Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

poruka: 35
|
čitano: 18.090
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen".
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

Odbijam koristiti torrente i ilegalne servise sve dok se hollywood i kompanija ne udostoje napraviti nesto gledanja vrijedno!

 

 

Moj PC  
26 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV pr
"Tko još ima volje skidati..."

Ima, ima itekako volje. Pogotovo na informatičkom forumu. Članak napisan u stilu kao da autor teksta nikad nije skinuo nešto sa torrenta.
73 DE 9A3BGG
Moj PC  
24 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV pr

"Volja" za skidanjem se sastoji od 3 klika mišem i potrošenih 30 sekudni. Jako je zahtjevno. 

11 godina
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

Sta ce mi ista eon besplatan svaki se mj.nanovo registrujem i ajbok

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV pr
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Odbijam koristiti torrente i ilegalne servise sve dok se hollywood i kompanija ne udostoje napraviti nesto gledanja vrijedno!

 

 

Filmovi su im nekoliko godina unazad uglavnom smeće, no serija ima vrhunaravnih, i isplati ih se skinuti, što i jesi, ako držiš do sebe. 

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivoga zaključka.
14 godina
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

Kodi i strimam boga ako treba !

Sjedi 1
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

Mi smo ovdje u većini svi Hrvati katolici i ne bavimo se takvim zlim i besramnim radnjama....

Moj PC  
33 0 hvala 7
15 godina
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

Anketa ne okriva, kako je količina ilegalnog skidanja ekstremno manja.

Da, i dalje skidam, ali samo ako nije dostupno u prikladnom formatu i u prikladno vrijeme (netfix stalno mijenja ponudu) na jednoj od brojnih platforma kojima plaćam pretplatu. Koliko god to sad ludo zvuči, tu je i HRT-ova "platforma" uključena.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

lukav pokušaj izvlačenja priznanja od osumnjičenih no ne lezi vraže. (iz zapisnika) "ništa nisam piratizirao, nisam bio tamo i imam alibi. (nečitak potpis)"

 

s devete strane, prigoda je raščlaniti prednosti i nedostatke ovakvih čas nelegalnih, čas nemoralnih, čas oboje, čas nema veze postupaka:

 

p: trošak je manji (nije jabba, jer se plaća "pristup internetu"), neovisan si o vremenima emitiranja (gledaš kad, koliko i što hoćeš/možeš) i (često upitnim) ukusima emitatora, biranjem izbjegavaš da ti biraju, nema reklama, titlova kol'ko o'š, nađe se i toliko starih "materijala" da ni najstariji stanovnici sela ne pamte ... , izbrišeš kad ti paše, čuvaš ako smatraš i tak. neke se stvari pojave gotovo isti dan s premijerama "za javnost".

 

n: postoji mogućnost tzv. savjesne korozije (ono kad te grize a ne vidiš gdje) no to se može nekako suzbiti uporabom osobnih zaštitnih sredstava, narušavaš moralne standarde i običaje (posebno kapitalističke), u nekim te državama i odrape jer te špijuniraju i moraš čekati ponekad i dulje razdoblje skidanja (za čitave serije, tipa DS9).

 

zaključak: biti slijepo crijevo eu (pa i šire) ima više prednosti nego nedostataka (ako se promatra "čitava slika", bez partikularnih interesa i folklora). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 1
4 godine
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

Pogledam ( skinem seriju ) onda kad ista nije dostupna legalno u Hrvatskoj preko nekog OTT servisa.....

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

Ja da li gledam, ma nema šanse. Sve legalno.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 13:52 (Valentin17).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV pr
Prije nego nešto krenem skidati, prvo priupitam svoga HRT inkasatora hoće li ta serija ili film biti dostupan na našoj nacionalnoj dalekovidnici. Jedino uz dopuštenje inkasatora i HAVC-a usuđujem se upuštati u te iznimno opasne i komplicirane radnje kao što su torrenti.
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV pr

godinama ne skidam torente od kad postoje sajtovi koji nude sve online, odaberem i gledam.

neku streaming uslugu ću plaćati (koliko god da košta) kada ne budem morao imati pretplatu na 15 različitih servisa da bi gledao sve što me zanima od npr. sci-fi

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 16:12 (digitall).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV pr
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Odbijam koristiti torrente i ilegalne servise sve dok se hollywood i kompanija ne udostoje napraviti nesto gledanja vrijedno!

 

 

All Quiet on the Western Front (2022) - IMDb

Top Gun: Maverick (2022) - IMDb

Thirteen Lives (2022) - IMDb

Hustle (2022) - IMDb

The Batman (2022) - IMDb

 

Tu je i Avatar 2 do kraja godine i još neki....

14 godina
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

Batman izdrzao do kraja filma u kinu, neznam jeli zbog cijene karte ili cega vec.

Top gun zamalo izasao iz dvorane, ali onda sam poceo gledati film kao komicni zesci trash i kiselo se smijao do kraja. Opet da nije cijena karte bila tolika vjerojatno bi otisao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 20:07 (konjRR).
 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV pr
In other news: "The sky is blue".
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

NE.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV pr
Samo pirate s kariba....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
4 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV pr
konjRR kaže...

Batman izdrzao do kraja filma u kinu, neznam jeli zbog cijene karte ili cega vec.

Top gun zamalo izasao iz dvorane, ali onda sam poceo gledati film kao komicni zesci trash i kiselo se smijao do kraja. Opet da nije cijena karte bila tolika vjerojatno bi otisao.

 Zadnji Batman je svijetla tacka u kinematografiji zadnjih godina. Daleko od najboljeg ali vrlo gledljiv. Za razliku od mavericka.... Nisam nista ocekivao i razočarao me.....

16 godina
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

Za roditelje sam stavio KODI na njihov android box da ne plaćaju MaxTV.

 

Što se mene tiče skidam si eventualno poneku dobru seriju s torenta. Filmove sam volio oduvijek, bilo da se radi o filmu iz 1930ih ili novom, ali mora se priznati da se baš ne žurim skidati ove koji igraju u kinima, zadnjih 10 godina filmska umjetnost se pomalo srozala.

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV pr
Korny1603987 kaže...

zadnjih 20 godina filmska umjetnost se pomalo srozala.

 evo ispravio sam za tebe.

a ovo pomalo je preblaga riječ.

8 godina
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

 

Odbijam placati za gledanje sadrzaja - politickih pamfleta i gender i inih preodgoja, naivno umotanih u tzv negledljive, bljutave filmove.

Sad je kao priaterija kriva.

Nije. Sadrzaj je smece.

Da se nadovezem na gornjih par postova. Pirati s Kariba su bii svjetla tocka, ali su radi gender ludosti umocili i Johnny Deppa, i sutnuli ga iz serijala. Jer #believeallwomen. Zamijenit ce ga s zenom. Nastavke te serije filmova necu pogledati pa da mi testisi ovise o tome. Ne radi piraterije nego sto politickim komesarima ne dam cent, filir, pfenig, kosticu marelice, ogrizutak jabuke. Zabijte si industriju gdje sunce ne sija.

 
6 3 hvala 2
14 godina
offline
Re: Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV pr
Posmatrač kaže...
konjRR kaže...

Batman izdrzao do kraja filma u kinu, neznam jeli zbog cijene karte ili cega vec.

Top gun zamalo izasao iz dvorane, ali onda sam poceo gledati film kao komicni zesci trash i kiselo se smijao do kraja. Opet da nije cijena karte bila tolika vjerojatno bi otisao.

 Zadnji Batman je svijetla tacka u kinematografiji zadnjih godina. Daleko od najboljeg ali vrlo gledljiv. Za razliku od mavericka.... Nisam nista ocekivao i razočarao me.....

 Mozda u kategoriji hollywoodskog nastancanog otpada... i dalje otpad. Joker je toliko bolji da mi mozak zacvili.

A maverick sam dozivio kao ruganje sa publikom, ono ajmo vidjet dokle mozemo a da gutaju... ocekivao sam da ce internet bit preplavljen ljutim osvrtima kad ono, nista... wtf? Mogao bi rantat jednu knjigu a ne osvrt...

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2022 10:30 (konjRR).
14 godina
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

Stare navike se teško mijenjaju. VPN + RD + Plex. Imam Netflix i D+ ali tamo nema ništa za mene. Zato skidanje i dalje.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV pr
Imao netflix pred par godina.

Godinama nazad na torente, nemam para za 17 servisa. A i volim imat fajl, da gledam na viksi di nemam fiksni net ni bas dobar signal.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

Do unazad 10 tak dana plačao Netflix , najači paket nas doma dvoje gledamo i buraz u Zaprešiću na Tv u. Makar mi je to najviše žao novaca jer im je produkcija užasna i ne gledljiva

Disney plačao, otkazao sa 14.10. jednostavno nisam vidio potrebu trenutno neka se nagomila novih.

HBO Max i dalje plačam, samo zato jer vrlo rado znam pogledati serije poput Sopranosa, Wire a i sličnih ,plus dokumentarci, a i 5 eura je.

Amazon otkazao prošli mjesec....

Pickbox nakon 2 mjeseca pogledao sve stare detektivske serije i otkazao.

 

Što mi treba sa Amazona i Applea sada si skinem torentima dodam titl i bok, ostalo? Pretplata , kino, i kada dođe na streming servise.

Da  Disney, Amazon i Apple imaju HR prijevod , uključivao bih pretplatu svakih mjesec dva tri kada se skupi, ovako?

torenti, titl, i bok

Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

Ja skačem mjesečno sa Netflixa na Amazon pa onda na Apple (HBO imam uključen u paketu od operatera) tako da u 2 mjeseca kad negledam jedan od spomenutih servisa se nešto več nakupi. Pokušao Disney al i osim pare serija sve drugo več davno pogledao tako da nisu vrijedni para. Isto će bit i kad dođe ovaj Sky, tako da i njega uključim u rotaciju jer nema potrebe sve ih plačat svak mjesec, osim ako po cijele dane dangubiš doma.

Moj PC  
2 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV pr
Ne bi mogao mirno spavat da ne skinem jedan film tjedno!
 
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

Android tv stick +iptv lista + stremio i kodi za filmove i serije.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gledate li piratske filmove i ilegalne IPTV prijen

Otkada sam ubacio Stremio na svoj Google TV with chromecast, ne gledam čak ni netflix, a kamoli TV programe

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice