam ka gluvo magare”, rekao je Kerum."

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 16:04 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google obećava da će ukinuti individualno prać
higgs kaže...
  • Citat iz članka:

"Još prošle godine Google je najavio da će se više posvetiti privatnosti korisnika Interneta tako što će, u razdoblju od dvije godine, u potpunosti ukinuti podršku za third-party cookieje unutar svojeg preglednika Chrome. Ovaj plan ne uključuje ukidanje podrške preko noći,..."

 

 

A do tad ih možete i sami blokirati...

https://www.howtogeek.com/241006/how-to-block-third-party-cookies-in-every-web-browser/

Možeš, ali 99,99% korisnika to ne napravi, velik dio zato jer nije toga ni svjestan, od preostalih jedan dio jer ne zna, drugi jer im se neda. Razlike u defaultnim postavkama su ključne za većinu

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
offline
Google obećava da će ukinuti individualno praćenje

de kakve su ovo gluposti... pa tu foru nemreš nijednom klincu prodat danas... pod uvjetom da mu roditelji nisu nabili mobitel u ruke već u 2. godini života

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice