Gamescom 2019 – najvažnije vijesti i traileri obja

poruka: 5
|
čitano: 2.113
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gamescom 2019 – najvažnije vijesti i traileri obja".
6 godina
offline
Gamescom 2019 – najvažnije vijesti i traileri obja

Budućnost video igara je reboot....remaster....nastavci...nastavaka..s novim konzolama kreće nova sezona remastera

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Gamescom 2019 – najvažnije vijesti i traileri obja

Tako je, ima puno igara koje su top, a trebale bi remaster.

Ja bi osobno htio nastavke Splinter Cell-a 1 2 3

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
online
Gamescom 2019 – najvažnije vijesti i traileri obja

Odigrao sam ove godine ponovno Final Fantasy 7, 8, 9 i 10.

I baš mi je drago da remake osmice bude u stilu remakea desetke - samo grafički update (tj. to je remaster).

A onaj remake sedmice kaj najavljuju ne liči na dobro, ni malo....

To su igre koje funkcioniraju jedino takve kakve jesu.

 

E da, potvrđujem ono kaj sam smatrao i prije skoro 20 godina, desetka je najbolji-najgori nastavak, bez pogovora.

A Square je napravio odličan posao zato kaj su ubacili opciju da aktiviraš sve iteme x99 i maksimum para, jer sam na PS2 verziji odustao od monster arene i dark aeona (koji su praktički igra za sebe, i to bar 300+ sati) zbog enormne količine grindanja koja je potrebna da bi uopće imao šanse boriti se ravnopravno s njima, jer sam s tim opcijama, tj. "cheatovima" uspio sve proći za cca. 90 sati, a ovak bi trebao još minimalno 300 sati grinda za skupit dovoljno sfera za savladat te protivnike.

E da, i odustao sam od celestial weapona za Darinka (tak sam nazvao Tidusa ), Lulu, Wakku i Kimahrija, te od utrka u Remiem templeu.

Ali, tko ima sadomazo sklonosti nek izvoli...

Uglavnom, topla preporuka i za postojeće remastere, i steam verzije ovih nastavaka, bolje igre nikad ne budete odigrali 

 

 

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gamescom 2019 – najvažnije vijesti i traileri
Developeri a i potrošači su dijelom iz iste generacije.

Isto se dogadja sa filmovima.

Tehnologija napreduje, a lakse je reproducirati dobar uradak nego stvoriti originalni.

Rado bih vidio neke uspjesnice u sadasnjoj tehnologiji.
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Gamescom 2019 – najvažnije vijesti i traileri obja

Najzanimljivio dio gamescoma do sada je taj da ce u anno1800 ubacit dan/noć rotaciju

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice