Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku

poruka: 96
|
čitano: 24.366
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku".
5 godina
offline
Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku

Meni nije jasno...sve šta valja(90%) je snimljeno do 1990... znači ono šta mi se sluša sve stane na 128-256GB i to u FLAC 

Ovo ispod pojede za marendu 99% snimljenog zadnjih 20godina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2021 0:27 (HCMAA).
Moj PC  
16 25 hvala 2
12 godina
offline
Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku

Da nazalost si u pravu, muzika od 2000 je katastrofa, pa kad upalis mtv ono nemozes virovat sta danasnja omladina slusa, pa stavim na tv mtv80  i mtv90. Samo sta kodnas jos vecina mladih slusa pevajke narodnjake.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2021 19:04 (nike098).
 
6 11 hvala 0
12 godina
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
I ona šačica bendova/izvodjača koji još rade dobru muziku, imaju smiješno malo pregleda na YT. Svijet je otišao davno u k...c.
Moj PC  
4 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
nike098 kaže...

Da nazalost si u pravu, muzika od 2000 je katastrofa, pa kad upalis mtv ono nemozes virovat sta danasnja omladina slusa, pa stavim na tv mtv80  i mtv90. Samo sta kodnas jos vecina mladih slusa pevajke narodnjake.

 mozda je katastrofa ono sto ti slusas

14 godina
offline
Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku

ja u zadnje vrijeme na spoitifiju slušam indie bendove,ima jako dobrih indie bendova,tko kaže da danas nema dobre glazbe taj je neinformiran

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
36 0 hvala 0
12 godina
offline
Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku

Tako je, to kaj su mtv top liste ispunjene razno-raznim pjesmuljcima, ne znači da se danas ne radi i dobra muzika.

 

Osobno koristim Tidal nekih 1.5-2god i mogu samo reći da ovo pucanje 200gb kolekcije više nema nikakvog smisla.

Od komfora korištenja app-a (čak su i tražilicu zadnjim updateovima malo popravili), činjenice da dobiš novi album čim on izađe, max dostupne kvalitete zvuka, dostupnosti materijala (koncerata, B-strana, remixeva itd...) koje je na torrentima nemoguće naći, dostupnosti svoje kolekcije gdje god se login-aš....

 

Sve u svemu...uz malo snalaženja sa studentskim budžetom  (khmebaykhm) za nikakve novce na godišnjoj razini riješim pitanje muzike i nemam nikakve brige sa skidanjem bilo čega.

 

 

Inače...probao sam i Spotify i Deezer na probni rok, no nijedan mi nije legao ko Tidal. Spotify ima više sadržaja i puno bolju tražilicu, ali zvuk je OSJETNO lošiji čak i na mojim KZ Chi-fi slušalicama.

Deezer je tu negde između po meni. Hifi između Tidala i Deezera možda i nije neka enormna razlika (barem kolko sam ja mogao testirati), ali mi normal mode na Tidali nekak zvuči puno bolje, a njega ipak dosta koristim dok sam na mobilnom netu. MQA kod Tidala bi trebao biti liga za sebe, ali mišljenja sam da to dolazi do izražaja tek na nekom malo jačem setup-u.

 
5 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku

Ima danas jos dobro glazbe, samo ono sto vecina

danasnjih klinaca slusa je sranje. Isprobat cu tidal pa 

ako se pokaze boljim od spotifya jbg preci cu na to.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2021 11:48 (bloodborne).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku

isprobao, ima sve što slušam. mjesec dana je free s tim da je 5 € ako ste student tako da mislim da je ovo nobrainer.

 

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
blackdevil kaže...

isprobao, ima sve što slušam. mjesec dana je free s tim da je 5 € ako ste student tako da mislim da je ovo nobrainer.

 

 Da mene zanima sta ima od glazbe ono zbog jedino mozda 

 nebi presao je sto vec na spotifyu imam valjda 50tak playlista

 i sad opet to trazot i slagat na novom servisu a-a.

 

 Medutim ako je ponuda "ista" a kvaliteta zvuka bolja.

 Ali opet duo plan spotify za 60kn mi je okej cijena

 tesko da bi pristao na skuplje unatoc boljoj kvaliteti zvuka.

 na spotifyu mi je zadovoljavajuca. Ono sto me zanima

 kod ovih tidal planova koji podrzava 2 ili vise korisnika osim

 family paketa.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2021 11:57 (bloodborne).
12 godina
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
bloodborne kaže...

 

 Da mene zanima sta ima od glazbe ono zbog jedino mozda 

 nebi presao je sto vec na spotifyu imam valjda 50tak playlista

 i sad opet to trazot i slagat na novom servisu a-a.

 Spotify to TIDAL | Tune My Music

To kaj ima i na jednom i na drugom servisu (95% stvari), to ti bude prebacil.

Koristil sam to za tidal > spotify i onda spotify > tidal

13 godina
offline
Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku

Tidal Connect nema mogučnost upravljanja PC aplikacije sa moba što mi je primarni način reprodukcije glazbe tako da ću za sad preskočiti. 

Sučelje praktički identičko kao spotify, seeking unutar pjesama i prebacivanje nešto sporije, losleesss bude skoro na Spotifyu tak da ne vidim neki razlog za prebacit se. 

 
0 0 hvala 0
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
HCMAA kaže...

Meni nije jasno...sve šta valja(90%) je snimljeno do 1990... znači ono šta mi se sluša sve stane na 128-256GB i to u FLAC 

Ovo ispod pojede za marendu 99% snimljenog zadnjih 20godina

 

 

 

 

 

 

 

Volim ja pjesme i iz 50ih, 60ih, zapravo sve ere imaju poneke svoje dobre pjesme (i gomilu neslušljivih sranja). Ne razumijem zašto misliš da poslije 1990e nije bilo dobrih izvođača. Bilo ih je jako puno dobrih, što one hit wondera, što godinama uspješnih grupa.

O ukusima se ne raspravlja, neki linkovi što su u ovom thredu prikazani meni jednostavno nisu slušljivi; pitam se da li se mora biti jako na heroinu da ti takva muzika bude slušljiva. Ali opet, o ukusima se ne raspravlja.

 

Ja sada aktivno svaki dan slušam otvoreni radio, imaju stvarno super pjesme. Tidal mi ne treba, radio voditelji sami biraju pjesme koje su dobre za slušanje.

 

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat

Svaka cast ja sam radio dolaskom spotifya totalno odjebao.

Spojim mob preko BT na auto, puknem playlistu i deri miki.

 

Ne mogu vise slusat te cajke/techno/pop remixeve koje su otvoreni,

antena i enter poceli pustati. Znaci muzika im je katastrofa,

hrv. ocajno fali nekakav rock.fm.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
15 godina
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
bloodborne kaže...

Svaka cast ja sam radio dolaskom spotifya totalno odjebao.

Spojim mob preko BT na auto, puknem playlistu i deri miki.

 

Ne mogu vise slusat te cajke/techno/pop remixeve koje su otvoreni,

antena i enter poceli pustati. Znaci muzika im je katastrofa,

hrv. ocajno fali nekakav rock.fm.

 da, tragedija je radio. probaj radio student ako si u zg, ako ne onda ga možeš streamati s radiostudent.hr čak je i zvuk više nego dobar

15 godina
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
Pitanje. Dal Tidal ima opciju preporuke glazbe na tjednoj razini kao spotify (discover weekly i release radar) ?
Ovaj algoritam od spotifyja koji analizira moji preslusane pjesme i kreira mi playlistu sa slicnim stvarima na temelju toga mi je fenomenalan
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku

Hvala Bugu,što ste mi rekli da ovo ima veze sa JAYz, tako da sad mogu zaobići sve u vezi njega.

Survivor - eye of the tiger
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
offline
Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku

Plaćanje ovakvih servisa je za mene pitanje glazbenog ukusa i preferencija. A kako me zanima glazba snimljena najkasnije 1990ih (mada mogu poslušati i nešto novoga), onda mi se ne plaćaju ovakvi servisi. Općenito ne volim debeloj guski mazati vrat.

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
nike098 kaže...

Da nazalost si u pravu, muzika od 2000 je katastrofa, pa kad upalis mtv ono nemozes virovat sta danasnja omladina slusa, pa stavim na tv mtv80  i mtv90. Samo sta kodnas jos vecina mladih slusa pevajke narodnjake.

 Današnji MTV je negledljiv. U moje doba :-) gledali smo britanski MTV (MTV Europe), čekali zezanciju s Ray Cokesom i MTV's most wanted i gledali i slušali tadašnje velike hitove. Ovo danas je blago rečeno - užas.

4 godine
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
bloodborne kaže...

Svaka cast ja sam radio dolaskom spotifya totalno odjebao.

Spojim mob preko BT na auto, puknem playlistu i deri miki.

 

Ne mogu vise slusat te cajke/techno/pop remixeve koje su otvoreni,

antena i enter poceli pustati. Znaci muzika im je katastrofa,

hrv. ocajno fali nekakav rock.fm.

 U autu slušam Gold FM i povremeno Enter. Antenu i Otvoreni više ne slušam zbog količine reklama.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2021 15:54 (zelenapaprika).
15 godina
neaktivan
offline
Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku

Trenutno sam na probnom roku sa Spotifyem i Tidalom. Tidal mi uglavnom nudi modernu crnačku glazbu (JayZ je kao slučajno uvijek tu), koju ne podnosim (za razliku od starije crnačke glazbe), a i ruši mi se stalno na streameru preko kojeg slušam, tako da ću vjerojatno ostati na Spotu, koji navodno uskoro također dobiva nekomprimiranu kvalitetu.

 

Svima nedostaju starija YU izdanja. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
nike098 kaže...

Da nazalost si u pravu, muzika od 2000 je katastrofa, pa kad upalis mtv ono nemozes virovat sta danasnja omladina slusa, pa stavim na tv mtv80  i mtv90. Samo sta kodnas jos vecina mladih slusa pevajke narodnjake.

 Nije muzika od 2000tih katastrofa nego je mainstream muzika katastrofa. Upravo od 2000tih na ovamo pojavio se ogroman broj odličnih bandova i solista samo što ih nećeš vidjeti na top listama. Tako da bi ja rekao kako je od 2000tih na ovamo glazbeni ukus masa katastrofalan. I ne samo glazbeni nego i filmski pa top ljestvicama vladaju filmovi o superjunacima i romantične komedije koje od osjećaja izazivaju samo mučninu.

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
Mischko (R) kaže...
bloodborne kaže...

Svaka cast ja sam radio dolaskom spotifya totalno odjebao.

Spojim mob preko BT na auto, puknem playlistu i deri miki.

 

Ne mogu vise slusat te cajke/techno/pop remixeve koje su otvoreni,

antena i enter poceli pustati. Znaci muzika im je katastrofa,

hrv. ocajno fali nekakav rock.fm.

 da, tragedija je radio. probaj radio student ako si u zg, ako ne onda ga možeš streamati s radiostudent.hr čak je i zvuk više nego dobar

 Jesam u zg sam, tj velika gorica al isti k 😃

 Ma ja bi da se netko odvazi kod nas i otvori

 pravi pravcati rock.fm gdje bi bilo rock 24/7. 

zelenapaprika kaže...
bloodborne kaže...

Svaka cast ja sam radio dolaskom spotifya totalno odjebao.

Spojim mob preko BT na auto, puknem playlistu i deri miki.

 

Ne mogu vise slusat te cajke/techno/pop remixeve koje su otvoreni,

antna trzena i enter poceli pustati. Znaci muzika im je katastrofa,

hrv. ocajno fali nekakav rock.fm.

 U autu slušam Gold FM i povremeno Enter. Antenu i Otvoreni više ne slušam zbog količine reklama.

 Ja sam enter odjebao mozda godinu dana nakon 

 sto su se pojavili trzistu. Antena mi unazad 2 god

 ide na k, otvoreni mi ide na k unazad 6 mj.

 

 Dobro si me sjetio gold.fm je jedna od rijetkih

 stanica koje su slusljive i onaj yammath mi je okej.

 Ali kazem bluetooth, spotify i ne brigam i reklamama,

 pjesamama, muzici koja mi se slusa ne slusa.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
14 godina
offline
Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku

da li tko zna je li ovih 9.99eur za hifi promotivna cijena ili ce tako ostati, s obzirom da je u ostatku eu to naplacuju 19.99?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
HCMAA kaže...

Meni nije jasno...sve šta valja(90%) je snimljeno do 1990... znači ono šta mi se sluša sve stane na 128-256GB i to u FLAC 

Ovo ispod pojede za marendu 99% snimljenog zadnjih 20godina

 

I dan danas se rade odlične pjesme, ali stvar je ukusa. Imam dojam da se do 1990. godine masovno slušao rock, ali kako se generacije mijenjaju promijenio se i smjer najpopularnijih žanrova, pa je tako danas najpopularniji pop i dance (kod nas i cajke).

 

Iako slušam stranu glazbu (pop/dance/EDM), većina onoga što se plasira na kanale kao što su MTV je smeće; i to dolazi od mene koji sluša taj žanr koji puštaju. Dok su na streaming platformama kod nas prvaci cajke, na globalnim top listama su prvaci internacionalne cajke (tako ja zovem onu neslušljivu španjolsku rap-trap glazbu). Uglavnom, dobru glazbu teško da ćeš pronaći na MTV-ju jer su oni baš počeli gurati te internacionalne cajke, ali da ista postoji još uvijek, postoji.

ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
HCMAA kaže...

Meni nije jasno...sve šta valja(90%) je snimljeno do 1990... znači ono šta mi se sluša sve stane na 128-256GB i to u FLAC 

Ovo ispod pojede za marendu 99% snimljenog zadnjih 20godina

 

Volim ja pjesme i iz 50ih, 60ih, zapravo sve ere imaju poneke svoje dobre pjesme (i gomilu neslušljivih sranja). Ne razumijem zašto misliš da poslije 1990e nije bilo dobrih izvođača. Bilo ih je jako puno dobrih, što one hit wondera, što godinama uspješnih grupa.

O ukusima se ne raspravlja, neki linkovi što su u ovom thredu prikazani meni jednostavno nisu slušljivi; pitam se da li se mora biti jako na heroinu da ti takva muzika bude slušljiva. Ali opet, o ukusima se ne raspravlja.

 

Ja sada aktivno svaki dan slušam otvoreni radio, imaju stvarno super pjesme. Tidal mi ne treba, radio voditelji sami biraju pjesme koje su dobre za slušanje.

Kod mene je poredak;

1. Otvoreni

2. Antena

3. Enter

 

Slušam glazbu koju puštaju, ali od sve tri postaje Otvoreni najmanje glazbe ponavlja u roku od 8 sati (za vrijeme radnog vremena). Da, glazbu ponavljaju, ali ne svira apsolutno svaka pjesma s playliste svaki dan. Kada govorimo o komercijalnim radijskim postajama, treba imati na umu da se iste financiraju isključivo od reklama. Tu dolazimo do razloga zašto sve komercijalne radijske postaje ponavljaju glazbu; čut ćeš pjesmu koja ti se sviđa i vratit ćeš se ponovno na tu radijsku postaju. Oglašivači sretni; radijska postaja sretna; ti kao slušatelj sretan.

 

U zadnje vrijeme slušam BBC Radio 1 za promijenu i dobar je; tako da ako voliš Otvoreni, voljet ćeš i tu radijsku postaju. Na stranici imaju objavljenu cijelu playlistu koja se ažurira svaki petak. Te pjesme ponavljaju, a između tih pjesama puštaju hitove iz prethodnih godina. Osim te postaje, ima ih još dosta;

 

- BBC Radio 1 Dance—klubska glazba 24/7

- BBC Radio 1 Xtra—rap, trap, hip-hop

- BBC Radio 2—od mainstream popa do klasične glazbe i jazza

 

Doduše, to nisu sve radijske postaje BBC-ja ima ih još, navedene su specijalizirane za glazbu, pa se njih najviše i sluša. Za svakoga ponešto, ali najbolji dio je NEMA REKLAMA.

bloodborne kaže...

Svaka cast ja sam radio dolaskom spotifya totalno odjebao.

Spojim mob preko BT na auto, puknem playlistu i deri miki.

 

Ne mogu vise slusat te cajke/techno/pop remixeve koje su otvoreni,

antena i enter poceli pustati. Znaci muzika im je katastrofa,

hrv. ocajno fali nekakav rock.fm.

Rock? Probaj Yammat.fm, Radio Student i Radio 101.

Mischko (R) kaže...
bloodborne kaže...

Svaka cast ja sam radio dolaskom spotifya totalno odjebao.

Spojim mob preko BT na auto, puknem playlistu i deri miki.

 

Ne mogu vise slusat te cajke/techno/pop remixeve koje su otvoreni,

antena i enter poceli pustati. Znaci muzika im je katastrofa,

hrv. ocajno fali nekakav rock.fm.

 da, tragedija je radio. probaj radio student ako si u zg, ako ne onda ga možeš streamati s radiostudent.hr čak je i zvuk više nego dobar

Ja sam jednom upalio Radio Student; muzika je bila toliko depresivna da to jednostavno nije bilo slušljivo. Od tada nikad više. 

zelenapaprika kaže...
nike098 kaže...

Da nazalost si u pravu, muzika od 2000 je katastrofa, pa kad upalis mtv ono nemozes virovat sta danasnja omladina slusa, pa stavim na tv mtv80  i mtv90. Samo sta kodnas jos vecina mladih slusa pevajke narodnjake.

 Današnji MTV je negledljiv. U moje doba :-) gledali smo britanski MTV (MTV Europe), čekali zezanciju s Ray Cokesom i MTV's most wanted i gledali i slušali tadašnje velike hitove. Ovo danas je blago rečeno - užas.

MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks, MTV Live HD—to su mi bili najdraži kanali. 

 

Meanwhile, MTV Hits se pretvorio u smeće jer većinom puštaju španskski t(rap) ili ne znam koji je to već žanr. MTV Dance je postao Club MTV koji pušta većinom staru klubsku glazbu. MTV Rocks je postao MTV 90s i samo pjesme iz 90tih puštaju.

 

Jedini kanal koji je koliko-toliko ostao isti je VH1 Europe, ali nekako mislim da i njega kad tad planiraju ukinuti.

bloodborne kaže...
Mischko (R) kaže...
bloodborne kaže...

Svaka cast ja sam radio dolaskom spotifya totalno odjebao.

Spojim mob preko BT na auto, puknem playlistu i deri miki.

 

Ne mogu vise slusat te cajke/techno/pop remixeve koje su otvoreni,

antena i enter poceli pustati. Znaci muzika im je katastrofa,

hrv. ocajno fali nekakav rock.fm.

 da, tragedija je radio. probaj radio student ako si u zg, ako ne onda ga možeš streamati s radiostudent.hr čak je i zvuk više nego dobar

 Jesam u zg sam, tj velika gorica al isti k 😃

 Ma ja bi da se netko odvazi kod nas i otvori

 pravi pravcati rock.fm gdje bi bilo rock 24/7. 

zelenapaprika kaže...
bloodborne kaže...

Svaka cast ja sam radio dolaskom spotifya totalno odjebao.

Spojim mob preko BT na auto, puknem playlistu i deri miki.

 

Ne mogu vise slusat te cajke/techno/pop remixeve koje su otvoreni,

antna trzena i enter poceli pustati. Znaci muzika im je katastrofa,

hrv. ocajno fali nekakav rock.fm.

 U autu slušam Gold FM i povremeno Enter. Antenu i Otvoreni više ne slušam zbog količine reklama.

 Ja sam enter odjebao mozda godinu dana nakon 

 sto su se pojavili trzistu. Antena mi unazad 2 god

 ide na k, otvoreni mi ide na k unazad 6 mj.

 

 Dobro si me sjetio gold.fm je jedna od rijetkih

 stanica koje su slusljive i onaj yammath mi je okej.

 Ali kazem bluetooth, spotify i ne brigam i reklamama,

 pjesamama, muzici koja mi se slusa ne slusa.

Valja imati na umu da su Antena, Enter, Gold, Extra i Narodni postaje istog vlasnika. Sad imaju i novi radio—mojRADIO; na njemu se pušta doslovno sve, ali nema ga na FM-u nego samo na DAB+, internet i IPTV.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2021 18:04 (Marko :D).
4 godine
protjeran
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
gmit kaže...

da li tko zna je li ovih 9.99eur za hifi promotivna cijena ili ce tako ostati, s obzirom da je u ostatku eu to naplacuju 19.99?

 10 je za studente 20 za hmm "odrasle" 🤣

 Mene vise zanima koliko ljudi spada u koji plan

 nigdje ne mogu to naci.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
protjeran
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
Izgleda da jedino ja skidam mjuzu i ručno dodajem meta podatke ručno.
Life is meant to die. Accept your fates.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku

mene isto zanima koliko ljudi ide u family i dali moraju biti na istoj adresi, ili se moze sherat kao netflix i slicni

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
Marko :D kaže...
Valja imati na umu da su Antena, Enter, Gold, Extra i Narodni postaje istog vlasnika.

Možeš li dati info odakle si ovo izvukao?

 

Caustic kaže...
Izgleda da jedino ja skidam mjuzu i ručno dodajem meta podatke ručno.

Nisi!

16 godina
offline
Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvatsku

Ja magarac placao Tidal 20€ mjesecno :(

 

Kreiran novi account, uzeta 10€ hifi predplata, platio 4€ Soundiiz (jedan mjesec) da bi mogao automatski prebacite parsto albuma, izvodjaca i playlista sa starog Tidal accounta na novi (Soundiiz moze vezat 1 Tidal account, pa se prvi prebaci u soundiiz listu, onda se poveze novi Tidal, te prebaci za soundiiz liste u novi Tidal) 👍

 

Sad tih ustedjenih 10€/mj mogu prebaciti na nasto pametnije, poput novih kabela:)

~~ sound sommelier ~~
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Glazbeni streaming servis Tidal stigao u Hrvat
zelenapaprika kaže...

Plaćanje ovakvih servisa je za mene pitanje glazbenog ukusa i preferencija. A kako me zanima glazba snimljena najkasnije 1990ih (mada mogu poslušati i nešto novoga), onda mi se ne plaćaju ovakvi servisi. Općenito ne volim debeloj guski mazati vrat.

 Zašto onda državi plaćaš PDV?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice