Glinom protiv bakterija

poruka: 5
|
čitano: 2.581
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Glinom protiv bakterija".
15 godina
offline
Glinom protiv bakterija

kad vidjeh kako papige (i papagaji) u Peruuuu masovno tamane glinu radi natrija i detoksikacije, pohitah u Glinu no stanovništvo nije bilo oduševljeno zamišlju o jedenju njihova naselja (koje je tamo još od 13. stoljeća) pa su me izlemali i iznjeli iz grada na tračnici umočenog u katran i uvaljanog u perje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2018 15:05 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Glinom protiv bakterija
Ajar kaže...

kad vidjeh kako papige (i papagaji) u Peruuuu masovno tamane glinu radi natrija i detoksikacije, pohitah u Glinu no stanovništvo nije bilo oduševljeno zamišlju o jedenju njihova naselja (koje je tamo još od 13. stoljeća) pa su me izlemali i iznjeli iz grada na tračnici umočenog u katran i uvaljanog u perje. 

  Ništa se ti ne brini. I katran je zdrav.

8 godina
offline
Glinom protiv bakterija

E, tu ste fulalali - da je katran zdrav. Katran sadrži policikličke aromatske ugljikovodike, prve poznate karcinogene. Još je naime u 19. stoljeću primijećeno da dimnjačari često obolijevaju od raka testisa. Onda  naime nisu bacali kugle i vukli četke, nego su sami ulazili u dimnjak (o tome je i Britten napisao operu). 

 
3 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Glinom protiv bakterija
danen kaže...

E, tu ste fulalali - da je katran zdrav. Katran sadrži policikličke aromatske ugljikovodike, prve poznate karcinogene. Još je naime u 19. stoljeću primijećeno da dimnjačari često obolijevaju od raka testisa. Onda  naime nisu bacali kugle i vukli četke, nego su sami ulazili u dimnjak (o tome je i Britten napisao operu). 

Na zajebanciju odgovaram zajebancijom a ti sasvim ozbiljno.

8 godina
offline
Glinom protiv bakterija

Ja se volim zajebavati, pa se čudim kako to drugi ne kuže. A sam ne kužim... Jao!

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice