Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala i ci

poruka: 20
|
čitano: 6.636
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala i ci".
12 godina
offline
Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala i ci

Samo trubite o BTC-u radi klikova. Zanima me samo u sto ce se sva ta sila novca uloziti kada se crypto rasproda - sve osim zlata munjevito pada radi ludaka.

 

Ja cu cekati jos koji dan da se sve zavrsi i onda pokupovati sto god se od altcoina moze.

Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala i ci

Rasprodaja

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala
kerum kaže...

Ja cu cekati jos koji dan da se sve zavrsi i onda pokupovati sto god se od altcoina moze.

ne znam što se čeka, pa ovo je već tjednima popust kao iz najboljih dana black fridaya

kad je btc padao sa 60k na 55k ili 50k svi su kriptaši vikali - kupujem, sad kad je palo na skoro 30k čeka se 'još malo', čovjek bi rekao da zapravo vičete 'drž gaće' 

11 godina
protjeran
offline
Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala i ci

Pricekajte da se burze otvore u ponedjeljak, onda ce sve jos dolje pa ide shopping :D a sto ce tice BUG-a i Crypto, sramota su sto samo negativno vecinom pisu ali ok, navikli smo to od "žutog tiska" :D 

 
3 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala
quickr kaže...

Rasprodaja

Da navali narode, eto u Lidlu mrkva na akciji za 3.80kn po kilici.

AMD,........is that Epyc or what?
2 godine
online
Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala i ci

Umem samo jednu reč da kažem... ZVEZDA, ZVEZDA

...i još jednu...

...+

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.2.2022 15:05 (notloB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala
U zlato. Ko i svaki put u vrijeme rata.
14 godina
online
Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala i ci

čekam da padne na 2 dolara pa kupujem 1000 komada

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala
picajzla0707 kaže...
kerum kaže...

Ja cu cekati jos koji dan da se sve zavrsi i onda pokupovati sto god se od altcoina moze.

ne znam što se čeka, pa ovo je već tjednima popust kao iz najboljih dana black fridaya

kad je btc padao sa 60k na 55k ili 50k svi su kriptaši vikali - kupujem, sad kad je palo na skoro 30k čeka se 'još malo', čovjek bi rekao da zapravo vičete 'drž gaće' 

 Zadnji put kad smo komentirali, kupih solanu na akciji po 84 i prodah na 115, vidim sada bit će još diskonta.

2 godine
online
Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala i ci

Šta kaže Si Đinping?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala i ci

ma bit će svima nama kripto_____________ (upišite prema nahođenju), ak neki ruski idiot-artiljerac pogodi betonsku kupolu u černobilu. dosta je samo da napukne i odosmo svi u nekripto mp3. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala
Gadgeti kaže...

 sramota su sto samo negativno vecinom pisu ali ok, navikli smo to od "žutog tiska" :D 

 Kripto je nešto poput HDZa, postoje ljudi kojima je jasno da su to lopovska posla i drže se podalje, postoje i oni kojima je to jasno, ali im ne smeta ako i oni nešto ušićare, i na kraju ima onih koji su progutali priču o idealima i stvarno vjeruju da je glavnim igračima nekakav opći boljitak na pameti (što inače nije nemoguće, ali u ova dva primjera nema nikakve sumnje da nije slučaj). I onda, svaki iz svojih razloga, drugo i treće navedeni prozivaju medije i ostale 'mrzitelje svega hrvatskog/bitkoinaškog'.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala

-da, + nije ograničeno samo na ta tri (stranačka) slova, pravilo vrijedi za sve-ostale-iste.. zato i je pravilo (ne izuzetak).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala
Visak kaže...

Kripto je nešto poput HDZa, postoje ljudi kojima je jasno da su to lopovska posla i drže se podalje, postoje i oni kojima je to jasno, ali im ne smeta ako i oni nešto ušićare, i na kraju ima onih koji su progutali priču o idealima i stvarno vjeruju da je glavnim igračima nekakav opći boljitak na pameti (što inače nije nemoguće, ali u ova dva primjera nema nikakve sumnje da nije slučaj). I onda, svaki iz svojih razloga, drugo i treće navedeni prozivaju medije i ostale 'mrzitelje svega hrvatskog/bitkoinaškog'.

 Čak mogu razumijeti i nacionalizam, tj. da pojedinca emocije nacionalizma natjeraju na sulude poteze (glasati za stranku koja je pokrala više od neprijatelja), mogu razumijeti i kockanje - jelte, nije da podržavam, ali takve stvari su odvijek postojale.

Ali da si oko kockanja stvoriš ne samo ideologiju već i da imaš toliko žestok emotivni odgovor i doslovno stvoriš identiteta oko toga, to teško mogu razumijeti.

 

Ako stavimo sa strane objektivnu štetu, kripto mi je kao kockanje - eto, ko oće nek izvoli.

 

Al do sada nisam doživio da mi netko jebe mater jer "PeSKa i Admiral kazina su borba malog ćovijka protiv tiranje elite, Vulkan kazina će nas oslobodit šaka centralnih banaka".

 

Nitko, barem ne još, neće baš doslovno u javnosti reći da je u HDZu samo zbog para, ali za kripto mi je to sasvim okej reći. To bi čak bilo normalno, ovi što vide neke ideale u kriptu - ne znam, nije bolest sve što boli.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Re: Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala
wyks kaže...

Al do sada nisam doživio da mi netko jebe mater jer "PeSKa i Admiral kazina su borba malog ćovijka protiv tiranje elite, Vulkan kazina će nas oslobodit šaka centralnih banaka".

 To je pitanje kognitivne disonance i racionalizacije. Kocku nitko ni ne pokušava ozbiljno opravdati, ali kad emocionalno investiraš puno u samoobmanu onda što je veća glupost koju opravdavaš to si agresivniji.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
offline
Re: Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala
BTC je najbolji način čuvanja vaše imovine od inflacije...kupiš po 60K$...prodaš po... trenutno je 39K$

greed je zahebana stvar:(

kupiš po 60K jer je greed zahebana stvar a i mediji ti pumpaju glavu i raznorazni crypto talibani...padne na 39K...piješ tablete za smirenje...sebe tješiš...izlazim čim budem na nuli(60K)

međutim kada dođe na 60K...opet ludilo zvano greed kreće i tako u nedogled

P.S

imam ptsp od dionica:(...ali eto spletom okolnosti na kraju sam u plusu (debelom)...ali cijena je živci
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2022 16:07 (HCMAA).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala
HCMAA kaže...
BTC je najbolji način čuvanja vaše imovine od inflacije...kupiš po 60K$...prodaš po... trenutno je 39K$

greed je zahebana stvar:(

kupiš po 60K jer je greed zahebana stvar a i mediji ti pumpaju glavu i raznorazni crypto talibani...padne na 39K...piješ tablete za smirenje...sebe tješiš...izlazim čim budem na nuli(60K)

međutim kada dođe na 60K...opet ludilo zvano greed kreće i tako u nedogled

P.S

imam ptsp od dionica:(...ali eto spletom okolnosti na kraju sam u plusu (debelom)...ali cijena je živci

Znam kako ti je ali prije ili kasnije treba odustat. Ja sam se igrao sa 30k EUR, što nije zanemariva lova, ali bull tržište ubije živce uz dobit, što na kraju nije plus (financijski jest), već veliki minus, jer zdravlje je nešto što tim novcem ne možeš kupiti :)

 

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2022 17:26 (gkelekov).
15 godina
offline
Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala i ci

Činjenica je da se od jučer do danas u jednom jedinom danu moglo jako dobro zaraditi praktički na bilo kojem coinu iz top 100. Oni koji su naučili kako se igra ova igra ne piju tablete za smirenje nego se nahrane na strahu neiskusnih i neupućenih. Tako je to u cryptu. Kad već market ne obara rekorde ostaje ping-pong.

Deckard
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala
HCMAA kaže...
BTC je najbolji način čuvanja vaše imovine od inflacije...kupiš po 60K$...prodaš po... trenutno je 39K$

greed je zahebana stvar:(

kupiš po 60K jer je greed zahebana stvar a i mediji ti pumpaju glavu i raznorazni crypto talibani...padne na 39K...piješ tablete za smirenje...sebe tješiš...izlazim čim budem na nuli(60K)

međutim kada dođe na 60K...opet ludilo zvano greed kreće i tako u nedogled

P.S

imam ptsp od dionica:(...ali eto spletom okolnosti na kraju sam u plusu (debelom)...ali cijena je živci

Onaj koji čeka da BTC skoči do 60k da bi kupio, ne zna što radi.

Onaj koji skače na band wagon kad je očito već prekasno, ne zna što radi.

 

Svaka čast day i swing traderima ako uspiju biti u plusu, ja nemam živaca za to.

Ali zato kupiti dok je low, dok je dip, hodlati 5-6 godina, usput stakeati za 10+ apy mi se čini kao odlična investicija i što god mislili o kriptu, lud je onaj koji to propusti.

2 godine
neaktivan
offline
Geopolitička situacija u Ukrajini torpedirala i ci

Ja imam siću u kriptu ali sam svjestan i spreman da se od te siće oprostim...

Ono što ne mogu razumjeti je da naši ljudi uloze uštedevinu pa onda kukaju.... 

Živimo Hajduk
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice