Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnice i

poruka: 53
|
čitano: 17.048
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnice i ".
7 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnice i

bazzar.hr isto po novom ima hranu u ponudi. imaju grah sa špekom nuff said https://bazzar.hr/p/VDGJD22-natureta-grah-sa-slaninom-415g

 

btw. i trgovine zdravom hranom imaju i "normalnu" hranu poput brašna, ulja, praška za pecivo itd. u nedostatku boljih opcija i oni su super alternativa

 

edit: op op vidim da su ažurirali s bazarom, bravo bravo

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 11:37 (OwlEye).
 
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnice i
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnice i

Gledam cijene tih OPG-ova, neki prodaju grah trešnjevac 1kg 39.90 kn, crveni luk 1kg 15kn s time da moraš uzet 2kg najmanje.

Ako ovo nije ratno profiterstvo ne znam što je...

 

Na 24sata kaže iz mesnice čovjek da nema kud s mesom, a ovi na list OPG-ova prodaju svinjski vrat za 53kn/kg.

Najviše me zanima tko kupuje po tim cijenama? Možeš ti kupit jednom, ali brzo ćeš potrošit zalihu novaca i što onda? jest će one zalihe WC papira?

 
27 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnice i

eCeker.hr

Za Osijek dostava klope + vina + craft pivovare na https://dostava.webflow.io/

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
6 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
Kod mene u gradu uopće nema brasna i kvasca niti se zna kad ce doci. Vec razmišljam da u oglasu napisem "Kupujem Brašno i kvasac". Sigurno bih se javilo nekoliko koji ga nude za 5-10 kn kg. Zar smo do tog dosli? Prebacio sam se na druga jela, ako nista drugo, manje trosim jer idem jednom tjedno u trgovinu a i smrsavio sam 😄
S druge strane, pred lokalnom trgovinicom se i dalje okupljaju pijandure, gospođa u trgovini ih fino moli da odu jer ce netko zvati policiju.
Ništa, evo od 7h su pred trgovinom i piju. Sto reći? Jos jedna stvar, sve koje sam vidio u trgovini su stariji ljudi. Bas ona rizicna skupina od 50+ cak i djedica od 65 godina. Zar nema nikog mladeg da im pomogne. Mi mladi sjedimo kod kuce a stariji jadni moraju u trgovinu. 😟
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnice i

Rijeka,besplatna dostava ribe i morskih plodova 

https://www.facebook.com/marikomerc.rijeka.5

 
0 0 hvala 5
10 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnice i

Gledam cijene na ekupi, jeftiniji je moj kvartovski ducancic 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnice i

KONZUM odmah zaboravi/prekriži jer nama termina dostave već danima. !!!!

 
4 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
http://pitomacka-pivovara.hr/

Evo malo reklame za frenda, nadam se da neće niko zamjeriti kad smo već kod namirnica, a u članku se spominju craft piva jer ipak je pivo prehrambeni proizvod :)

Pa ak je neko žedan (a ko nije je*ote) i treba dobro craft pivo s prihvatljivom cijenom, nek proba, webshop radi
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
makopos kaže...

Gledam cijene tih OPG-ova, neki prodaju grah trešnjevac 1kg 39.90 kn, crveni luk 1kg 15kn s time da moraš uzet 2kg najmanje.

Ako ovo nije ratno profiterstvo ne znam što je...

 

Na 24sata kaže iz mesnice čovjek da nema kud s mesom, a ovi na list OPG-ova prodaju svinjski vrat za 53kn/kg.

Najviše me zanima tko kupuje po tim cijenama? Možeš ti kupit jednom, ali brzo ćeš potrošit zalihu novaca i što onda? jest će one zalihe WC papira?

 

Mislim da su ti to redovne cijene. Barem kod dosta tih OPG-ova. Pa ti sad pričaj o Applu i njihovim cijenama.

14 godina
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
texas.bug kaže...

Gledam cijene na ekupi, jeftiniji je moj kvartovski ducancic 

 

Da je samo to. Imaju mali izbor prehrambenih stvari, a i od toga na skladišti imaju jako, jako mali broj artikala. Jedva sam našao proizvoda da pošaljem mami. Recimo tjestenine nema. I na sve to nemaju mogućnost filtriranja po dostupnosti. Morao sam klikati na sve artikle da bi vidio što je dostupno.

14 godina
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
Netocna informacija za Glovo... Cim su smradovi nanjusili priliku sad oko virusa digli su max kilazu na 25kg, bez obzira stane li u te dimenzije ili ne tako da ni zo nije tocno....i bez obziea vozis li bajkom, motorom ili autom... Tako da pogotovo cure, kojih ima i ok rade teglit 25 kg s bajkom je pederski, i za muske a di za curke... A ako se javis podrsci i kazes da nemozes ili nestane ili neznam sta ili da ti predodjele narudzbu gubis bodove jer imas ocjenu izvrsnosti i o njoj ti ovisi kad dobijes pravo birat termine i sate, tako da losija ocjena kasnije biras ako uspijes uhvatit sta... Ljude gone sad a nista nisu bonuse digli tako da im teglis bajkom na sljeme sad dok je virus i izlazes se za iste pare... Plus sto nisu ukinuli rad s gotovinom sad kad je virus tu... A narucuju dosta u izolaciji ljudi i vjerovatno i zarazeni kakvih kod nas ima bez da ti kazu i upozore....
VenAtoR#2231
Moj PC  
13 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
Gogy7 kaže...
Kod mene u gradu uopće nema brasna i kvasca niti se zna kad ce doci. Vec razmišljam da u oglasu napisem "Kupujem Brašno i kvasac". Sigurno bih se javilo nekoliko koji ga nude za 5-10 kn kg. Zar smo do tog dosli? Prebacio sam se na druga jela, ako nista drugo, manje trosim jer idem jednom tjedno u trgovinu a i smrsavio sam 😄
S druge strane, pred lokalnom trgovinicom se i dalje okupljaju pijandure, gospođa u trgovini ih fino moli da odu jer ce netko zvati policiju.
Ništa, evo od 7h su pred trgovinom i piju. Sto reći? Jos jedna stvar, sve koje sam vidio u trgovini su stariji ljudi. Bas ona rizicna skupina od 50+ cak i djedica od 65 godina. Zar nema nikog mladeg da im pomogne. Mi mladi sjedimo kod kuce a stariji jadni moraju u trgovinu. 😟

Brašno ti barem nije problem pronaći, imaš hrpu naših OPG-ova koji dostavljaju po cijeloj RH svoje domaće brašno, friško samljeveno na kameni mlin. Cijene su više nego korektne.

 

https://ekobreg.com/kategorija-proizvoda/brasno-i-zitarice/

https://siladi.hr/shop/

 

 

Kvasac imaš u Konzuma, ako nema onaj najskuplji u vrećici od 7g onda ima u većim pakiranjima 125g, 250g i 500g, ljudi obično ni ne znaju da postoje ta veća pakiranja. 500g je oko 30kn, što je daleko isplativije od onih malih vrećica od 7g.

 

U krajnjem slučaju možeš napraviti svoj prirodni kvasac, koji je i zdraviji, ako ti treba za kruh, pizzu i slično.

 

OPG-ova ima hrpa i stvarno se može sve pronaći, na fejsu ima puno grupa gdje se oglašavaju i ponuda je odlična. Neki su nabrijali cijene, ali ima ih koji su korektni i zadržali su cijene. Recimo domaći kvalitetni med se može pronaći za 50-60kn što je povoljnije nego u trgovini. Domaća tjestenina, voće, povrće, marmelade, ukiseljeno povrće... ma svega ima.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
dona2005 kaže...

KONZUM odmah zaboravi/prekriži jer nama termina dostave već danima. !!!!

Ma možeš uloviti termin bez puno muke, ja redovito naručujem preko njih i oduševljen sam uslugom, mislim se i nakon ovog sranja ostati kod njih. Lijepo doma sve poklikaš i sve ti dođe na vrata, a ne onako svaki dan nakon posla u trgovinu pa se izgubi 30-40min. na dosadno kupovanje. Sad se čeka duže dostava oko 6-7 dana, ali inače ide kroz 24h.

 

E da, novi termini se otvaraju svaku večer iza ponoći. Računajte da će svi navaliti u 00h pa im se uredno "sruši" site, ali tamo oko 1-2h se bez problema dobije termin.

14 godina
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
mzopg kaže...
dona2005 kaže...

KONZUM odmah zaboravi/prekriži jer nama termina dostave već danima. !!!!

Ma možeš uloviti termin bez puno muke, ja redovito naručujem preko njih i oduševljen sam uslugom, mislim se i nakon ovog sranja ostati kod njih. Lijepo doma sve poklikaš i sve ti dođe na vrata, a ne onako svaki dan nakon posla u trgovinu pa se izgubi 30-40min. na dosadno kupovanje. Sad se čeka duže dostava oko 6-7 dana, ali inače ide kroz 24h.

 

E da, novi termini se otvaraju svaku večer iza ponoći. Računajte da će svi navaliti u 00h pa im se uredno "sruši" site, ali tamo oko 1-2h se bez problema dobije termin.

 

Nije ti točna teorija. Probao dva dana. U ponoć je gužva i šansa da nešto naručiš je čisti loto. Već u 1 sat ne bude termina. Barem  je tako bilo prije 2-3 dana za Zagreb.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 13:35 (CroDexter).
9 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnice i

Pokušavao sam i ja Konzum Klik u svim mogućim terminima jedno zadnja dva dana, ništa, to je nula bodova od toga, stalno je sve zauzeto.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnice i

Dodala bih još na popis i Tvornicu Zdrave Hrane https://www.tvornicazdravehrane.com/

Imaju zdravije varijante brašna, tjestenina te orašaste, zobene i slične artikle.

 

Što se Konzum Klika tiče, imam običaj od njih naručivati jer im je dostava vrhunska, uvijek su točni a svježe voće i povrće koje dostavljaju je bolje nego u samim dućanima (točnije, proberu ono uistinu najbolje) tako da ih preporučam.

Iako da, sada se nešto duže čeka dostava no max 7 dana.

 

Imao tko iskustva s narudžbama iz Vrutka?

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 13:42 (Ukulele).
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnice i

Evo i eCeker na listu:

https://eceker.hr

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnice i

bolje za živce je malo pričekati pred dućanom dok te ne puste unutra (i vaditi mast babama-hrčcima dok gomilaju nepotrepštine u manijakalnim količinama). prek neta (mall) sam naručil samo vreću hrane za cucka (jer je bila bolje kvalitete i jeftinija za veću količinu od one u dućanu) i to je došlo za 6 dana od datuma plaćanja internetskim. net narudžbe u rvata nisu za potrebite a nestrpljive (u ovo računam i dostavu obroka). ne u ova divlja vremena. 

 

ured: eo, baš bio u pet centru po korupciju za zver i šparu. ima svega a unutra šačica pučanstva. očito je problem ujutro, pri otvaranju, kad svi navale ko majmuni. strpljivi pobjeđuju 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 15:02 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
CroDexter kaže...

 

Nije ti točna teorija. Probao dva dana. U ponoć je gužva i šansa da nešto naručiš je čisti loto. Već u 1 sat ne bude termina. Barem  je tako bilo prije 2-3 dana za Zagreb.

 Ima termina i za Zagreb, dodaju preko dana termine samo treba ulovit. U ponoć ide termin za sedam dana a tokom dana dodaju termine za iduća dva tri dana, imaš gore na vrhu "raspoloživi termini", složiš košaricu unaprijed i onda loviš termin dostave. Meni je jutros došla košarica naručena jučer u 9 ujutro. 

 

 

Edit: za voće i povrće na području grada Zagreba imate vocarna.hr samo ZG, ne dostavljaju više po Hrv

 

Edit 2 Ajar  klopu za pasonju kad ti je hitno je najbolje uzet preko pet centra i to plaćanjem pouzećem. Najbrže tak dođe. Inače i mall i pet centar kad plaćaš karticom treba sto godina da dođe a pet kad platiš pouzećem onda dođe odmah idući radni dan ili za 2 dana. Ja godinama uzimam za svoje okolokućnolajalo preko pet centra i uvijek pouzećem.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 14:25 (ddarknessfairyy).
14 godina
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
ddarknessfairyy kaže...
CroDexter kaže...

 

Nije ti točna teorija. Probao dva dana. U ponoć je gužva i šansa da nešto naručiš je čisti loto. Već u 1 sat ne bude termina. Barem  je tako bilo prije 2-3 dana za Zagreb.

 Ima termina i za Zagreb, dodaju preko dana termine samo treba ulovit. U ponoć ide termin za sedam dana a tokom dana dodaju termine za iduća dva tri dana, imaš gore na vrhu "raspoloživi termini", složiš košaricu unaprijed i onda loviš termin dostave. Meni je jutros došla košarica naručena jučer u 9 ujutro. 

 

 

Edit: za voće i povrće na području grada Zagreba imate vocarna.hr samo ZG, ne dostavljaju više po Hrv

 

Edit 2 Ajar  klopu za pasonju kad ti je hitno je najbolje uzet preko pet centra i to plaćanjem pouzećem. Najbrže tak dođe. Inače i mall i pet centar kad plaćaš karticom treba sto godina da dođe a pet kad platiš pouzećem onda dođe odmah idući radni dan ili za 2 dana. Ja godinama uzimam za svoje okolokućnolajalo preko pet centra i uvijek pouzećem.

Dakle. Imao sam sada sve spremno u košarici. Slobodni termini cijela nedjelja i nisam uspio naručiti jer 3 puta javlja da nekih artikala nema. Pa onda javi da  odabranog termina nema, a na kraju je nestalo svih termina u 2 minuta. Toliko o Konzumu. E sad, ili sam ja smotan ili je to naručivanje trenutno vrlo nepouzdano. Jasno je da je trenutno velika navala ali pliz nemojte tu pisati da sve radi normalno.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
CroDexter kaže...
texas.bug kaže...

Gledam cijene na ekupi, jeftiniji je moj kvartovski ducancic 

 

Da je samo to. Imaju mali izbor prehrambenih stvari, a i od toga na skladišti imaju jako, jako mali broj artikala. Jedva sam našao proizvoda da pošaljem mami. Recimo tjestenine nema. I na sve to nemaju mogućnost filtriranja po dostupnosti. Morao sam klikati na sve artikle da bi vidio što je dostupno.

 Stvari su im uvelike iz METRO-a.

Znaci ti narucis, oni odu u metro, kupe sto si narucio i tebi dostave? S tim da su im cijene mnogo vece.

 

Nađi pojedini artikl koliko kosta u metrou, a koliko isti taj kosta u ekupi

https://www.metro-cc.hr

 

 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
CroDexter kaže...

 

Nije ti točna teorija. Probao dva dana. U ponoć je gužva i šansa da nešto naručiš je čisti loto. Već u 1 sat ne bude termina. Barem  je tako bilo prije 2-3 dana za Zagreb.

Moguće da im sistem gleda prema lokaciji, u tom slučaju stvarno ne znam za ZG, ja sam u manjem gradu i svaku noć bude termina. Baš sam napunio košaricu i noćas napravim narudžbu iza 00h.

 

Ovi isto dostavljaju po cijeloj RH:

https://uberiovo.hr/

s tim da su im neke cijene korektne, a neke su x2, ali vidi se naziv OPG-a pa naručite direktno. 

10 godina
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
CroDexter kaže...

Dakle. Imao sam sada sve spremno u košarici. Slobodni termini cijela nedjelja i nisam uspio naručiti jer 3 puta javlja da nekih artikala nema. Pa onda javi da  odabranog termina nema, a na kraju je nestalo svih termina u 2 minuta. Toliko o Konzumu. E sad, ili sam ja smotan ili je to naručivanje trenutno vrlo nepouzdano. Jasno je da je trenutno velika navala ali pliz nemojte tu pisati da sve radi normalno.

 Ko kaže da radi normalno? Ne radi normalno još od 15.02, al radi samo treba bit brz i uopran. Godinama naručujem preko klika i nemam drugi izbor jer u našoj općini imamo dućan u kojem je izbor nikakav. Doslovno, od svega po jedan artikl, meso ne prodaju, ribu također, svježe povrće tu i tamo ima uglavnom izbor katastrofa tak da nam je klik jedini izbor, pogotovo što hranu treba teglit pješke uzbrdo. Inače kupujem mjesečnu košaru a odkad je ovo sranje dobili smo obavjest da se kupuje do 1000kn da se smanje vremenski periodi dostave i otvori još termina, tak da sad naručujem jednom tjedno i svaki puta do sad sam uspjela dobit svoju narudžbu bez problema i sve je došlo. Samo treba bit dovoljno brz i refreshat često stranicu da uloviš ove dnevne termine ili u ponoć čekat sa potpuno spremnom košarom (znači u 23:55 provjeriš dal je sve što si stavio dostupno) i onda vrebaš termin.

 

mzopg nema veze lokacija sve se puni u ZG-u. Osim ako nisi iz Osijeka, Zadra, Rijeke, Splita. Oni imaju svoje centre u svojim gradovima. Područje ZG, Zagrebačke županije i Krapinsko zagorske se puni u ZG-u na istom mjestu. Bar su mi tak dostavljači pričali. Jer se masu puta desi da imaju dostavu na Trešnjevci pa onda voze 30km do mene pa se vraćaju u Gajnice i onda 25km natrag u npr Harmicu. 

 

 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 15:01 (ddarknessfairyy).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
ddarknessfairyy kaže...

 

mzopg nema veze lokacija sve se puni u ZG-u. Osim ako nisi iz Osijeka, Zadra, Rijeke, Splita. Oni imaju svoje centre u svojim gradovima. Područje ZG, Zagrebačke županije i Krapinsko zagorske se puni u ZG-u na istom mjestu. Bar su mi tak dostavljači pričali. Jer se masu puta desi da imaju dostavu na Trešnjevci pa onda voze 30km do mene pa se vraćaju u Gajnice i onda 25km natrag u npr Harmicu. 

 

 

 Znaci dostavu su odredili tako smisleno kao da se radi o drzavnoj firmi

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
14 godina
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
texas.bug kaže...
CroDexter kaže...
texas.bug kaže...

Gledam cijene na ekupi, jeftiniji je moj kvartovski ducancic 

 

Da je samo to. Imaju mali izbor prehrambenih stvari, a i od toga na skladišti imaju jako, jako mali broj artikala. Jedva sam našao proizvoda da pošaljem mami. Recimo tjestenine nema. I na sve to nemaju mogućnost filtriranja po dostupnosti. Morao sam klikati na sve artikle da bi vidio što je dostupno.

 Stvari su im uvelike iz METRO-a.

Znaci ti narucis, oni odu u metro, kupe sto si narucio i tebi dostave? S tim da su im cijene mnogo vece.

 

Nađi pojedini artikl koliko kosta u metrou, a koliko isti taj kosta u ekupi

https://www.metro-cc.hr 

 

 

OK. Vjerujem da je skuplje ali meni osobno više znači da mogu poslati staroj u Slavoniju nego što to košta i 20 kn više na košaricu od 200 kn. Jedini problem je što je ponuda stvarno mala. Danas napokon imaju šećer, ulje i brašno. Nije da mi mama nema toga ali mislio sam uz sve naručiti i malo toga kad nemaju ostalih stvari pa da dođem do 200 kn.

15 godina
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
ddarknessfairyy kaže...

Edit 2 Ajar  klopu za pasonju kad ti je hitno je najbolje uzet preko pet centra i to plaćanjem pouzećem. Najbrže tak dođe. Inače i mall i pet centar kad plaćaš karticom treba sto godina da dođe a pet kad platiš pouzećem onda dođe odmah idući radni dan ili za 2 dana. Ja godinama uzimam za svoje okolokućnolajalo preko pet centra i uvijek pouzećem.

 ovak: 12 kila alleva (riba + buća) = 456 (četiri-pet centar), 13 kila taste of the wild = 400 (mall, dostava jabba), pri čemu je ova druga među najboljima za cucke en general a digići su sumnjivi. ergo? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Re: Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnic
texas.bug kaže...  

 Znaci dostavu su odredili tako smisleno kao da se radi o drzavnoj firmi

 Upravo tako  Ajd molim te sad je još dobro. Prije par godina su dostavljali svugdje u okolici a kod nas nisu. I pitam zakaj ne dostavljaju kod nas a dostavljaju u mjesto koje je 2km od nas a udaljenije je od ZG-a i oni nemaju pojma. Dobiješ one klasika ranije napisane odgovore. I kasnije kad je Todorić "emigrirao" u London dobijem mail u kojem me obavještavaju da je dostava od sad moguća i veli mi dostavljač da su naše selo prije smjestili 90km od ZG-a i da zato nije bilo moguće dostaviti a da su sad iši u kompletan pregled svih poštanskih brojeva i da su sva mjesta sad dostupna. Tragikomedija na Hrv način. 

 

Ajar kaže...

 ovak: 12 kila alleva (riba + buća) = 456 (četiri-pet centar), 13 kila taste of the wild = 400 (mall, dostava jabba), pri čemu je ova druga među najboljima za cucke en general a digići su sumnjivi. ergo? 

 Ergo: pesonja ti bolje jede od tebe 

Kaj više nema TOTW hrane u pet centru? Znam da je prije bilo.

Ne znam točnu cijenu tih velikih pakiranja klope jer moj jede Brit Care Weight Loss kunić riža(3kg ravno stotka) za prasasto-bucaste pese koji su se pod stare dane uljenili i moraju skinut kile  A 13kg hrane bi mu duralo pol godine 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 15:29 (ddarknessfairyy).
9 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu preko Interneta naručiti namirnice i

Amazon 10eura 6rola.

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice