Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok zaključana tema

poruka: 107
|
čitano: 18.482
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok".
10 godina
offline
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok

Ovo se cine vazne informaticke vijesti, da li cemo uskoro biti u prilici citati o Van Derlajn sankcijama i politikama eu komisije? 🙂

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok

Postoji pravi progon Rusa,nametanje laži i dezinformacija“, priopćio je na Telegramu Denis Pušilin, čovjek na čelu samoproglašene Narodne Republike Donjeck (DPR).

 

Otmeš silom tuđi teritorij, i onda te još svijet proganja... 

Rusi !

Nitko ne sme da vas bije... 

 

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
18 5 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
Sj. Koreja v.2

Čini mi se napredak čovječanstva u zadnje vrijeme ide unazad...
Moj PC  
12 2 hvala 0
10 godina
offline
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok


Očekivano. Zapadnjaci su već u 2 mjesecu ove godine, svi stali do jednoga na stranu Zapada.


Rusku Federaciju, Rusiju, Ruse, pravoslavce se prikazuje kao neke najgore zločince, te ta razina ide do samog zdravog razuma.
Zapadne filhamrmonije skidaju ruske skladatelje, po knjižnicama Glogoljev nije više Rus, nego Ukrajinac....

 

Ne mislim sada to raspredati o ratu i politici, al ovo sotoniziranje Rusa nije normalno.
Zapad decenijama, stoljećima radi x100 gore stvari, te nitko nikome niš. Napada države kao da igramo Rizik, imperijalizam, doba kolonijalizma...
Kaj je to? Laži KGB?

 

Daj molim Vas...razmišljate svojom glavom.

dzg
Moj PC  
24 28 hvala 3
15 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku

Slažem se. Dvostruka mjerila. Mi možemo, a vi ne. Ipak, i Rusi su smiješni sa kuknjavom kada im Ukrajina napada njihov teritorij tj. uzvrati.

 

Šteta što se ratuje. Općenito, bilo gdje.

12 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
PzKpfw kaže...


Očekivano. Zapadnjaci su već u 2 mjesecu ove godine, svi stali do jednoga na stranu Zapada.


Rusku Federaciju, Rusiju, Ruse, pravoslavce se prikazuje kao neke najgore zločince, te ta razina ide do samog zdravog razuma.
Zapadne filhamrmonije skidaju ruske skladatelje, po knjižnicama Glogoljev nije više Rus, nego Ukrajinac....

 

Ne mislim sada to raspredati o ratu i politici, al ovo sotoniziranje Rusa nije normalno.
Zapad decenijama, stoljećima radi x100 gore stvari, te nitko nikome niš. Napada države kao da igramo Rizik, imperijalizam, doba kolonijalizma...
Kaj je to? Laži KGB?

 

Daj molim Vas...razmišljate svojom glavom.

 Tko je agresor?

14 godina
neaktivan
offline
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok

 

Odličan potez Rusije i proruskih vlasti u krajini.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
PzKpfw kaže...


Očekivano. Zapadnjaci su već u 2 mjesecu ove godine, svi stali do jednoga na stranu Zapada.


Rusku Federaciju, Rusiju, Ruse, pravoslavce se prikazuje kao neke najgore zločince, te ta razina ide do samog zdravog razuma.
Zapadne filhamrmonije skidaju ruske skladatelje, po knjižnicama Glogoljev nije više Rus, nego Ukrajinac....

 

Ne mislim sada to raspredati o ratu i politici, al ovo sotoniziranje Rusa nije normalno.
Zapad decenijama, stoljećima radi x100 gore stvari, te nitko nikome niš. Napada države kao da igramo Rizik, imperijalizam, doba kolonijalizma...
Kaj je to? Laži KGB?

 

Daj molim Vas...razmišljate svojom glavom.

 Volovi, svi do jednog, razmišljaju svojom glavom. Nije to problem. A što se tiče Rusa, ma daj zamisli, oni bi Rusiju do Lisabona i odmah ih se nešto, bre, sotoniše. A što se tiče toga tko što radi, radili bi i Rusi, ali su glupi i nesposobni pa su zapeli već na Ukrajni. 

6 godina
offline
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok

Izzy  PzKpfw  vidjet ću ja, ako naravno preživim, Vaše glavice kada čika Rus zakuca sa haubicom pred Vašim vratima. Ako Vam pašu, tamo odite radit i živit, ne u Austriju, Njemačku, Irsku...

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2022 17:34 (cvaja997).
Moj PC  
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok

a jadni. ostaje im samo firefox, opera, duckduckgo, bing, tor, pizdematerine ... da, da, znam da će bez gugleta odmah propasti u mukama ali takva je smrt. okrutna i relativno neselektivna. 

 

a propos politike, u koju se "navođeno" ovim napisom zabrazdilo: nitko od vas (ni ja, skupa s vama*) pojma nema (da smo davno u mašini x 2 + o, kako je lepo biti glup ...) što se tamo dogodilo, što su uzroci ("nesređene političke prilike u srednjoj europi početkom dvadesetog stoljeća") a što povod ("sarajevski atentat"). nitko od nas tamo nije bio ili živjeo (ne živio!; to je tito). kao i lokalno stanovništvo, znamo ono (matematički: i samo ono) što nam mediji serviraju, ovisno o njihovoj pristranosti i kako vjetar (= politika i interesi) puše. sve je nekako crno/bijelo: rusi su zločesti gargamel a ukrajinci jadni štrumfovi. meni zdrav razum (a ni bolestan dio jednako) ne da to tako pušiti, sve dok je dovoljo duhana na zalisi (*bijah i u rusiji i u ukrajini: jedino je sigurno kako svi slaveni imaju putra na glavi, bez iznimke). uvijek je povijest bila prepuna takvih sisuacija a propaganda je stvari okretala ovako ili onako, e ne bi li topovsko meso zauzimalo strane i navijalo "za naše" a "protiv njihovih" (tko god tu bio tko; nebitno), što je značajna komponenta u utjecanju na ishod. tek će vremenski odmak u nekoj budućnosti pokazati što se doista zbivalo i "tko je prvi počeo". dotad, mudro je suzdržavanje od navijanja te kritički prosuđivati servirane podatke. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2022 17:39 (Ajar).
Moj PC  
13 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
PzKpfw kaže...


Očekivano. Zapadnjaci su već u 2 mjesecu ove godine, svi stali do jednoga na stranu Zapada.


Rusku Federaciju, Rusiju, Ruse, pravoslavce se prikazuje kao neke najgore zločince, te ta razina ide do samog zdravog razuma.
Zapadne filhamrmonije skidaju ruske skladatelje, po knjižnicama Glogoljev nije više Rus, nego Ukrajinac....

 

Ne mislim sada to raspredati o ratu i politici, al ovo sotoniziranje Rusa nije normalno.
Zapad decenijama, stoljećima radi x100 gore stvari, te nitko nikome niš. Napada države kao da igramo Rizik, imperijalizam, doba kolonijalizma...
Kaj je to? Laži KGB?

 

Daj molim Vas...razmišljate svojom glavom.

 Kada za par mjeseci kad ne bude islo konvencijalno pa bace takticku nuklearnu da "spase" zivote, hoce to isto biti u redu? 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku

Hoće.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
cvaja997 kaže...

Izzy  PzKpfw  vidjet ću ja, ako naravno preživim, Vaše glavice kada čika Rus zakuca sa haubicom pred Vašim vratima. Ako Vam pašu, tamo odite radit i živit, ne u Austriju, Njemačku, Irsku...

 

A tebi nije nešto čudno u tome da normalan svijet, pošten narod mora odlaziti iz svoje zemlje, napuštati rodna sela i gradove, ne vidiš krivnju za to u onima koji crpe naš demografski potencijal (Austrija, Njemačka, Irska) nego kriviš Rusiju što nije ona ta koja odvlači naše ljude?

 

Stvarno sulud komentar.

 

 

A znaš što, kad Rusija pobjedi, i EU ekonomski pukne, nitko ni neće ići u Austriju, Njemačku, Irsku...

15 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
cvaja997 kaže...

Izzy  PzKpfw  vidjet ću ja, ako naravno preživim, Vaše glavice kada čika Rus zakuca sa haubicom pred Vašim vratima. Ako Vam pašu, tamo odite radit i živit, ne u Austriju, Njemačku, Irsku...

 Treba nastojati gledati što je realnije moguće. Amerikenjci i kako bi se reklo Zapad seru naveliko. UK smradovi nad smradovima, pa i Njemačka. Ima ih još, ali te zemlje su itekako kroz povijest iskorištavali države i narode.

 

I Rusi su, bez ikakve sumnje. Štoviše, Rusima (politici, vodstvu) nije stalo do svojih ljudi, kamoli do drugih naroda. Svatko gleda svoje interese. Ali Rusi meni nisu mrski. Nisu niti Srbi. Naravno, često se drugo zbori ako ne daj Bože netko strada od bliskih ljudi kao posljedica vojnih djelovanja, agresije druge zemlje.

 

Nije realno da Rusi nama zaprijete ratom. Točnije dođu do nas. Eventualno preko Srba, ali ne vjerujem.

 

Svaka čast Amerikancima na modernoj tehnologiji, tehnološkom razvoju i onome što gotovo svi mi ovdje na ovomu forumu volimo - ICT-u. Volio bih kada bi Rusi i Kinezi i bilo koja druga zemlja mogla njima konkurirati tehnološki i da to rezultira još većim izborom primjerice u procesorima i grafičkim karticama. 

 

Svaka država ima interese i zbog toga se dosta često ratuje ili stvaraju nemiri. Bilo Amerikanci, bilo Rusi.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2022 11:42 (Izzy).
16 godina
offline
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok

kolko ja kuzim tö, ovi kao hoce da se odcjepljuju, a mi im kao ne damo.

 

 

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
Manojlo kaže...
cvaja997 kaže...

Izzy  PzKpfw  vidjet ću ja, ako naravno preživim, Vaše glavice kada čika Rus zakuca sa haubicom pred Vašim vratima. Ako Vam pašu, tamo odite radit i živit, ne u Austriju, Njemačku, Irsku...

 

A tebi nije nešto čudno u tome da normalan svijet, pošten narod mora odlaziti iz svoje zemlje, napuštati rodna sela i gradove, ne vidiš krivnju za to u onima koji crpe naš demografski potencijal (Austrija, Njemačka, Irska) nego kriviš Rusiju što nije ona ta koja odvlači naše ljude?

 

Stvarno sulud komentar.

 

 

A znaš što, kad Rusija pobjedi, i EU ekonomski pukne, nitko ni neće ići u Austriju, Njemačku, Irsku...

 Tipičan balkanjeros, krivi druge države zašto je njegova jad i bijeda. U Rusiju nitko ne ide jer je isto to što i Hrvatska, jad i bijeda. 

6 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku

Još ću samo mrvicu zapaprit u off tonu. Svatko tko vojno intervenira u suverenu, međunarodno priznatu zemlju je zločinac, agresor bez pogovora. Tako je crno/bijelo. 2014. anektiran Krim. Sada treba cijela Ukrajina. Misliš da će stat kad osvoje Ukrajinu? EU i Zapad su nudili, pogotovo u doba Trumpa, prosperitet i NAŠ stil života Rusiji, na obostrano zadovoljstvo. "Demokratska republika" Rusija je rekla ne. A znaš što, Rusija može pobjedit samo u slučaju uzajamnog atomskog uništenja. Nikada i nikako drugačije. Jer oni neće stat sa Ukrajinom. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
Nemamo mi brige. Ko ovo osvoji, taj je već propao 😅
9 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
Manojlo kaže...
cvaja997 kaže...

Izzy  PzKpfw  vidjet ću ja, ako naravno preživim, Vaše glavice kada čika Rus zakuca sa haubicom pred Vašim vratima. Ako Vam pašu, tamo odite radit i živit, ne u Austriju, Njemačku, Irsku...

 

A tebi nije nešto čudno u tome da normalan svijet, pošten narod mora odlaziti iz svoje zemlje, napuštati rodna sela i gradove, ne vidiš krivnju za to u onima koji crpe naš demografski potencijal (Austrija, Njemačka, Irska) nego kriviš Rusiju što nije ona ta koja odvlači naše ljude?

 

Stvarno sulud komentar.

 

 

A znaš što, kad Rusija pobjedi, i EU ekonomski pukne, nitko ni neće ići u Austriju, Njemačku, Irsku...

 

Dječače, vicevi su u drugoj temi.

 

Rusija je nesposobna i to prirodno bogatstvo vaditi/prerađivati/slati bez tehnologije zapada, a ne nešto ozbiljnije.. To je afrika sa strujom. Da nema zapada u špilji bi živjeli. Sve što imaju su izgradili novcima zapada, bilo kroz naplatu energenata, bilo kroz ulaganja zapada.

 

Odigrali su pametno, navukli kretene iz eu na svoje resurse pa to koriste kao najveće oružje, vidjeli su da je prilika sad ili nikad, jer se zapad okreće alternativama, a ovo će samo drastično ubrzati to sve, i to je najbolja vijest ikada za čovječanstvo. Zahvala glupanima što će gurnuti zapad na maksimalni angažman u razvoju obnovljivih energija, baterija i sl., samo da se maknemo od tih primitivnih i ograničenih energenata...

A onda će rusi laganini praviti svoje čipove, operativne sustave i sl., ali za jedno 200 godina

10 godina
offline
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok

 

 

Hm, za politiku ovo nije forum.

 

Al, moram napisati na prozivanja, da eto ne volim rat. Nisam ja za rat. Ima boljih od mene za to.

 

Idem tamo gdje mogu napredovati i razvijati svoje potencijale.

 

Tko voli, neka ide ratovati. Ta, ova HR ima 500k branitelja. Nadam se da znate očistiti oružje.

A, ako ne možete vi, pošaljite svoju djecu.

 

 

dzg
Moj PC  
2 10 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
Ti mladicu moras misliti na sebe i svoje zdravlje. Sasvim je normalno da nema svatko talent za pjevanje, razmisljanje
itd.

Dakle drzi se tema koje to idu od ruke Dinamo i uvlacenje u dup*.

Nema smisla da sa odraslima sudjelujes u relativno kompleksnim temama.

P.S. Moj poziv je i dalje aktivan.
15 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
Malo bezveze jer su rujke odavno naučeni na yandex
K
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
PzKpfw kaže...


Očekivano. Zapadnjaci su već u 2 mjesecu ove godine, svi stali do jednoga na stranu Zapada.


Rusku Federaciju, Rusiju, Ruse, pravoslavce se prikazuje kao neke najgore zločince, te ta razina ide do samog zdravog razuma.
Zapadne filhamrmonije skidaju ruske skladatelje, po knjižnicama Glogoljev nije više Rus, nego Ukrajinac....

 

Ne mislim sada to raspredati o ratu i politici, al ovo sotoniziranje Rusa nije normalno.
Zapad decenijama, stoljećima radi x100 gore stvari, te nitko nikome niš. Napada države kao da igramo Rizik, imperijalizam, doba kolonijalizma...
Kaj je to? Laži KGB?

 

Daj molim Vas...razmišljate svojom glavom.

 Razmišljamo svojom glavom i jasno je da je Putler isto što  Milošević ali sa atomskim bombama !

waaagh ;
2 godine
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
PzKpfw kaže...

 

 

Idem tamo gdje mogu napredovati i razvijati svoje potencijale.

 

 Kad ideš ?

Kupim ti ja kartu za bilo koje mjesto na planetu, a posebno tamo gdje nema interneta, da se opet ne javiš na ovaj forum...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
2 godine
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
Ajar kaže...

 

 

a propos politike, u koju se "navođeno" ovim napisom zabrazdilo: nitko od vas (ni ja, skupa s vama*) pojma nema (da smo davno u mašini x 2 + o, kako je lepo biti glup ...) što se tamo dogodilo, što su uzroci ("nesređene političke prilike u srednjoj europi početkom dvadesetog stoljeća") a što povod ("sarajevski atentat"). nitko od nas tamo nije bio ili živjeo (ne živio!; to je tito). kao i lokalno stanovništvo, znamo ono (matematički: i samo ono) što nam mediji serviraju, ovisno o njihovoj pristranosti i kako vjetar (= politika i interesi) puše. 

 ti si u mašini, a ja ne, npr..

ti lijepo uvijeno u svojim postovima uvijek staneš na stranu Rusa..

 

ona razaranja gradova koja vidimo, uništene ukrajinske stambene zgrade, dječji vrtići, razaranja koja u životu nisam vidio, su možda laž ?

ispran nam je mozak ?

zapadna proaganda ?

ukrajinci bombardišu sami sebe, da bi se prikazali žrtvama.. je, kako ne...

 

mislim da smo već svi isti scenarij doživjeli za vrijeme Domovinskoga rata, no nekima ne može iz dupeta u glavu, ma nikako.

 

laše je bilo lagati prije 30 godina.

danas svatko ima smartphone pa može pokazati sliku razaranja i realno stanje, ako to već ne odrade profi ekipe.

internet je dostupan u svakoj zabiti, vijesti lete 5G.

 

gađanje dječjeg vrtića je odmah za Titov prijeki sud..Lavrovu i Putinu metak u čelo, bez suđenja.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
7 godina
online
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku

A istina nikad nijr jednostrana...

Da ne bi bilo da sam kolegin advokat, ali, za razliku od nekih, nemam pamćenje zlatne ribice (ne mislim na tebe, kolega).

Znači, te kobne 2016/2017 dok su mediji masovno brujali o američkim zračnom štitu u Poljskoj, objavili su i da SAD i aktivno naoružava ukrajinske separatiste na granicj da nastave svojj borbu za suverenitet od Rusije.

I tko je onda tu pravi krivac?

A kaj se tiče "vrtića" i sličnih jeftinih PR stuntova: ako je u ovom sukobu poginuo ijedan civil, to je isključivo krivica ukrajinske strane i točka.

A vojne snage nek pogibaju, ionakk je jedino za kaj se bore časna smrt (neću komentirat)...

 

Kruha i igala...
6 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
fer-de-lance kaže...

objavili su i da SAD i aktivno naoružava ukrajinske separatiste na granicj da nastave svojj borbu za suverenitet od Rusije.

 

I Kosovo je nekoć bilo u sastavu Srbije. Vojvodina je još uvijek, zasad. Istra i Dubrovnik su još u sastavu RH. Donjeck i Luhansk su osvojeni. Krim je odavno osvojen. Jel treba još? Gdje se staje sa operacijom? Znaš i sam gdje će stat, kad atomske krenu iz silosa. Ovo ti je početak, kako ti trubiš da je amerika naoružavala ukrajinske separatiste, tako ja mogu brujat da su oni htjeli odcjepljenje od majčice Rusije. Znamo samo da je amerika htjela destabilizirat područje jer je već tada bila u krizi. Imaju najbolje agencije u svijetu, modeli predviđanja tako masivnog sustava su točni jer nema kraha odmah i sad. Iako je korona dodatno poljuljala sustav. Bogati u americi ne žele izgubit svoje bogatstvo. Sad imamo uspon i "povratak" amerike, na uštrub Europe, a Azija je ostala gdje je, s tim da Kina jako pomno prati što i kako se odvija. U svakom slučaju, rusi su nasjeli na američke provokacije, došli pokazat zube i sad čekamo dalje. Sve se može riješit diplomatskim putem, da na čelu Rusije nije KGB diktator možda bi bilo drugačije. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
cvaja997 kaže...

I Kosovo je nekoć bilo u sastavu Srbije. Vojvodina je još uvijek, zasad. Istra i Dubrovnik su još u sastavu RH. Donjeck i Luhansk su osvojeni. Krim je odavno osvojen. Jel treba još? Gdje se staje sa operacijom? Znaš i sam gdje će stat, kad atomske krenu iz silosa. Ovo ti je početak, kako ti trubiš da je amerika naoružavala ukrajinske separatiste, tako ja mogu brujat da su oni htjeli odcjepljenje od majčice Rusije. Znamo samo da je amerika htjela destabilizirat područje jer je već tada bila u krizi. Imaju najbolje agencije u svijetu, modeli predviđanja tako masivnog sustava su točni jer nema kraha odmah i sad. Iako je korona dodatno poljuljala sustav. Bogati u americi ne žele izgubit svoje bogatstvo. Sad imamo uspon i "povratak" amerike, na uštrub Europe, a Azija je ostala gdje je, s tim da Kina jako pomno prati što i kako se odvija. U svakom slučaju, rusi su nasjeli na američke provokacije, došli pokazat zube i sad čekamo dalje. Sve se može riješit diplomatskim putem, da na čelu Rusije nije KGB diktator možda bi bilo drugačije. 

 rekao jedan bosanski političar, tamo devedesetih (bilo u novinama i na portalima), a povodom rata u bosni: "do rata se moglo doći i mirnim putem". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2022 11:58 (Ajar).
2 godine
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
fer-de-lance kaže...

A istina nikad nijr jednostrana...

Da ne bi bilo da sam kolegin advokat, ali, za razliku od nekih, nemam pamćenje zlatne ribice (ne mislim na tebe, kolega).

Znači, te kobne 2016/2017 dok su mediji masovno brujali o američkim zračnom štitu u Poljskoj, objavili su i da SAD i aktivno naoružava ukrajinske separatiste na granicj da nastave svojj borbu za suverenitet od Rusije.

I tko je onda tu pravi krivac?

A kaj se tiče "vrtića" i sličnih jeftinih PR stuntova: ako je u ovom sukobu poginuo ijedan civil, to je isključivo krivica ukrajinske strane i točka.

A vojne snage nek pogibaju, ionakk je jedino za kaj se bore časna smrt (neću komentirat)...

 

 ovo ti je podatak od "malo prije ruske agresije";

 

Procjene su da je na teritoriju Europe smješteno između 2.000 i 8.000 ruskih taktičkih bojnih glava, naspram 180 američkih. Ako govorimo o ljudstvu, naspram već raspoređenih oko 150.000 ruskih vojnika u blizini rusko-ukrajinske granice, u državama na istoku Europe raspoređeno je tek oko 8.500 američkih vojnika.

 

toliko o američkoj agresivnosti...

 

a ovo je PR stunt;

proturaketni američki zračni štit ?

moš si misliti, i što će s njim ?

 

čista provokacija.

da sam ja na mjestu Putina , rekao bih; izvolte bona, hoćete li ući i u Rusiju ?

što vam treba ?

dođite, pa uzmite, jebo vas štit.

 

*mislili su napasti Ruse s 8500 vojnika, nemoj me .....?! 

 

PR stunt..vidio si slike raketiranih zgrada, sravnjenih gotovo do temelja.. !

ajde, nećemo o dječjim vrtićima,,, a koji su klinac gađali stambene zgrade gdje žive civili ?

 

od toga mi je muka jer sam to proživio.

ajde, gađaj po vojnim objektima, gađaj vojsku, koji ti je qrac narod kriv ?

 

Ukrajina je je kriva što se nije temeljito naoružala od 2015 godine, a imali su vremena.. (tako smo mi lijepo (pametno i strateški dok se nismo dobro nafilovali oružjem) mirovali do 1995. i onda udri po četnicima, vraćaj svoj teritorij)

zar su stvarno mislili pustiti Krim Rusima ? nisu..pa što su onda čekali... ??

 

onaj patuljak Zelenski snima serije i to na ruskom jeziku, da se bolje prodaju i u Rusiji....

 

meni je Ukrajina samo kriva što se nije dobro naoružala od aneksije Krima.

kad imaš oružje s kojim si ravnopravan, teško će te netko napasti. svi se boje za svoje guzice i političke položaje.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2022 12:51 (Zaporožac).
8 godina
offline
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok

Ako danas  svi znaju da je Amerika izazvala agresiju Rusije na Ukrajinu,koja je počela još 2014. da bi uništila tu Rusiju,trebali bi Rusi prekinuti osvajanja i ubijanja povući se sa okupiranih teritorija i tako zajebati zle Amerikance . Posvetiti se sebi i sopstvenom napretku ,imaju neograničene resurse ,  jedino što im treba jeste demokratski režim u kojem su svi pred zakonom jednaki .

 

Samo izgleda svi to znaju ,Lavrov,Zakharova,Semir,Novak  ... balkanski internet portali  osim Putlera kojem izgleda nitko to ne smije kazati !

waaagh ;
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice