Google Chrome 82 bez podrške za FTP

poruka: 7
|
čitano: 1.780
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Chrome 82 bez podrške za FTP".
8 godina
offline
Google Chrome 82 bez podrške za FTP

Koristio sam Chrome godinama, ali prešao sam na Firefox nedavno. Postali su kao FB sa svojom politikom i odnosom prema korisnicima.

Twitch-Duxcro
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Google Chrome 82 bez podrške za FTP
Chrome koristi više od 60% svjetske populacije, a internetom browsa bar pola od 7.7 milijardi ljudi. Dolazimo do zaključka da FTP na Chromeu koristi barem pola milijuna ljudi (ili 0.01%). Zanemarivo za moćni Google..
I`m silicon-based life-form
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Chrome 82 bez podrške za FTP

Nije nešto što će me otjerati s Chromea (jer FTP ne koristim), ali malo je glupo kompletno gašenje FTP-a. Mnoge stranice sadrže FTP linkove za preuzimanje, pa umjesto da sadržaj preuzmem direktno u Chrome-u, link ću morati otvoriti u drugom pregledniku. 

 

Bolje bi bilo da malo bave prikazom fontova. Bug s naknadnim učitavanjem dijakritičkih znakova se vuče već jako dugo za što oni tvrde da nije bug nego feature (web stranica za uštedu par KB i 0.000001s pri učitavanju istih). Isto se ne pojavljuje u Firefox-u, samo u Chromium preglednicima... 🙄

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2019 11:33 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Chrome 82 bez podrške za FTP
Goog kreće "zatvarati utakmicu" uz blesava obrazloženja i nesuvislu matematiku (a možda je i prijevod problem).

Svakako, vrijeme je za bijeg iz tih ralja prije nego što se sasvim zatvore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Chrome 82 bez podrške za FTP
uuY kaže...
Goog kreće "zatvarati utakmicu" uz blesava obrazloženja i nesuvislu matematiku (a možda je i prijevod problem).

Svakako, vrijeme je za bijeg iz tih ralja prije nego što se sasvim zatvore.

Čeka se Microsoft Edge u stabilnoj verziji na Chromiumu. Google će onda imati pravog konkurenta jer nudi isto što i njihov preglednik, te još neke funkcije koje Chrome nema. Uz to, dolaziti će kao zadani preglednik na svim računalima s Windows 10, te će biti dostupan (već je sada dostupan) za Windows 7, 8.1 i macOS.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2019 12:28 (Marko :D).
4 godine
protjeran
offline
Re: Google Chrome 82 bez podrške za FTP
Što se mene tiče, Google može potpuno ugasiti Chrome, pa i posve prestati s poslovanjem. Opera je daleko brži i lakši preglednik, a Duck (navodno) ne špijunira. Jedino Googleovo što koristim je Youtube (iako on nije izvorno njihov). Nažalost.
 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Google Chrome 82 bez podrške za FTP

hahaha ..... podržavati FTP protokol (i to ne cijeli samo dio za download datoteke), nije financijski isplativ :P

 

Inače FTP protokol se sigurno mijenja svaki tjedan pa to jako puno košta Google :)

 

Nisam protiv da se izbaci, ali argumenti su presmiješni. 

 

Izbacivanjem FTP funkcionalnosti povećat će se performanse za recimo 0.0001% :)

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice