Gigabyte RTX 2060 Gaming OC PRO 6G - Diskretno ohl

poruka: 8
|
čitano: 3.919
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gigabyte RTX 2060 Gaming OC PRO 6G - Diskretno ohl".
15 godina
offline
Gigabyte RTX 2060 Gaming OC PRO 6G - Diskretno ohl

znači i dalje pumpanje cijena 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Gigabyte RTX 2060 Gaming OC PRO 6G - Diskretno ohl

Gdje je 6 pinski konektor?

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte RTX 2060 Gaming OC PRO 6G - Diskretno

Iza ormara.

15 godina
offline
Gigabyte RTX 2060 Gaming OC PRO 6G - Diskretno ohl

kad bismo je ugradili na krov, bila bi vjetrofarma s tri elise. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Gigabyte RTX 2060 Gaming OC PRO 6G - Diskretno ohl

Malo mi promaklo zbog multitaskinga, pa sam mislio da je u pitanju RTX 2080. Reko ajd, konačno normalna cijena. No naravno...

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gigabyte RTX 2060 Gaming OC PRO 6G - Diskretno
overhaul kaže...

Malo mi promaklo zbog multitaskinga, pa sam mislio da je u pitanju RTX 2080. Reko ajd, konačno normalna cijena. No naravno...

 3000 kn za RTX 2080? Ne znam u kojem alternativnom svemiru...

16 godina
offline
Re: Gigabyte RTX 2060 Gaming OC PRO 6G - Diskretno
Denis kaže...
overhaul kaže...

Malo mi promaklo zbog multitaskinga, pa sam mislio da je u pitanju RTX 2080. Reko ajd, konačno normalna cijena. No naravno...

 3000 kn za RTX 2080? Ne znam u kojem alternativnom svemiru...

 A nisam pratio tržište negdje od lani u ljeto, Pa što ja znam... reko, nestala pomama za rudarenjem, konkurencija iz amd-a (a nije li i intel prijetio da će krenuti s grafičkima) ponudila nešto, tko će ga znat. Smije se čovjek ponadat :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Gigabyte RTX 2060 Gaming OC PRO 6G - Diskretno ohl

"Kartica je vrlo skromna kad je u pitanju LED osvjetljenje" - Iskreno cijeli ovaj dio članka mi odgovara, dovoljna je jedna led lampica kod 8-pinskog konektora, i da se pokrenu ventilatori. Ionako mi PC stoji ispod stola.
Kartica je u rangu 1080 non Ti koliko vidim, 2GB manje VRAM-a, gledao sam par testova. Tako da i cijena više manje stoji.

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 11:29 (Luka123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice