Garmin MARQ Commander je ojačani pametni sat od 1.

poruka: 12
|
čitano: 5.543
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Garmin MARQ Commander je ojačani pametni sat od 1.".
4 godine
protjeran
offline
Garmin MARQ Commander je ojačani pametni sat od 1.

Hahaha evo svi trče kupiti. Baš mi fali da znam koliko je sati. Možda kupe oni koji misle kako hladnjaci danas troše 3 puta manja, njima se može prodati svašta. Jako zahvalan segment tržišta koji sebe smatra "progresivnim".

 
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Garmin MARQ Commander je ojačani pametni sat od 1.

ojačano kučište. prije ti pukne ruka nego sat na njoj. al za 15000kn i bolje da pukne ruka nego sat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2019 8:06 (bruno1026).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Garmin MARQ Commander je ojačani pametni sat od 1.

Pih, mogli su staviti barem malo zanimljiviju lokaciju s tim koordinatama za tu cijenu 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Garmin MARQ Commander je ojačani pametni sat od 1.

Ovo mi je nekako izmijesano sve za jako puno para.

Cini mi se da je u vojne puno bolji G-Shock Rangeman GPR-B1000, koji je oko 800$, ima tradiciju G-Shock-a po pitanju izdrzljivosti, a i neke stvari kao solarno (dodatno) punjenje, koje moze produziti trajanje GPS-a.

Nema music i slicne fensi mogucnosti, ali to ciljanoj publici nije ni bitno.

S druge strane sportistima i rekreativcima mislim da ne trebaju mogucnosti ovog Garmina, odnosno, ono sto im je bitno mogu naci za puno manje para.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Garmin MARQ Commander je ojačani pametni sat o
Ovo sta rade u Garminu je stvarno glupost...milion modela da neznas vise kud, sta, kako, zasto....a poboljsanja u odnosu na moj Fenix 3 skoro nikakva osim milimetar dva tanjeg kucista...al zato i sa manje funkcija bez wifija recimo.... reza 240x240 je i na trojci...safirno staklo isto....za te pare.... glupost jako velika....
VenAtoR#2231
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Garmin MARQ Commander je ojačani pametni sat od 1.

idealno za one koji rvacku brane u afganistanu (duboka misao grobarice kita) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Garmin MARQ Commander je ojačani pametni sat od 1.

Dati preko 3000 kn na mobitel mi je ajde nekako i jasno jer je mobitel danas sve, ali na sat koji ti mjeri 10-ak nebitnih stvari i pokazuje vrijeme mi je nadasve neshvatljivo.

I to takve skupe garmine redovito kupuju ljudi koji se samo rekreiraju.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Garmin MARQ Commander je ojačani pametni sat o
jocommb kaže...
Ovo sta rade u Garminu je stvarno glupost...milion modela da neznas vise kud, sta, kako, zasto....a poboljsanja u odnosu na moj Fenix 3 skoro nikakva osim milimetar dva tanjeg kucista...al zato i sa manje funkcija bez wifija recimo.... reza 240x240 je i na trojci...safirno staklo isto....za te pare.... glupost jako velika....

 Slažem se da je prevelika šuma modela, ali ne i da nema značajnih pomaka.

Milimetar-dva tanje kućište je meni vrlo bitna stvar. A tu je i kartografija i brdo nove sportske metrike. Govorim generalno za nove modele u odnosu na stare, ovaj konkretni je za vrlo usko tržište s povišenim testosteronom.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Re: Garmin MARQ Commander je ojačani pametni sat o
Kako kom....ja ih znam dosta koji su namjerno kupovali trojku umjesto petice jos samo zato sto je robusniji i bolje im takav izgleda.... a kartografiju je imao i prije... a onom ko se snalazi u prirodi dovoljan je i track back koji opet imas i na trojci.... nije da js sad hvalim jer je imam od kad je izasla prva serija jos nego mi smeta sto tolko dizu cijene a to je jos od petice pocelo...a na novim modelima su pomaci koji uopce neopravdavaju cijenom...
VenAtoR#2231
6 godina
offline
Re: Garmin MARQ Commander je ojačani pametni sat o
Garancija 24 miseca...nakon toga crkne ti matična,i onda ti ponude 50% popusta na sljedeći sat koji kod njih kupiš(premium usluga)

S obzirom na bratovo iskustvo....ni najgorem neprijatelju nebi preporučio garmina...neki drugi nude 10 godina na elektroniku...A za ostalo lifetime
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2019 19:45 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Garmin MARQ Commander je ojačani pametni sat o
HCMAA kaže...
Garancija 24 miseca...nakon toga crkne ti matična,i onda ti ponude 50% popusta na sljedeći sat koji kod njih kupiš(premium usluga)

S obzirom na bratovo iskustvo....ni najgorem neprijatelju nebi preporučio garmina...neki drugi nude 10 godina na elektroniku...A za ostalo lifetime

 a vidis meni su ok bili... ja sam svog kupio bas u njihovoj trgovini na lanistu i isao sam 2 puta samo zbog narukvice i nisu me nijednom cak ni papire za garu trazili...

VenAtoR#2231
16 godina
offline
Re: Garmin MARQ Commander je ojačani pametni sat o
HCMAA kaže...
...neki drugi nude 10 godina na elektroniku...A za ostalo lifetime

O kome se radi?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice