GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov primjera

poruka: 16
|
čitano: 9.228
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov primjera".
13 godina
offline
GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov primjera

Ne piše ništa o snimkama u mraku, ali u svakom slučaju šteta što ih ne smiju prodavati u americi i EU...

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov primjera

Čuj to, zive od nas sad odjednom nije namjenjeno europskom trzistu, ovo treba bojkotirati i ništa drugo.

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov primjera

za tu lovu neka samo ostane indiji. imaju oni love, samo se prave grbavi i seru na željezničke tračnice 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov prim
Čim se pojavila...recenzije od camere obscure i nisu nešto.
. tako...nek se drže svog žutog kantuna
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov prim
Bit ce na Tradingshenzn...
Kao i Mi11 Pro... Mislim da je sad super buy... 560 eura a razlika izmedu njega i Mi11 Ultra je sto nema sirokokutnu kameru cini mi se... I dobar je na dxomarku...
VenAtoR#2231
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov prim
HCMAA kaže...
Čim se pojavila...recenzije od camere obscure i nisu nešto.
. tako...nek se drže svog žutog kantuna

Pri lošijem osvjetljenju daje bolje rezultate od novog iPhone 14 Pro Max uređaja i to sa stock kamerom, u kombinaciji sa GCam app će biti još klasu iznad.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov prim
Byron kaže...

Ne piše ništa o snimkama u mraku, ali u svakom slučaju šteta što ih ne smiju prodavati u americi i EU...

 Imaš noćne fotke u mom prethodnom postu, preskoči prvu polovicu videa gdje drobi o novom iPhoneu.

 

Mislim da nije stvar u tome da ih ne smiju prodavati već da su oni sami limitirali prodaju na Kinesko tržište, pretpostavljam da je problem u dijelovima i vjerojatno ne mogu isporučiti dovoljno modela za cijeli svijet u trenutnoj situaciji.

 

Inače može se kupiti preko Trading Shenzhen.

https://tradingshenzhen.com/en/xiaomi-12s-xiaomi-12s-pro-xiaomi-12s-ultra

3 godine
offline
Re: GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov prim
800-900€ za Xiaomi? El ou el
 
5 1 hvala 1
3 godine
offline
Re: GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov prim
Neflix kaže...
800-900€ za Xiaomi? El ou el

 Čuj kod nas je novi ajfon skoro 18000kn kaj na to se ne čudiš?

12 godina
neaktivan
offline
Re: GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov prim
Neflix kaže...
800-900€ za Xiaomi? El ou el

 

iPhone 14 Pro Max = 1600 eura*

Honor Magic4 Ultimate = 1250 eura

Samsung S22 Ultra = 1100 eura*

Huawei Mate 50 Pro (bez gugla) = 1100 eura

Vivo X80 Pro = 1050 eura

Xiaomi 12S Ultra = 1000 eura

OnePlus 10 Pro = 730 eura

Oppo Find X5 Pro = 800 eura

 

Eto pa biraj 

 

*RH trgovine

14 godina
offline
GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov primjera

Imam 12s ultra vec mj.dana od Giztop-a oko 1100eura me kostao. Stavio eu ROM, sve na HRV, nigdje kineskih znakova, leti, najbolji mob sljedecih godinu dana. Presao sam s S8 Active Samsunga. Čitajte na Phoneareni komentare za 12s.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov prim
Boris grozni kaže...
Neflix kaže...
800-900€ za Xiaomi? El ou el

 Čuj kod nas je novi ajfon skoro 18000kn kaj na to se ne čudiš?

nema se kaj cudit. cijena nije mjerilo vrijednosti vec pozicije na trzistu.

 

za 3 godine ce taj ajfon izgubit cca cca 30%-40% vrijednosti, a taj Xiaomi 60%-70% vrijednosti, koji je onda bolja kupnja?

 

Samsung je kod nas jos u goroj situaciji, oni vec za 3 mjeseca izgube 30% vrijednosti, tak da imas novih po njuskalu koliko hoces za male pare, tak ja kupujem svaki novi model Samsunga od S3 , cekam 6 mjeseci i platim ga 40% manje nego je kostao kad je izasao

12 godina
neaktivan
offline
Re: GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov prim
3dfx kaže...
Boris grozni kaže...
Neflix kaže...
800-900€ za Xiaomi? El ou el

 Čuj kod nas je novi ajfon skoro 18000kn kaj na to se ne čudiš?

nema se kaj cudit. cijena nije mjerilo vrijednosti vec pozicije na trzistu.

 

za 3 godine ce taj ajfon izgubit cca cca 30%-40% vrijednosti, a taj Xiaomi 60%-70% vrijednosti, koji je onda bolja kupnja?

 

Samsung je kod nas jos u goroj situaciji, oni vec za 3 mjeseca izgube 30% vrijednosti, tak da imas novih po njuskalu koliko hoces za male pare, tak ja kupujem svaki novi model Samsunga od S3 , cekam 6 mjeseci i platim ga 40% manje nego je kostao kad je izasao

Malo matematike:

 

Xiaomi 1000 eura, vrijednost nakon 3 godine -70% = 300 eura, gubitak vrijednosti = 700 eura

iPhone 1600 eura, vrijednost nakon 3 godine -40% = 960 eura, gubitak vrijednosti = 640 eura

 

 

ali da, slažem se Jabuka je uvijek držala cijenu, isto tako onaj tko kupuje "day one" mora biti svjestan da kupuje po najvišoj cijeni, kako kažeš pričekati 6 mjeseci i kupiti za puno manje novaca.

7 godina
offline
Re: GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov prim

Vidiš, to ni meni nikad nije bilo jasno.

Apple svake generacije izda novi i bolji model za 10% veću cijenu.

I sad, jedan me poznanik uvjerava da je iPhone zakon zato kaj ga možeš imati 4 godine i onda ga prodati za 10% manje nego kaj si platio jer ne gubi na cijeni.

Sad si ja računam: za 1000 kupiš novi i nakon 4 godine prodaš za 900.

Zašto to netko kupi od tebe?

Fakat ne kužim, jer novi iz dućana i drastično bolji model košta 1200-1300, ja prvi ne bih dao za 4 godine raubani odron tolko kad novi i puno bolji košta ne puno više.

Ali očito je to ljudima fetiš (rajca ih da je netko ejakulirao po tom mobitelu ili je neka slikala gole selfije ili kaj već).

Ne znam, očito sam ja čudan, pa samo kupujem novo.

I da se razmemo, nije samo s iPhoneom tak, na Njuškalu npr. 90% rabljenih stvari košta puno više nego novo isto u dućanu, a plane u roku keks.

Izgleda da sam ipak fakat ja ili lud ili nekaj očito ne kužim...

 

pan y agujas
12 godina
neaktivan
offline
Re: GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov prim
fer-de-lance kaže...

Vidiš, to ni meni nikad nije bilo jasno.

Apple svake generacije izda novi i bolji model za 10% veću cijenu.

I sad, jedan me poznanik uvjerava da je iPhone zakon zato kaj ga možeš imati 4 godine i onda ga prodati za 10% manje nego kaj si platio jer ne gubi na cijeni.

Sad si ja računam: za 1000 kupiš novi i nakon 4 godine prodaš za 900.

Zašto to netko kupi od tebe?

Fakat ne kužim, jer novi iz dućana i drastično bolji model košta 1200-1300, ja prvi ne bih dao za 4 godine raubani odron tolko kad novi i puno bolji košta ne puno više.

Ali očito je to ljudima fetiš (rajca ih da je netko ejakulirao po tom mobitelu ili je neka slikala gole selfije ili kaj već).

Ne znam, očito sam ja čudan, pa samo kupujem novo.

I da se razmemo, nije samo s iPhoneom tak, na Njuškalu npr. 90% rabljenih stvari košta puno više nego novo isto u dućanu, a plane u roku keks.

Izgleda da sam ipak fakat ja ili lud ili nekaj očito ne kužim...

 

 

 

nije to baš tako, stvar je da apple proizvodi imaju u startu jako visoku cijenu i onda kad i izgube 50% na vrijednosti kupac ima osjećaj da je to i dalje solidna vrijednost.

 

primjer, macbook Pro model 2015 je koštao oko 18-19kkn, trenutno se prodaje za oko 4.5-5kkn, to je znači oko 75% manje od početne cijene. s druge strane kad se kupi uređaj od 7-8kkn i on izgubi 75% na vrijednosti dobiješ malo preko 1.5kkn pa to djeluje kao jako malo.

 

 

fun fact vezano za 12S Ultru, glavni senzor je za 86% veći od senzora koji ima Samsung S22 Ultra, 30% veći nego kod Mi 11 Ultre i oko 300% veći od iPhone 13 Pro Max senzora. 

2 godine
offline
Re: GALERIJA: Xiaomi 12S Ultra - jedan njegov prim
mzopg kaže...

 

fun fact vezano za 12S Ultru, glavni senzor je za 86% veći od senzora koji ima Samsung S22 Ultra, 30% veći nego kod Mi 11 Ultre i oko 300% veći od iPhone 13 Pro Max senzora. 

 pa, majku mu, kupujemo li mi mobitel ili vrhunski fotoaparat ?!  

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice