I George Soros ulaže u bitcoin

poruka: 6
|
čitano: 3.312
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I George Soros ulaže u bitcoin".
15 godina
neaktivan
offline
I George Soros ulaže u bitcoin

Na tu vijest su ljevičari skočili na bitcoin, a desničari sa razočarenjem prodali sve što su imali. Soroš je opet morao sve upropastiti.

Izgleda da postoji mnoštvo napetih ljudi koji su na granici da potroše novac na bitcoin pa ih i najmanji nadražaj može gurnuti preko ruba. To je kockarski duh u čovjeku koji voli riskirati, a vjerovatno postoji u tome i humanosti da neko žrtvuje svoj novac da ojača valutu malog čovjeka kao što je Soroš.

 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: I George Soros ulaže u bitcoin
Mad-Max-X kaže...

Na tu vijest su ljevičari skočili na bitcoin, a desničari sa razočarenjem prodali sve što su imali. Soroš je opet morao sve upropastiti.

Izgleda da postoji mnoštvo napetih ljudi koji su na granici da potroše novac na bitcoin pa ih i najmanji nadražaj može gurnuti preko ruba. To je kockarski duh u čovjeku koji voli riskirati, a vjerovatno postoji u tome i humanosti da neko žrtvuje svoj novac da ojača valutu malog čovjeka kao što je Soroš.

 Pa dobro, da li si kupio ili prodao? Cemu ove kripto zagonetke?

10 godina
neaktivan
offline
Re: I George Soros ulaže u bitcoin
još koji tweet i moj portfolio će skočit na 1000€ da si kupim 3070

tko kaže da su kriptovalute njesra?!?! hehehe
MPLAB C18
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: I George Soros ulaže u bitcoin
Navlakuša
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: I George Soros ulaže u bitcoin
Zna se što se događa s valutama u koje gospon Soros ulaže.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: I George Soros ulaže u bitcoin
Izgleda da i HDZ ulazi u kripto....tako da ste primili na znanje...požurite omastiti brk dok nije kasno
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice