Gasi se Stadia, Googleov servis za streamanje vide

poruka: 10
|
čitano: 4.998
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gasi se Stadia, Googleov servis za streamanje vide".
16 godina
offline
Gasi se Stadia, Googleov servis za streamanje vide

Pokopala ih je činjenica da nisu bili povezani s recimo Steamom i zahtijevalo se da sa po full cijeni kupiš ponovno igre koje već posjeduješ.

 

A i Google's gonna be Google: https://killedbygoogle.com/

 

Navodno da ni sami zaposlenici nisu znali do objave vijesti, menadžment je odlučio im se ništa ne govori da ne bi bilo leakanja.

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Gasi se Stadia, Googleov servis za streamanje vide

Otisla i revolucionarna "negativna latencija" u ropotarnicu povijesti. Toliko o tome.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gasi se Stadia, Googleov servis za streamanje vide

Google nije napravio nista vrijedno spomena zadnjih 10 godina.

It s just cornflakes...
Moj PC  
4 1 hvala 0
8 godina
offline
Gasi se Stadia, Googleov servis za streamanje vide
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gasi se Stadia, Googleov servis za streamanje
Don't be so evil Google.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gasi se Stadia, Googleov servis za streamanje vide

Bilo bi zabavno bacat kladu nakon koliko ce google sasjec novi projekat 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gasi se Stadia, Googleov servis za streamanje
Qudek kaže...

Google nije napravio nista vrijedno spomena zadnjih 10 godina.

 

Ovo je izjava kao kada djete kaze da mu roditelji nista nisu uradili vredno spomena u zadnjih x godina, ali ne primecuje da ima svaki dan sta da jede, da ima sta da obuce itd.

 

Samo uporedi google translate pre 10god i sada i ne bi trebalo nista drugo da napisem.

 

Ili google navigaciju pre 10 god i sada bez koje se dosta ljudi ne zna vise ni kretati, ili koliko lako je povezati sve moguce servise koje ti google nudi u par klikova na mobitelu.

 

Pre par meseci mater mi sa komsijama danima raspreda o nekom cvetu u dvoristu koji je iznikao sam od sebe i niko ne zna kako se zove taj cvet, znaci u roku sekunde nakon sto sam kameru ukljucio google mi je nasao taj cvet i izbacio njegovo ime.

 

 

 

 

5 godina
offline
Gasi se Stadia, Googleov servis za streamanje vide

S obzirom kakvo je to govno bilo od početka - jel stvarno netko iznenađen?

Sve Vas Volim
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gasi se Stadia, Googleov servis za streamanje
Bio sam popljuvan kad sam govorio od pocetka da im je strategija neodrziva. Koja bi budala koristila servis za koji placas full cijenu igre da bi tu igru mogao igrati iskljucivo u cloudu i nikako drugacije? Znaci u startu si u banani jer ovisis o internet konekciji i latenciji.

Ovo nikako nije moglo prezivjeti pored servisa poput Gamepassa, koji nudi brdo igara u servisu i moze se igrati i u cloudu ako bas moras, ali i na konzoli/PC-u.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gasi se Stadia, Googleov servis za streamanje
cober kaže...
Qudek kaže...

Google nije napravio nista vrijedno spomena zadnjih 10 godina.

 

Ovo je izjava kao kada djete kaze da mu roditelji nista nisu uradili vredno spomena u zadnjih x godina, ali ne primecuje da ima svaki dan sta da jede, da ima sta da obuce itd.

 

Samo uporedi google translate pre 10god i sada i ne bi trebalo nista drugo da napisem.

 

Ili google navigaciju pre 10 god i sada bez koje se dosta ljudi ne zna vise ni kretati, ili koliko lako je povezati sve moguce servise koje ti google nudi u par klikova na mobitelu.

 

Pre par meseci mater mi sa komsijama danima raspreda o nekom cvetu u dvoristu koji je iznikao sam od sebe i niko ne zna kako se zove taj cvet, znaci u roku sekunde nakon sto sam kameru ukljucio google mi je nasao taj cvet i izbacio njegovo ime.

 

 

 

 

 Malo krivo shvacena izjava, nije napravio nista novo u zadnjih 10 godina, naravno da su Gmail, Search, Youtube, Android i slični proizvodi odlicni, ali sve nakon 2010, ne znam koliko je dobro..?

 

Edit: https://killedbygoogle.com/

It s just cornflakes...
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2022 14:30 (Qudek).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice