Genijator u raljama života

poruka: 40
|
čitano: 12.090
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Genijator u raljama života".
15 godina
neaktivan
offline
Genijator u raljama života

Pa nismo se jednog jutra probudili i nekim čudom našli u zemlji u kojoj se ozbiljne institucije bave glupostima. Na tome se pred našim očima radi zadnjih 30 godina otkako smo odbacili materijalizam kao komunističku zabludu i odlučili društvo temeljiti na duhovnim, a ne znanstvenim vrijednostima. U tom periodu znanstvene i obrazovne institucije (uključujući HRT) sustavno su devastirane i ovakvo stanje nije nikakvo čudo, kao što neće biti čudo kada se sutra dogode još gluplje stvari. A mi to i dalje možemo promatrati kao da nas se ne tiče i kao da jedno nema veze s drugim.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
37 1 hvala 1
15 godina
offline
Genijator u raljama života

Nema mjesta čuđenju, na čelu Zavoda nalazi se jedan od Bandićevih adlatusa, Zvonimir Šostar. Guglajte malo tog lika da vidite o kakvom egzemplaru se radi.

 
25 0 hvala 0
15 godina
online
Genijator u raljama života

to, Drago! ne pišeš često ali kad opleteš ... 

 

pe se: mislim da je najveći problem većine stanovnika zagreba (i njihova ekološko-tehnološkog naprdka) u tome što nisu iz pogane vlake. no radi se na tome, bez brige. već nam grad zovu "bosanđeles". ipak je bandit vizionar koji prvi ovdje želi u djelo provesti onu "svi će ljudi biti braća (i/ili sestre)". ili u drugačijoj rodbinsko-tazbinskoj vezi. mi rođeni ovdje (i naraštaji prije nas) ćemo ionako ubrzo gurati tratinčice odozdo i tako ukloniti i posljednju prepreku. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 16:58 (Ajar).
Moj PC  
12 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Genijator u raljama života

Ovo nije ni sjena od Drage i njegovog opetanja ;) Ovaj genijator ne mozes ni blizu dovoljno oplesti koliko zasluzuje ;)

12 godina
offline
Genijator u raljama života

Najjača fora je "čišćenje vodenom parom", pa usput napraviš i generalku svih ležajeva u motoru zlu netrebalo

 

 
9 0 hvala 0
12 godina
online
Genijator u raljama života

 

 

Čini se da je prošle godine najavljeni gradski projekt „Zagreb – zeleni grad“ propao! Testiranja su davno završena, ali objave rezultat nema, a i nitko više ne spominje izgradnju stanica za obavezna „čišćenja motora“ korištenjem „Genijatora“, planiranih za ovu godinu

 

Kad staviš sve na vagu, ovo je čisti happy end, bolje nije moglo završiti. Nije baš da građani nemaju sreće i da je sve crno.

 

„Genijator“– žao nam je, ne možemo se dovoljno načuditi imenu

 

Geni - ja - tor

 

Element koji nas spaja - referenti nositelj elementa - hiperbola za mjesto okupljanja

 

 

 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Genijator u raljama života

Neko Mikiju sapuna desku...

 

a on želi dobro svim ljudima, braći, sestrama, sinovcima, prijateljima te široj društvenoj zajednici...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Genijator u raljama života

to drago majstore, ali ovo treba isjerati do kraja, objaviti rezultate testove! rezultati su sami po sebi nebitni, ali ovaj gnoj treba iscjediti do kraja, jer tko zna, mozda se istisne i koji miteser usput ;)

 
8 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Genijator u raljama života
mGT kaže...

Najjača fora je "čišćenje vodenom parom", pa usput napraviš i generalku svih ležajeva u motoru zlu netrebalo

 

 Mozda je to way to go onih 95% ;) Saperes motor onda on zariba i onda ti ostaje 5% zagadjenja od hrdjanja posto nista ne sagorijeva vise ;) Usput rijesis i saobrajcajnu guzvu ;) Win win situacija ;) Jedino je to trebalo biti besplatno ;)

6 godina
protjeran
offline
Genijator u raljama života

I onda će "Zagrepčani" jopet izabrati istog gradonačelnika. Što vam od grada rade rodijaci...

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 20:34 (Paolo Maldini).
 
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Genijator u raljama života

Stojim iza svega što je rečeno osim toga da mi je ta žena u rodu, ne znam zašto sam to rekao. Nije iz moje familije, to možete provjeriti. Mogu i ja nešto krivo reći.

 

Za razliku od drugih u Hrvatskoj, ja ono što mislim to i govorim. Zapošljavam isključivo sposobne, a ne podobne. 

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Genijator u raljama života

a uostalom svi su ljudi braća, i svi uz  povrat od 10% plaće Mikiju, mogu od njega bit uhljebljeni...

 

idemo dalje!

 

što je više kleveta i laži, Miki nam je nenadjebiv i sve draži...

 

to bi trebala biti himna svih pravih Zagrepčancov...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Genijator u raljama života

-jako zgodno, s odmakom vremena, vidjeti ovakve stvari 'sitnice', crtice iz života.. ima ih neograničeno. Ponekad prozivam bug da se pozabavi ovakvim temama koje su povezanije s ITom i to je jedino što primjetim tj ovo nije it tema.. inače je vjerojatno bug ne bi oživio? Novinarstvo, struka? Paradoks da temu genijatoru oživi bug a ne neki automobilski medij, neki politički (jer je kampanja stalna, dok iza ovog stoji miki bandoljeros.. vječni gradonačelnik bez doktorata..). Čudim se tako, zahvalan bugu na ovoj genijalnoj recenziji ili rezimeu koji još traži svršetak, happy ili malo tužniji kraj.. možda čak i sudski epilog?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Genijator u raljama života

Etatisti nas već desetljećima uvjeravaju da znanost, školstvo, zdravstvo jednostavno MORAJU biti pod kontrolom države inače nas čeka neoliberalni pakao, a sada kad su rezultati rada Nastavnog zavoda za javno zdravstvo "Dr. Andrija Štampar" (u 100% vlasništvu države) postali očigledni... sad opet nisu zadovoljni?

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
2 4 hvala 0
15 godina
offline
Genijator u raljama života

Ako zele ocistiti zrak neka maknu lezece i neka sinkroniziraju semafore, a Genijator neka si u guzicu nabiju.

 
5 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Genijator u raljama života
Vortac kaže...

Etatisti nas već desetljećima uvjeravaju da znanost, školstvo, zdravstvo jednostavno MORAJU biti pod kontrolom države inače nas čeka neoliberalni pakao, a sada kad su rezultati rada Nastavnog zavoda za javno zdravstvo "Dr. Andrija Štampar" (u 100% vlasništvu države) postali očigledni... sad opet nisu zadovoljni?

 istinu zboriš no zaboravljaš bitnu pojedinost: koje države? da smo (ponovo) pod kontrolom austrije, uhajhaj ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Genijator u raljama života
Visak kaže...

Pa nismo se jednog jutra probudili i nekim čudom našli u zemlji u kojoj se ozbiljne institucije bave glupostima. Na tome se pred našim očima radi zadnjih 30 godina otkako smo odbacili materijalizam kao komunističku zabludu i odlučili društvo temeljiti na duhovnim, a ne znanstvenim vrijednostima. U tom periodu znanstvene i obrazovne institucije (uključujući HRT) sustavno su devastirane i ovakvo stanje nije nikakvo čudo, kao što neće biti čudo kada se sutra dogode još gluplje stvari. A mi to i dalje možemo promatrati kao da nas se ne tiče i kao da jedno nema veze s drugim.

 Slazem se s vecinom, no ovo drustvo se ne temelji na nikakvim duhovnim vrijednostima, vec na lopovskim. Tko vise ukrade, zajebe drugoga i namiri sto bolje svoju guzicu, takav zivi najbolje. Takav moto promoviraju. No svaka guzica dodje na sekret. Dok se to ne desi, ja uzivam u Irskoj.

15 godina
offline
Re: Genijator u raljama života
Opet ta udbokomunisticka fizika pakira nasim Hrvatima!
 
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Genijator u raljama života
U kojem ti desetljeću zivis? Reagonovom?
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
8 godina
offline
Genijator u raljama života

Čak su neki mediji pisali da ovakav izum može pogoršati rad motora ili čak učiniti da bude štetniji za okoliš iz razloga jer po motoru nebi smio petljati nitko osim ovlaštenog servisa tj servisa koji je ovlastio proizvođač automobila.

Ne kažem da i drugi mehaničari ne mogu popravljati ali za neke popravke treba znati tj biti educiran od proizvođača tog modela da se kvalitetno odradi poravak. Da ne bude bilo "mislim da to služi za ono" .

 

Ako je gradu stalo do okoliša, to su mogli učiniti na drugi način.

- posaditi više drveča, i smanjiti broj parkirališta. Jer u gradu se uništavaju drveča koja imaju svoju svrhu tj izvlače ugljični dioskid i stvaraju kisik.

 

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Genijator u raljama života
dd.inc kaže...

 Dok se to ne desi, ja uzivam u Irskoj.

 ne bute još dugo ni ti ni friday ni tkoveć. noa i hangar 18 već nadiru. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Genijator u raljama života
dd.inc kaže...
Visak kaže...

Pa nismo se jednog jutra probudili i nekim čudom našli u zemlji u kojoj se ozbiljne institucije bave glupostima. Na tome se pred našim očima radi zadnjih 30 godina otkako smo odbacili materijalizam kao komunističku zabludu i odlučili društvo temeljiti na duhovnim, a ne znanstvenim vrijednostima. U tom periodu znanstvene i obrazovne institucije (uključujući HRT) sustavno su devastirane i ovakvo stanje nije nikakvo čudo, kao što neće biti čudo kada se sutra dogode još gluplje stvari. A mi to i dalje možemo promatrati kao da nas se ne tiče i kao da jedno nema veze s drugim.

 Slazem se s vecinom, no ovo drustvo se ne temelji na nikakvim duhovnim vrijednostima, vec na lopovskim. Tko vise ukrade, zajebe drugoga i namiri sto bolje svoju guzicu, takav zivi najbolje. Takav moto promoviraju. No svaka guzica dodje na sekret. Dok se to ne desi, ja uzivam u Irskoj.

Tocno to. 
Kao mag. građ. radim na velikim projektima financiranih drzavnim novcem i bandu lopovsku gledam svaki dan... Nitko ih nikad nije pitao odakle im kuce, stanovi, brodovi. 
Duga prica ali ukratko lakrdija od drzave i nista vise.

15 godina
online
Genijator u raljama života

realno je očekivati da ovakva naprava potpuno i trajno onesposobi motor, što je ušteda na emisijama 100%. izumitelju spomenik umjesto one amorfne mete za jaja i grafite, a bandiću po cijev iz genijatora u pakšu i ludaru. za detoksikaciju teško dostupnih mjesta. destiliranom vodom, ofkors (da ne bi bilo prigovora o govoru mržnje. više gađenja, ako je već do toga.) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Genijator u raljama života
Ajar kaže...

realno je očekivati da ovakva naprava potpuno i trajno onesposobi motor...

 prije genijatora obavezna molitva i zagovor kod sv. antuna padovanskog i sve će biti u redu s vozilom...

 

MOLITVA:

BLAGOSLOV AUTOMOBILA +

Svemogući Bože, Stvoritelju neba i zemlje, u svojoj si mnogostrukoj mudrosti povjerio čovjeku da napravi velike i lijepe stvari.

Neka svi oni koji se budu služili ovim automobilom svoj put prijeđu s opreznom sigurnošću ta tako svojom razboritošću i drugima učine put sigurnim.

Bilo da idu na posao ili odmor, neka uvijek osjećaju da im je zagovornik sv. Antun Padovanski i da im je pratilac na putu Tvoj Sin, Isus Krist, koji s Tobom živi i kraljuje u sve vijeke vjekova. Amen.

 

 

 

a ukoliko imate vremenski stroj možete i na procesiju koja se održala 13. lipnja, anno domini 2016...

http://franjevci-karlovac.hr/na-sv-antuna-blagoslov-automobila-na-trgu-ispred-crkve-svete-trojice/

 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 19:33 (Louis Pluto).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Genijator u raljama života
Visak kaže...

Pa nismo se jednog jutra probudili i nekim čudom našli u zemlji u kojoj se ozbiljne institucije bave glupostima. Na tome se pred našim očima radi zadnjih 30 godina otkako smo odbacili materijalizam kao komunističku zabludu i odlučili društvo temeljiti na duhovnim, a ne znanstvenim vrijednostima. U tom periodu znanstvene i obrazovne institucije (uključujući HRT) sustavno su devastirane i ovakvo stanje nije nikakvo čudo, kao što neće biti čudo kada se sutra dogode još gluplje stvari. A mi to i dalje možemo promatrati kao da nas se ne tiče i kao da jedno nema veze s drugim.

 Ne bi ja baš spominjao komunizam i materijalizam, jedna od genijalnih ideja je o stvaranju nad-čovjeka, sovjetski komunistički model. Uzmi kakvu knjigu o tome ili guglaj pa ćeš se načitati znanosti. Pusti kounizam tamo gdje spada u povjesne zablude.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Genijator u raljama života
disk c kaže...
Visak kaže...

Pa nismo se jednog jutra probudili i nekim čudom našli u zemlji u kojoj se ozbiljne institucije bave glupostima. Na tome se pred našim očima radi zadnjih 30 godina otkako smo odbacili materijalizam kao komunističku zabludu i odlučili društvo temeljiti na duhovnim, a ne znanstvenim vrijednostima. U tom periodu znanstvene i obrazovne institucije (uključujući HRT) sustavno su devastirane i ovakvo stanje nije nikakvo čudo, kao što neće biti čudo kada se sutra dogode još gluplje stvari. A mi to i dalje možemo promatrati kao da nas se ne tiče i kao da jedno nema veze s drugim.

 Ne bi ja baš spominjao komunizam i materijalizam, jedna od genijalnih ideja je o stvaranju nad-čovjeka, sovjetski komunistički model. Uzmi kakvu knjigu o tome ili guglaj pa ćeš se načitati znanosti. Pusti kounizam tamo gdje spada u povjesne zablude.

 Omašio si ceo fudbal. Poanta nije bila opravdati komunizam, nego ukazati kako se materijalizam nastoji difamirati na temelju toga jer su ga komunisti prihvatili (a prihvatili su ga, usprkos ovome što navodiš). Materijalizam, koji se temelji na opažanju, pa onda i provjerljivosti, je mrzak svakome tko prodaje maglu, bilo u obliku zagrobnog života ili Genijatora.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Re: Genijator u raljama života
mGT kaže...

Najjača fora je "čišćenje vodenom parom", pa usput napraviš i generalku svih ležajeva u motoru zlu netrebalo  

 Možda su se uplašili odštetnih zahtjeva... ima ih koji bi rado generalku na račun grada :-)

disk c kaže...

 Ne bi ja baš spominjao komunizam i materijalizam, jedna od genijalnih ideja je o stvaranju nad-čovjeka, sovjetski komunistički model. Uzmi kakvu knjigu o tome ili guglaj pa ćeš se načitati znanosti. Pusti kounizam tamo gdje spada u povjesne zablude.

 Znaš, postoji razlika između teorije i prakse.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Genijator u raljama života
jozef kaže...
disk c kaže...

 Ne bi ja baš spominjao komunizam i materijalizam, jedna od genijalnih ideja je o stvaranju nad-čovjeka, sovjetski komunistički model. Uzmi kakvu knjigu o tome ili guglaj pa ćeš se načitati znanosti. Pusti kounizam tamo gdje spada u povjesne zablude.

 Znaš, postoji razlika između teorije i prakse.

 Ta teorija da samo nad-čovjek može stvoriti i živjeti u komunizmu je pobila milione ljudi. Staljin, kineska kulturna revolucija, Kambođa, Sjeverna koreja, Albanija, Rumunjska itd. Tako da si u pravu u praksi je bilo super. Kada se uzme kvazi znanost eugenike i pretvori u ideološku platformu eto ideje kako ući u komunizam. Za tvoju informaciju je tu teoriju sovjetski savez planirao provesti na znanstvenim osonovama, sigurno bi ti bilo supet da si sjedio negdje u sibirskom logoru jer nisi pogodan za komunističko društvo. BTW nacional socijalizam i fašizam su imali slične ideje. Pustimo komunizam gdje je.  

10 godina
offline
Genijator u raljama života

 

Hm, ovo je gadni stil lezilebovića koji prodaju "testise" po bubrege. Sve na intelekutalnoj razini ravnozemljaša i protivnika cjepljenja.

 

 

Zagreb - zelenašk grad! Grad u rukama mafije. Svaki grad ima organizirani kriminal u većoj i manjoj mjeri.
Međutim, mafija ima svoj grad. To je Zagreb. Neka bijeli, sada crnomafijaški.
U ime boga, obitelji i domovine. I žičare, te fontana isto tako.


ZGB grad pun delatora(oni koje samo delaju(-rade) i genijatora)

Jončić je već dobio pare od grada kako piše Većernjak. Well, šteta je već počinjena.
Eto, to se ljudi događa kada se makne druga maršala Tita iz centra grada, te kada na izborima ukazuje
povjerenje bivšem drugu koji je izdao Partiju i socijaldemokraciju.


To je jedna slika i priča Zagreba. Druga, ona bolja priča iz Zagreba su sve one kompanije koje rade
sa IT/ICT ili usko povezane sa tim. Nema kvarta u gradu Zagrebu koji nema IT kompaniju. Znam to, jer sam aktivno proučavao tržište rada u ZGB.

Razgovori za posao i tako to. Samo kada se krene od Samobora do Sesveta, odnosno po ZGB uzduž i poprijeko, za posao u IT ne brinite.

 

Oni koji nisu te sreće da imaju pristojan, dobar i plaćen posao u ZGB, već su odavno napustili ovaj grad.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Genijator u raljama života
Materijalizam na koji ti misliš nije dio ideje komunizma, niti su ga komunisti prihvatili. Pročitaj “Kapital”. Marx nije izmislio materijalizam on ga je implementirao u ekonomsku teoriju. Materijalizam kao filozofski pravac je jako star, znanost se ne bazira na materijalizmu niti se religioznost ne bazira na metafizici. No pustimo to nije tema.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice