GlassWire - kako doznati koje aplikacije troše naj

poruka: 6
|
čitano: 2.333
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GlassWire - kako doznati koje aplikacije troše naj".
14 godina
offline
GlassWire - kako doznati koje aplikacije troše naj

Mislim da svatko tko je gledao ijednog tech youtubera da zna za ovu aplikaciju. khm linus tech tips

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GlassWire - kako doznati koje aplikacije troše
"Aand today's video is brought to you by glasswire,..."
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
13 godina
offline
GlassWire - kako doznati koje aplikacije troše naj

Koristio GlassWire do prije par godina na računalu i bio je solidan program. Ne znam kakav je sada jer besplatna inačica za računala de facto ne postoji. Nakon instalacije odmah se uključuje trial, ali kad on istekne program je kompletno beskoristan jer je sve zaključano i traži te da kupiš isti.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
GlassWire - kako doznati koje aplikacije troše naj

Android, skoro svaki u postavkama pokazuje koji app trosi koliko internetskog prometa....

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: GlassWire - kako doznati koje aplikacije troše
Marko :D kaže...

Koristio GlassWire do prije par godina na računalu i bio je solidan program. Ne znam kakav je sada jer besplatna inačica za računala de facto ne postoji. Nakon instalacije odmah se uključuje trial, ali kad on istekne program je kompletno beskoristan jer je sve zaključano i traži te da kupiš isti.

 Pa plati, ne budi cicija.

13 godina
offline
Re: GlassWire - kako doznati koje aplikacije troše

Taj bezobrazluk sigurno neću platiti. Doslovno nigdje nije bilo najavljeno kako se ukida besplatna verzija; samo je izašlo da je dostupna nadogradnja, ljudi nadogradili i tek na 30 dana su skužili da više nema besplatne verzije. Reci što hoćeš, ali to se tako ne radi...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice