GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih trailer

poruka: 63
|
čitano: 11.925
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih trailer".
15 godina
offline
GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih trailer

:/ evo vrti i nikako pokrenuti, nema slobodnih rigova, nije mi tako bilo u beti sad kao treba platiti 

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra

Ženi sam aktivirao Founders account za 5,50 eura mjesečno s time da su prva tri mjeseca gratis i mogu nakon njih odustati bez da platim išta. Kako složenac od mojih i njenih starih dijelova nije mašina koja bi mogla vrtiti SCUM glatko, tako smo isprobali prvo radi li to na free accountu, bili smo 60-70ti u queueu, nakon minute se red raščistio i zaigrala je SCUM u full hd rezoluciji sa najvećim detaljima sa preko 100fps-a bez većeg laga i trzanja od mene koji ga igram na full hd mid-high detaljima na 50-60fpsa. A na njenom računalu je morao raditi na 1366x768 na minimumu minimuma detalja i to na 15-20fps jedva. Odma sam uzeo founders acc i sad kad naletimo na puppeta onda ne mora moliti boga da joj se pogodi frame u kojem će ga moći udariti ili upucati. Probali smo i Ark survival evolved na epic detaljima - bez ikakvih problema i latencije.

 

Edit: vrijeme radnje je jučer, prvi put probano free i aktiviran paid acc. Mreža na kojoj igra radi glatko je do 150mbps preko žice. Testirano na poslovnom laptopu na brzini do 30mbps - radi ali javlja da imam high latency, mada se ne vidi problem. Testirano na mobitelu Galaxy A50 na wifi signalu - javio je da mreža wifi mora biti na 2.4ghz i da preporuča da nabavimo kompatibilan router ali je ipak otvorio i SCUM i ARK na mobitelu. Preporučio je za obje igre da se igraju sa mišem i tipkovnicom ali postoji see through gamepad layout preko ekrana s kojim se i ne da igrati ali se može pomaknuti lika lijevo desno... vjerojatno ima netko tko bi mogao gejmat ovako, al ja nisam ni za PUBG na mobu a kamoli za ovo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 8:34 (LIX).
12 godina
offline
GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih trailer

 

Nikako da uhvatim vremena isprobati (kad god pokrenem sam 300+ u redu) pa me znaima kako točno fumkcionira igranje preko toga. ako ja igram nešto na kompu na steamu, može li netko drugi igrati neku drugu igru koja je na momo accountu na laptopu/mobitelu/android boxu itd i registrira li igranje preko toga aktivnosti na steamu (progress i saveovi, achievmenti screenshoti itd.?

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra

Ako si na svom kompu ulogiran u steam onda ne možes ulogirati u taj steam account na NOW. Ako si napravio jedan NVIDIA NOW ACCOUNT (free ili paid) na njemu možeš koristiti bilo koji steam account, pod uvjetom da ga trenutno nitko drugi ne koristi. Gdje si stao igrati na svom kompu, nastavljaš na NOW. Gdje si stao na NOW, nastavljaš na svom kompu. U biti si pokrenuo svoj steam acc na drugom kompu. Prolaziš i verifikaciju i sve, saveovi i screenshoti se syncaju na cloud. Prvi put kad pokrećeš igru preko NOW launchera ti se i pojavi steam interface gdje odabereš install pa se igra instalira za sekund. Sljedeći put kad ponovo pokreneš tu igru onda ti steam stoji minimizan a igra se upali automatski.

12 godina
offline
GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih trailer

Probao na 50/8 Mbps konekciji. Igrao Doom, Apex Legends i Overwatch. Dojmovi su:

 

- unatoč tome što je laptop i router spojen ethernet kabelom i što sam imao neopterećenih 50 Mbps kao i puni upload od 8 Mbps, znale su igre javljati da imam "spotty connection".

- Za full ugodno igranje pri 1080p/60fps pretpostavljam da treba barem 100 Mbps i bolji upload od ovog mog. Razlog tome je to što se npr. Overwatch (gdje sam mogao uključiti FPS counter) vrti preko 100 FPS-a a meni se to na ekranu translatira (čak i kad uključim V-Sync) u povremene padove na 30 FPS-a.

- na mojoj konekciji mislim da igranje mišem ne bi bilo ugodno iskustvo jer i na kontroleru povremeno osjetim lag (mali i rijetko ali je svejedno prisutan).

 

Spajam se na data centar u Frankfurtu koji je geografski najbliži. Čitam komentare po redditu i koliko god da je Google Stadia lošija usluga po izboru igara, toliko je navodno bolja po pitanju input lag-a koji je nepostojeći na slabijim konekcijama od moje.

 

Mislim da GeForce Now čeka uspješna budućnost ali nisu trebali izvaditi uslugu iz beta faze jer ovo nije za produkciju.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih trailer

Ma nema to pravog osobnog HW-a i kupljenih igara.

 

sve ovo je bullshit svjetske klase...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra
toxic kaže...

Ma nema to pravog osobnog HW-a i kupljenih igara.

 

sve ovo je bullshit svjetske klase...

Slažem se, ne mogu vjerovati da se ovo toliko forsira.

 

Ako je ljudima ok se igrati na nestabilnih 30 fpsa sa brutalno kompresiranom slikom, onda je bolje da si slože kompa sa apu-om ili od rabljenih dijelova za 2000 kn. Još treba čekati na vezu, how yes no.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih trailer

Neeeeee!!!!! Hoće da nam unište čar slaganja računala, biranja komponenti! Uglavnom, išao sam pokrenuti WoT da vidm kako stvar radi i čim sam na "Login" izborniku vidio kako izgleda slika - odustao sam. Ali moglo bi to zaživjeti jednog dana kada većina bude imala stabilne brzine od 50-100 Mbit/s. No, računalo je meni uvijek vrh! Po svemu. Pa kupovina i "nabava" igara...  Ma, živio klasični gaming!

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 16:52 (Izzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih trailer

Apex, Overwatch i Forzu, probali na poslu na nekom Acer notebooku

 

FHD 100+ fps sve igre, nema stuttera nema laga, radi savrseno i iznenadujuce glatko dobro i nemas osjecaj da je neki "remote"

 

200/200 brzina neta na poslu

 

ovo je fenomenalno, svaka cast, puno puno bolje i jednostavnije, a bome i jeftinije od Google rjesenja

 

nVidia nastavlja dominaciju

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra
3dfx kaže...

Apex, Overwatch i Forzu, probali na poslu na nekom Acer notebooku

 

FHD 100+ fps sve igre, nema stuttera nema laga, radi savrseno i iznenadujuce glatko dobro i nemas osjecaj da je neki "remote"

 

200/200 brzina neta na poslu

 

ovo je fenomenalno, svaka cast, puno puno bolje i jednostavnije, a bome i jeftinije od Google rjesenja

 

nVidia nastavlja dominaciju

 

 

 Koliko ti je ping bio?

ajde ne nasmijavaj me molim te.

na poslu si imao uvjete kako nema 99% ljudi iako HRV je mjerilo za ništa....

 

Ali kako god ogranicenja ovog su brutalna kod nas.

Samo mi reci ping kada ti je iskustvo bilo odlicno....

 

Ne samo to nego me zanima jos vise od stanradrnog pinga koliko je input lag no to cu saznati putem youtubea netko ce to testirati...

To sigurno nije dobro i nije za igranje online..

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra
Jakovp kaže...

Slažem se, ne mogu vjerovati da se ovo toliko forsira.

 

Ako je ljudima ok se igrati na nestabilnih 30 fpsa sa brutalno kompresiranom slikom, onda je bolje da si slože kompa sa apu-om ili od rabljenih dijelova za 2000 kn. Još treba čekati na vezu, how yes no.

Polako sa komentarima ako nisi probao. Da, ako dolaziš sa nikakvom konekcijom imat ćeš 720p/30fps koji je minimum.

 

Sa pristojnom konekcijom ćeš imati 1080p/60fps i bez ikakvih kompresijskih artefakata i sl.

 

Ponavljam, meni je sa 50/8 vrlo igrivo, tu i tamo imam input lag i pad FPS-a. Da imam nešto više, mislim da bi bilo savršeno. Uostalom, nVidia će sigurno optimizirati stvari sa svoje strane jer navodno da Stadia radi odlično na 25 Mbps pa nije sve do naših brzina.

 

Igrao sam bez ikakvih problema nekoliko rundi Overwatcha (i to sa kontrolerom) i bio jedan od boljih igrača u partiji.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 14:22 (greysaint0).
13 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra
toxic kaže...
3dfx kaže...

Apex, Overwatch i Forzu, probali na poslu na nekom Acer notebooku

 

FHD 100+ fps sve igre, nema stuttera nema laga, radi savrseno i iznenadujuce glatko dobro i nemas osjecaj da je neki "remote"

 

200/200 brzina neta na poslu

 

ovo je fenomenalno, svaka cast, puno puno bolje i jednostavnije, a bome i jeftinije od Google rjesenja

 

nVidia nastavlja dominaciju

 

 

 Koliko ti je ping bio?

ajde ne nasmijavaj me molim te.

na poslu si imao uvjete kako nema 99% ljudi iako HRV je mjerilo za ništa....

 

Ali kako god ogranicenja ovog su brutalna kod nas.

Samo mi reci ping kada ti je iskustvo bilo odlicno....

 

Ne samo to nego me zanima jos vise od stanradrnog pinga koliko je input lag no to cu saznati putem youtubea netko ce to testirati...

To sigurno nije dobro i nije za igranje online..

 Niti mi je ovo prijatelj da mu držim stranu niti je ovo moj proizvod pa da ga reklamiram, ali trenutno nisam u mogućnosti sastaviti računalo koje može omogućiti 60fps full hd gaming a u svom kućanstvu imam vezu do 150mbps koja glatko odrađuje sve što je potrebno za igrati preko ove usluge. Ovdje je bitno da se input i feedback ne razlikuju od onoga koji ja šaljem sa mog računala koje fizički pokreće igru - a ne razlikuju se. SCUM izgleda fantastično na full hd max detaljima i igra leti na kompu koji ju po zakonima fizike ne bi mogao pokrenuti, a kamoli glatko.

No, eto, zahvaljujućim našim razlikama u financijama/dostupnosti interneta imamo svoja stajališta - meni radi ok sa mojim netom a tebi je ok imati zvijer od kompa na 56k modemu pa se brzina neta pokriva snagom kompa...

15 godina
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra
LIX kaže...

 Niti mi je ovo prijatelj da mu držim stranu niti je ovo moj proizvod pa da ga reklamiram, ali trenutno nisam u mogućnosti sastaviti računalo koje može omogućiti 60fps full hd gaming a u svom kućanstvu imam vezu do 150mbps koja glatko odrađuje sve što je potrebno za igrati preko ove usluge. Ovdje je bitno da se input i feedback ne razlikuju od onoga koji ja šaljem sa mog računala koje fizički pokreće igru - a ne razlikuju se. SCUM izgleda fantastično na full hd max detaljima i igra leti na kompu koji ju po zakonima fizike ne bi mogao pokrenuti, a kamoli glatko.

No, eto, zahvaljujućim našim razlikama u financijama/dostupnosti interneta imamo svoja stajališta - meni radi ok sa mojim netom a tebi je ok imati zvijer od kompa na 56k modemu pa se brzina neta pokriva snagom kompa...

Ljudi u HR imaju koju prosjecnu brzinu interneta? i to nikakav novac ne moze kupiti i ne treba ti nikakva makina da se igras na full hd s 60 frejmova i to bolje nego ovako.. ali eto... svako svoje...

 

ovo je super za ljude koji nemaju interes igrati online + za one koji imaju mogucnost brzog interneta.

I slazem sa ako je odgovor na ovo gore pozitivan da je bolje uloziti samo u monitor/tv neko u mrcinu od kompa.

 

ali velim meni bez obzira na brzinu veze ovo ne pije vodu..

 

 

Bnet: mNik987#2148
13 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra

Probaj... ako ti se da cekati za free acc u queueu koji minut pa spoji neku svoju igru pa vidi. Nista te ne kosta.

15 godina
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra
LIX kaže...

Probaj... ako ti se da cekati za free acc u queueu koji minut pa spoji neku svoju igru pa vidi. Nista te ne kosta.

 Slazem se... probati cu..

 

ima ovo neke svoje cari...

dakle manja potrosnja, ne trebas imati hrpu mjesta na disku itd...

mozda neke single player igre i probam odigrati...

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra
Za single player odigrati nije loše, uvjet naravno visoka i stabilna brzina. Ja sam probao na 60mbps 4G netu i nije baš bilo lijepo (sa standardnim online igranjem, npr battlefield, nemam problema)
A igranje multiplayer igri, pogotovo fps, teško da može biti dobro. Uvijek će u prednosti biti igrač koji igra na svom kompu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra

Pogotovo za prokletinju od Ark survivala koji mi je tehnički gledano jedina igra koje mi stane na ssd od 250gb... al napravi pravi test, ko šilji singleplay... rokni nešto gdje su milisekunde bitne, gdje lag znači win or lose scenario. I odvrni detalje na maxxx, ne šparaj na ničemu. Ako ti jedini problem bude kao meni da se u rapidnom micanju miša na finesama kuži da je to zapravo stream na tvoje računalo, onda možemo potvrditi proof of life. 

15 godina
offline
GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih trailer

Cek koji racku ovo znaci ? *You must already own or purchase titles to play them on GeForce NOW.

Oni po tome daju za ovih 6 dolara samo sirovu snagu?

 

hm...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra
toxic kaže...

Cek koji racku ovo znaci ? *You must already own or purchase titles to play them on GeForce NOW.

Oni po tome daju za ovih 6 dolara samo sirovu snagu?

 

hm...

 toxic

Znači da moraš imati kupljenu igru i igraš je na njihovom serveru.

Ja sam isprobao World Of Tanks i radi zadovoljavajuće ping mi je bolji nego kad vrtim igru na svom kompu FPS je mrvicu slabiji i slika mi je malo lošija, ali možda je ovo sa slikom subjektivno.

Na kompu je ping od 15-40 ms, a ovdje je 1 do 20 ms (Nvidia)

12 godina
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra
toxic kaže...

Cek koji racku ovo znaci ? *You must already own or purchase titles to play them on GeForce NOW.

Oni po tome daju za ovih 6 dolara samo sirovu snagu?

hm...

 Da, ti igraš igre sa svojeg accounta na njihovom računalu i vezi.

I to se onda strima do tebe, i tvoje komande s kontrolera se opet pošalju njihovom računalu.

 

Meni je čak i čudno da imaju besplatnu verziju .

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra
toxic kaže...
3dfx kaže...

 

 Koliko ti je ping bio?

ajde ne nasmijavaj me molim te.

na poslu si imao uvjete kako nema 99% ljudi iako HRV je mjerilo za ništa....

 

Ali kako god ogranicenja ovog su brutalna kod nas.

Samo mi reci ping kada ti je iskustvo bilo odlicno....

 

Ne samo to nego me zanima jos vise od stanradrnog pinga koliko je input lag no to cu saznati putem youtubea netko ce to testirati...

To sigurno nije dobro i nije za igranje online..

 Ping će biti manji nego kad igraš sa svog računala :)

Probaj zaključiti zašto.

 

Drugi dio pitanja ti je već bolji. Jako važno je koliki će biti input lag.

 

Vjerojatno će BattleNonsense to uskoro testirati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 19:12 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra
CyberDemonVZ kaže...

Drugi dio pitanja ti je već bolji. Jako važno je koliki će biti input lag.

 

Vjerojatno će BattleNonsense to uskoro testirati.

 Ja nisam osjetio lag u tenkovima sve je išlo glatko imam optiku 200/100

13 godina
offline
GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih trailer

Ja sam probao na 30/3 netu, rekao bih da je to ugrubo neki prosjek u HR. Nisam izdržao ni rundu u Overwatchu, van 'samo' 1080p i 60fps, kompresija je bila veeeoma očita, no mogu i to zanemariti, ali input lag ne. Meni osobno ne igrivo sa takvim lagom. Čak ni SP igre ne mogu prežvakati, bilo kakav FPS, TPS, racing...Eventualno bi se mogle igrati nekakve point-and-click avanture, strategije ala Anno 1800.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra
hummer0 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Drugi dio pitanja ti je već bolji. Jako važno je koliki će biti input lag.

Vjerojatno će BattleNonsense to uskoro testirati.

 Ja nisam osjetio lag u tenkovima sve je išlo glatko imam optiku 200/100

 Nisam isprobao, al ću danas.

Može se dodati cijela Steam lista, ili igra po igra?

 

Btw, evo problema što svaki developer ima svoju platformu :(

Osim što imamo hrpu programa u memoriji, sad će još i ovakvi projekti morati sa svakim sklopiti deal, i oni će morati uvesti tu opciju :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra
hummer0 kaže...
toxic kaže...

Cek koji racku ovo znaci ? *You must already own or purchase titles to play them on GeForce NOW.

Oni po tome daju za ovih 6 dolara samo sirovu snagu?

 

hm...

 toxic

Znači da moraš imati kupljenu igru i igraš je na njihovom serveru.

Ja sam isprobao World Of Tanks i radi zadovoljavajuće ping mi je bolji nego kad vrtim igru na svom kompu FPS je mrvicu slabiji i slika mi je malo lošija, ali možda je ovo sa slikom subjektivno.

Na kompu je ping od 15-40 ms, a ovdje je 1 do 20 ms (Nvidia)

Kakav ti je bio W/L.  Tipa meni je na Gforce now bio baš onako tragićan, ne znam kako objasniti ali imao sam osječaj da mi nišan poskoći. Probao sam igrati s artyjem ista stvar. Crvena siemka on the roll. Igrao sam tako jedno mjesec dana recimo. Onda sam instalirao lokalno i puno bolje mi je išlo. S druge strane to je WoT i njihov RNG su žešću humor. Možež izgubiti 100 za redom i onda pobjetiti nakon toga 100 za redom, a nisam ni dugo igrao WoT.

 

Sve raćunam sad ima 50/10 mbps, +60 kn mi je 100 mbps. To mi je na 5 godina 3600kn a za te novce mogu kupiti možda samo RTX 2060 SUPER. 

 

13 godina
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra
Gajotres kaže...
hummer0 kaže...
toxic kaže...

Cek koji racku ovo znaci ? *You must already own or purchase titles to play them on GeForce NOW.

Oni po tome daju za ovih 6 dolara samo sirovu snagu?

 

hm...

 toxic

Znači da moraš imati kupljenu igru i igraš je na njihovom serveru.

Ja sam isprobao World Of Tanks i radi zadovoljavajuće ping mi je bolji nego kad vrtim igru na svom kompu FPS je mrvicu slabiji i slika mi je malo lošija, ali možda je ovo sa slikom subjektivno.

Na kompu je ping od 15-40 ms, a ovdje je 1 do 20 ms (Nvidia)

Kakav ti je bio W/L.  Tipa meni je na Gforce now bio baš onako tragićan, ne znam kako objasniti ali imao sam osječaj da mi nišan poskoći. Probao sam igrati s artyjem ista stvar. Crvena siemka on the roll. Igrao sam tako jedno mjesec dana recimo. Onda sam instalirao lokalno i puno bolje mi je išlo. S druge strane to je WoT i njihov RNG su žešću humor. Možež izgubiti 100 za redom i onda pobjetiti nakon toga 100 za redom, a nisam ni dugo igrao WoT.

 

Sve raćunam sad ima 50/10 mbps, +60 kn mi je 100 mbps. To mi je na 5 godina 3600kn a za te novce mogu kupiti možda samo RTX 2060 SUPER. 

 

 Nisam uopće obraćao pažnju na W/L  doduše nisam dugo igrao mislim pola sata pa onda preko svog kompa.

 

15 godina
offline
GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih trailer

Probao Destiny 2...

Dakle imam vezu 100 mbita ali preko 4g, stanica mi je veoma blizu pa stvar funkcionira super...

 

Zasto ne mogu nariktati na 1440p?

 

ovako na brzaka mogu reci da ce ovo biti super za ljude koji nemaju jake masine ili ne zele kupovati novi hw

 

cak mi be brzina odziva cinila okey no imao sam povremene stutere i lose mi je sve izgledalo jer mi je monitor nativnih 1440p a ovo je bilo fhd...

 

ako uzmem u obzir da je ovo cca 6 dolara mjesecno isplati se s time da moras imati tu igru...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih tra

Za sad samo 720p i 1080p.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih trailer

Nikad brži 'deinstall' !

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 2 hvala 0
GeForce Now dostupan svima, nekoliko novih trailer

Koliko kenjatora kenja li ga kenja 

 

 

GeForce Now nije *zamjena* odnosno *nasljednik* za "lokalno" igranje. Ako imaš stroj/konzolu piči brate koliko god možeš pičiti s time.

 

Ovo je namijenjeno igračima koji:

 

1. Nemaju stroj dovoljno jak i ne žele ga kupiti jer nisu "gejmeri", nego tek povremeni igrači koji žele tu i tamo nešto zaigrati

2. Nemaju volje čekati da im se instalira igra 8 sati, jer oni bi sada igrali. Npr. ja navečer prije spavanja, želim odigrati nešto 20 minuta, ali ne mogu jer moram čekati da se instalira

3. Postoje brojne igre koje nisu action oriented, npr. strategije ili RPGovi.

 

 

Dok je još bio u beti, meni sa svojom 25 megabitnom brzinom radilo je uglavnom bez ikakvih problema. Morao sam se spojiti mrežnim kabelom, preko WIFI-ja ne radi tako dobro.

 

Sve u svemu, meni je super.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 16:57 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
4 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice