Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

poruka: 36
|
čitano: 10.357
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu".
16 godina
offline
Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

Ne znam zašto se ovo forsira. Notch je barem na sredini, a ovo je desno. Zašto te kamere nisu na sredini također? Ovo izgleda očajno. 
Osobono bih se odrekao prednjih kamera u potpunosti jer nisam klinka od 15 godina koja dnevno napuca 15 selfija. Ok onda se gubi jedan način biometrijskog otključavanja ali i na to bih pristao uz dobar čitač otiska prsta ispod ekrana. Bolje da je Sasmung napravio anketu žele li korisnici pravi "infinity screen" bez prednjih kamera ili tako nešto. Uvijek bih odabrao bez kamere na prednjoj strani.

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
Moj PC  
28 3 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
Ruznije od notcha 100 puta
Moj PC  
10 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

Dobor da nema noch i da kamere nisu u sredini, kad ima noch ili kamere u sredini onda svi sraćkate kako kopira Ipnone, sad kad ima drugačije opet sraćkate

 

Meni ovo super izgleda, ovo bi čak moga biti moj novi telefon.

 

 
3 2 hvala 0
13 godina
offline
Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

Utvaram si da će sada “statusna traka” biti uvelike funkcionalnija ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
Pozdrav Paranoid!

U zivotu najcesce moras napraviti manji ili veci kompromis.
Nitko nista ne forsira.
To ti je kao kada uđeš u samoposlugu. Sigurno ne sviraš k kada kupuješ čajnu ili sl zašto se forsira 330 ili 660 g....

Sjecas li se kada si kao djete koristio dvije paprnate casice i konac izmedu njih za komunikaciju? Mozda je to najbolje rjesenje dok se ne pojavi mobitel stvoren tocno po tvojim zeljama.

Lp i ugodan dan ti zelim!
vicious
13 godina
offline
Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

Koji fail od samsunga, nadao sam se kameri ispod ekrana za S10 i bez ikakvi notcheva ili ureza, pošto navodno Huawei izdaje telefon sa kamerom ispod ekrana za koji dan, neće baš Samsungu ovo biti uspjeh.

Moj PC  
2 3 hvala 0
6 godina
offline
Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

Slogan kampanje ce biti, "mislili ste da ne moze gore od notch, e mi smo tu da vam pokazemo da moze"

 

nikako da shvatim sta svima smetaju bezeli, pa S9 izgleda prekrasno

 

bolje bezeli dok ne razviju tehnologiju ispod ekrana, nego ova polovicna rjesenja, uzas

 

faking notch bar mozes sakrit ako ti ide na zivce, a rupu u ekranu na tome polozaju bas i ne

Moj PC  
9 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
3dfx kaže...

Slogan kampanje ce biti, "mislili ste da ne moze gore od notch, e mi smo tu da vam pokazemo da moze"

 

nikako da shvatim sta svima smetaju bezeli, pa S9 izgleda prekrasno

 

bolje bezeli dok ne razviju tehnologiju ispod ekrana, nego ova polovicna rjesenja, uzas

 

faking notch bar mozes sakrit ako ti ide na zivce, a rupu u ekranu na tome polozaju bas i ne

Drito.

 

 Zadnja nada mi je da čuvaju iznenađenje i da je preko tih kamera ustvari prozirni display(Koje imaju već odavno) koji ih sakrije  kad nisu u upotrebi, to bi već bilo cool i ok prihvatljivo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 12:48 (ivicask).
8 godina
offline
Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

kamere ispod ekrana još nisu spremne, rekao bih da će s10 i s11(kao što su s8 i s9 jako slični) imati ovakav urez i onda s s12 opet ide novi dizajn, nadam se taj "new infinity" sa kamerama ispod ekrana.

huawei je jučer najavio predstavljanje modela "nova 4" sa takvom kamerom(urez) za 17.12. i prema tome su trebali biti prvi s takvim mobitelom ali je samsung samo par sati kasnije najavio premijeru modela a8s za 10.12. tako da će samsung ipak biti prvi. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 13:04 (dtdtdt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
S9+ s ravnim ekranom i ja bih bio presretan. Staviš staklo i miran.
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

cemu ovakve gluposti i notchevi uopce nemama pojma.. valjda je sad in da nemas normalan cijeli iskorstivi ekran, nego samo da se po necemu razlikujes od drugih failova..

ocekivao sam vise od samsunga.. s9+ i note9 (po mogucnosti bez zakrivljenosti) su i dalje top po pitanju ekrana

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

Mi Mix 3 ima zgodno riješen problem prednjih kamera... Ako cijena bude OK, vjerojatno moj idući telefon. Stražnja kamera mu je navodno bolja od one na Note 9.

 

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3-pictures-9378.php

 

Pošto prednju kameru koristim vrlo rijetko, taj mehanizam ću otvorit možda par puta mjesečno.

 

Ali da, slažem se... Ne vidim čemu mijenjati dizajn S9... Ako ne mogu stavit kameru ispod ekrana, puno bolja varijanta je dizajn S9, nego urez u ekranu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 16:02 (lllnuclearlll).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
lllnuclearlll kaže...

Mi Mix 3 ima zgodno riješen problem prednjih kamera... Ako cijena bude OK, vjerojatno moj idući telefon. Stražnja kamera mu je navodno bolja od one na Note 9.

 

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3-pictures-9378.php

 

Pošto prednju kameru koristim vrlo rijetko, taj mehanizam ću otvorit možda par puta mjesečno.

 

Ali da, slažem se... Ne vidim čemu mijenjati dizajn S9... Ako ne mogu stavit kameru ispod ekrana, puno bolja varijanta je dizajn S9, nego urez u ekranu.

 e vidis super si me podsjetio za mix3, bas sam razmisljao neki dan sto bi si mogao kupiti a da nema rupe po ekranima, zakrivljenosti i sl

ne vidim ga nigdje kod nas za kupiti...

prednju kameru ne koristim uopce tako da mi sve od naprijed fail

12 godina
offline
Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

ružno ko noć... od kako koristim mob sa notchom - navikao sam se, implementiran je na dobar način - ne urezuje se u videe ni slike zbog 19.5:9 omjera, a sa svake strane idu ikonice sata, baterije, notifikacija itd, pa zapravo ima još više mjesta za sadržaj.

 

iako mi se sviđa i klasični izgleda tipa s9 ili pixel 3, ovo sa bušenjem ekrana najgora je opcija.

What could possibly go wrong?
 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

ovdje se pokazuje po 100 puta ona istina da ljudi iz nekog razloga teško prihvaćaju novotarije

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
Dok ne bude predstavljen ne vjerujem nista tim "leakerima", analiticarima i baba vangama. Isto je bilo i za Note 9. Tresla se brda, rodio se mis. Na kraju je Note 9 ispao cist solidan mobitel i odlicna zamjena za s8+
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
Glavas_ZG kaže...

ovdje se pokazuje po 100 puta ona istina da ljudi iz nekog razloga teško prihvaćaju novotarije

 Pokazuje se da još uvijek ima nade jer se glupost ne prihvaća sasvim nekritički.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
11 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
Glavas_ZG kaže...

ovdje se pokazuje po 100 puta ona istina da ljudi iz nekog razloga teško prihvaćaju novotarije

 ne bih se slozio, prorez je opceprihvacen, sony lg i samsung trenutno su, koliko mi je poznato, jedini koji nemaju prorez na telefonimu, bar na ovim top uredajima

 

i za razliku od proreza, koji estetski izgleda cudno, funkcionalno je odlican, jer ga mozes maskirati i imas bezel, a opet imas iskoristivost povrsine ekrana za notifikacije u svakome kutu, i filmeki, igre i slicno ne ulaze u njega, dok je "rupa" estetski privlacnija, funkcionalno je totalni promasaj, jer imas rupu u faking ekranu koju ne mozes nikako rjesiti 

 

to ti je isto kao da imas ogromni mrtvi piksel, pa mi reci da ti ne bi smetao :D

13 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
Not 9 je dobar solidan brz ,nema nikakve usporedbe s s8 glupost
16 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
digitall kaže...

 e vidis super si me podsjetio za mix3, bas sam razmisljao neki dan sto bi si mogao kupiti a da nema rupe po ekranima, zakrivljenosti i sl

ne vidim ga nigdje kod nas za kupiti...

prednju kameru ne koristim uopce tako da mi sve od naprijed fail

Global verzija bi trebala stići početkom 2019 u prodaju, a i kod nas, a usput se otvara i onaj XIAOMI dućan u Areni ZG... Trenutno postoje samo kineske verzije i nema ih kod nas za kupit... Ima par komada na HonorBuy ali nisu "global" nego "china".

 

Uglavnom, ako cijena bude OK, to je jako pristojan telefon. A znajući da cijene XIAOMI modela dosta brzo padaju, isplatit će se i pričekat jedno vrijeme prije kupovine, ionako ne žurim nigdje.

15 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
lllnuclearlll kaže...

Mi Mix 3 ima zgodno riješen problem prednjih kamera... Ako cijena bude OK, vjerojatno moj idući telefon. Stražnja kamera mu je navodno bolja od one na Note 9.

 

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3-pictures-9378.php

 

Pošto prednju kameru koristim vrlo rijetko, taj mehanizam ću otvorit možda par puta mjesečno.

 

Ali da, slažem se... Ne vidim čemu mijenjati dizajn S9... Ako ne mogu stavit kameru ispod ekrana, puno bolja varijanta je dizajn S9, nego urez u ekranu.

 Iako slider mehanizam definitivno daje uređaju "cool" faktor, moj dojam je da je takvo rješenje krajnje nepraktično, i to iz više razloga:

 

1. Uređaj se ne može staviti u futrolu.

 

2. Dodatno nakupljanje prašine. 

 

3. Lošija izdržljivost uređaja uređaja/veća šansa za kvar. Naime, kad god se doda neka nova mehanička komponenta (u ovom slučaju slider), bez obzira na to koliko je dobra ili impresivna, veća je i šansa za kvar.

16 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
nkdz kaže...

 Iako slider mehanizam definitivno daje uređaju "cool" faktor, moj dojam je da je takvo rješenje krajnje nepraktično, i to iz više razloga:

 

1. Uređaj se ne može staviti u futrolu.

 

2. Dodatno nakupljanje prašine. 

 

3. Lošija izdržljivost uređaja uređaja/veća šansa za kvar. Naime, kad god se doda neka nova mehanička komponenta (u ovom slučaju slider), bez obzira na to koliko je dobra ili impresivna, veća je i šansa za kvar.

1. Zanimljiva konstantacija, pošto Mi Mix 3 dolazi u paketu s case-om. A u futrolu ga možeš stavit bez problema, jer se mobitel iz futrole vadi prije korištenja, no pretpostavljam da si mislio na case.

2. Ovdje si u pravu, jbg... to je možda minus, vidjet ćemo kako će se ponašati... Mobitel nema IP certifikata, stoga...

3. Radi se o magnetnom mehanizmu koji je koliko sam gledao po recenzijama dosta dobar i kvalitetan... A sad koliko će izdržati, ne znam. Samo znam da ću ga otvoriti možda par puta mjesečno jer selfie kameru ne koristim često.

15 godina
offline
Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

Vidio sam taj case, čini mi se da on vrlo slabo šiti donji brid uređaja, a ukoliko uređaj padne na pod u rasklopljenom stanju, donji brid apsoluno ništa ne štiti te je velika šansa za štetom na ekranu i slider mehanizmu. Što se slider mehanizma tiče, to dodatno komplicira stvari što znači još više flet kabela, više konektora... Svakim izvlačenjem postoji šansa da će se nešto odvojiti. Svojedobno je Philippe Starck, dizajner koji je radio u Nokiji kada su Nokia N series bili kraljevi klase, izjavio kako su upravo slider mehanizmi bili najslabija točka njihovih uređaja. Zato su to kasnije i izbacili. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
nkdz kaže...

Vidio sam taj case, čini mi se da on vrlo slabo šiti donji brid uređaja, a ukoliko uređaj padne na pod u rasklopljenom stanju, donji brid apsoluno ništa ne štiti te je velika šansa za štetom na ekranu i slider mehanizmu. Što se slider mehanizma tiče, to dodatno komplicira stvari što znači još više flet kabela, više konektora... Svakim izvlačenjem postoji šansa da će se nešto odvojiti. Svojedobno je Philippe Starck, dizajner koji je radio u Nokiji kada su Nokia N series bili kraljevi klase, izjavio kako su upravo slider mehanizmi bili najslabija točka njihovih uređaja. Zato su to kasnije i izbacili. 

Nisam imao prilike čitati bilo kakav članak na tu temu, ali sam imao dva N modela, jedan je još uvijek doma, nikada nikakvih problema sa flip mehanizmom! 

Doduše, imao sam ih u periodima po dvije godine, pa koliko su za toliko vremena se uopće mogli pokvariti?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
ParaNO1d kaže...

Ne znam zašto se ovo forsira. Notch je barem na sredini, a ovo je desno. Zašto te kamere nisu na sredini također? Ovo izgleda očajno. 
Osobono bih se odrekao prednjih kamera u potpunosti jer nisam klinka od 15 godina koja dnevno napuca 15 selfija. Ok onda se gubi jedan način biometrijskog otključavanja ali i na to bih pristao uz dobar čitač otiska prsta ispod ekrana. Bolje da je Sasmung napravio anketu žele li korisnici pravi "infinity screen" bez prednjih kamera ili tako nešto. Uvijek bih odabrao bez kamere na prednjoj strani.

 

HIAA HIAA
 S10 ce imat samo jednu prednju kameru pa takav dizajn nebi trebao biti toliko neugledan.

13 godina
offline
Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

Možda sam too much konzervativan, ali kako će funkcionirati kamera sa strane ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
Mary Sue kaže...
Glavas_ZG kaže...

ovdje se pokazuje po 100 puta ona istina da ljudi iz nekog razloga teško prihvaćaju novotarije

 Pokazuje se da još uvijek ima nade jer se glupost ne prihvaća sasvim nekritički.

 ovo nema veze sa gluposti nego sa (ne)ukusom društva koje ima afinitete i smisao za estetiku na razini srednjeg vijeka

8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
Timo kaže...
Glavas_ZG kaže...

ovdje se pokazuje po 100 puta ona istina da ljudi iz nekog razloga teško prihvaćaju novotarije

 ne bih se slozio, prorez je opceprihvacen, sony lg i samsung trenutno su, koliko mi je poznato, jedini koji nemaju prorez na telefonimu, bar na ovim top uredajima

 

i za razliku od proreza, koji estetski izgleda cudno, funkcionalno je odlican, jer ga mozes maskirati i imas bezel, a opet imas iskoristivost povrsine ekrana za notifikacije u svakome kutu, i filmeki, igre i slicno ne ulaze u njega, dok je "rupa" estetski privlacnija, funkcionalno je totalni promasaj, jer imas rupu u faking ekranu koju ne mozes nikako rjesiti 

 

to ti je isto kao da imas ogromni mrtvi piksel, pa mi reci da ti ne bi smetao :D

 opceprihvaćen nakon što su svi plakali oko toga jedan period, a kad su se isplakali i izkritizirali onda su počeki govorit da je kvazi funkcionalno (iako nije)

 

...tako sad plaču oko ovoga dok ne postane općeprihvaćeno, i tako u krug oko svega novog 

16 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
Qudek kaže...
ParaNO1d kaže...

Ne znam zašto se ovo forsira. Notch je barem na sredini, a ovo je desno. Zašto te kamere nisu na sredini također? Ovo izgleda očajno. 
Osobono bih se odrekao prednjih kamera u potpunosti jer nisam klinka od 15 godina koja dnevno napuca 15 selfija. Ok onda se gubi jedan način biometrijskog otključavanja ali i na to bih pristao uz dobar čitač otiska prsta ispod ekrana. Bolje da je Sasmung napravio anketu žele li korisnici pravi "infinity screen" bez prednjih kamera ili tako nešto. Uvijek bih odabrao bez kamere na prednjoj strani.

  S10 ce imat samo jednu prednju kameru pa takav dizajn nebi trebao biti toliko neugledan.

Kako će kamera na takvoj poziciji funkcionirati? Moraš li nakreniti mobitel kada želiš slikati ili? Vjerujem da će biti problema kao i na laptopima koji nemaju kameru iznad ekrana nego ispod ili sastrane. Realno ako moraš zakretati mobitel da bi koristio prednju kameru onda možda bolje i da je nema. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
13 godina
protjeran
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

Pomaknes mobitel 3cm ulijevo.

 

Koji mobitel uopce ima prednju kameru tocno na sredini gore da bi se ovo smatralo problemom?

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 9:43 (ibosilj).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice