Garmin Instinct Esport, pametni sat za e-sportaše

poruka: 6
|
čitano: 3.769
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Garmin Instinct Esport, pametni sat za e-sportaše".
10 godina
offline
Garmin Instinct Esport, pametni sat za e-sportaše

 

Dužim standarni model, onaj prvi koji je izišao vrlo uspješno. Baterija solidno traje, broji korake, kilometre, hodaš, trčiš, planinariš, plivaš,....ćuka okay radi svoj posao.

Izgleda oke, lagan je, izbornik jednostavan, razumno izdržljiv, topla preporuka za Garmin.

 

Izgleda da je tržište dobro prihvatilo ovaj model, pa je isti poslužio kao platforma za varijacije na temu, pa tako da imamo i tactical, camo, esport, te surf verzije.

I opcije sa solarom i bez. 

 

Vele službeno da stres izračunavaju na osnovu "varijabilnosti pulsa", al' samo ne znam dal su đorali nešto hardverski ili su pak senzori ostali isti, a oni se poigrali samo sofverski.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Garmin Instinct Esport, pametni sat za e-sport
PzKpfw kaže...

 

Dužim standarni model, onaj prvi koji je izišao vrlo uspješno. Baterija solidno traje, broji korake, kilometre, hodaš, trčiš, planinariš, plivaš,....ćuka okay radi svoj posao.

Izgleda oke, lagan je, izbornik jednostavan, razumno izdržljiv, topla preporuka za Garmin.

 

Izgleda da je tržište dobro prihvatilo ovaj model, pa je isti poslužio kao platforma za varijacije na temu, pa tako da imamo i tactical, camo, esport, te surf verzije.

I opcije sa solarom i bez. 

 

Vele službeno da stres izračunavaju na osnovu "varijabilnosti pulsa", al' samo ne znam dal su đorali nešto hardverski ili su pak senzori ostali isti, a oni se poigrali samo sofverski.

 

 

Imam Fenix 5, i mogu potvrditi da je mjerenje stresa potpuno beskorisno i daje posve netočne rezultate.

 

5 godina
offline
Re: Garmin Instinct Esport, pametni sat za e-sport

Imam ga i ja i ne mogu se požalit na taj izračun... Meni se čini da je u najmanju ruku barem okvirno točan

Sve Vas Volim
7 godina
offline
Garmin Instinct Esport, pametni sat za e-sportaše

Jos jedan korisnika originalnog Insticta. Ovo sto se stresa tice, iskreno bmk za tu opciju tako da ne bih znao koliko je tocna. Ja sam ga kupio za planine primarno i za to je super.

Sto se ovog novog modela tice, izgleda da je hw manje vise isti (nasao info da je u novome Sonyjev chip za GPS umjesto Mediatekovog) jedino esports mode izgleda ne misle izbacivati za ostale modele.

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Garmin Instinct Esport, pametni sat za e-sportaše

Imam orginal Instinct i dobar je, fino baterija traje, bolje neg na Fenix 3, žao mi je jedino kaj nije postojala Solar varijanta kad sma kupaval. Al mislim jel baš nekom trebaju esport i surf verzije?

 
1 0 hvala 0
Re: Garmin Instinct Esport, pametni sat za e-sport
Mutombo Dikembe kaže...

Imam orginal Instinct i dobar je, fino baterija traje, bolje neg na Fenix 3, žao mi je jedino kaj nije postojala Solar varijanta kad sma kupaval. Al mislim jel baš nekom trebaju esport i surf verzije?

 

 

Klinci koji igraju igre po 12 sati dnevno smatraju da se bave sportom i da je "igranje igrica" = "sportska aktivnost", tako da sam siguran da će pokupovati sve moguće Garmin e-sport satiće, posebice ako dolaze ukrašeni šarenim žaruljicama.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice