Galaxy Note20 izgledno s većom baterijom

poruka: 9
|
čitano: 2.731
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy Note20 izgledno s većom baterijom".
7 godina
protjeran
offline
Galaxy Note20 izgledno s većom baterijom

Trebali bi se rijesiti skroz prednje kamere i rupe. Ja to cudo nikad nisam koristio.

A izgleda kao ruzna izraslina, tumor, jednostavno je ruzno.

 

Bez toga bi izgleda bas fino, od ruba do ruba, treba samo vidjeti kakav je zvucnik kad se telefonira,

da nije pretih.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy Note20 izgledno s većom baterijom
Čitatelj kaže...

Trebali bi se rijesiti skroz prednje kamere i rupe. Ja to cudo nikad nisam koristio.

A izgleda kao ruzna izraslina, tumor, jednostavno je ruzno.

 

Bez toga bi izgleda bas fino, od ruba do ruba, treba samo vidjeti kakav je zvucnik kad se telefonira,

da nije pretih.

Hoces reci da selfie kameru nikad nisi koristio?

 

Ovo je uvjerljivo najbolje rjesenje, puno bolje od onoga kako su to Huawei (P40/Mate30), Apple ili OnePlus rijesili. Jedino bolje rjesenje je motorizirani setup, koji ocito nije optimalno rjesenje posto su i Xiaomi i OnePlus odustali od njega.

14 godina
offline
Re: Galaxy Note20 izgledno s većom baterijom
Knez_007 kaže...
Čitatelj kaže...

Trebali bi se rijesiti skroz prednje kamere i rupe. Ja to cudo nikad nisam koristio.

A izgleda kao ruzna izraslina, tumor, jednostavno je ruzno.

 

Bez toga bi izgleda bas fino, od ruba do ruba, treba samo vidjeti kakav je zvucnik kad se telefonira,

da nije pretih.

Hoces reci da selfie kameru nikad nisi koristio?

 

Ovo je uvjerljivo najbolje rjesenje, puno bolje od onoga kako su to Huawei (P40/Mate30), Apple ili OnePlus rijesili. Jedino bolje rjesenje je motorizirani setup, koji ocito nije optimalno rjesenje posto su i Xiaomi i OnePlus odustali od njega.

 Iskreno, meni se osobno najviše sviđa motorizirani setup, obzirom da nikada (možda jednom u pola godine ako i toliko) ne koristim selfie kameru motorić mi se neće pokvariti a imam blagodati cijeloga ekrana.

Swedish latin super funk.
7 godina
protjeran
offline
Galaxy Note20 izgledno s većom baterijom

Nek naprave model gdje je straznja ploha spiglo, pa nek se ljudi fotografiraju.

A kome ne pase, nek stavi maskicu preko spigla i cao djaci.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Galaxy Note20 izgledno s većom baterijom

Još najbolje da platiš tisuću eura za mob i da nemaš prednju kameru. Osim selfija video poziv možda??

 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Galaxy Note20 izgledno s većom baterijom

Ni to nikad nisam koristio. Cak ni privatno. Ako zelim nekog cuti, imam razlog zasto ga zelim cuti.

Faca mi je tad nebitna, bitno mi je da je posao odradjen. A "Note" je zamisljen kao poslovni uredjaj,

a ne za dick-face i selfie-stapove.

 

Cak i video konferencije ne koristim kameru, dovoljna mi je fotografija u Exchangeu, zna se tko prica,

bitno je da se slusa. Jedino kad ne mogu izbjeci kameru je na Surface Hubu, al tad sam za stolom sa 20ak ljudi,

pa mi nije toliko ni bitno, jer mi ne bleji kamera direktno u facu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2020 16:08 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note20 izgledno s većom baterijom

Znam da nije tema, ali možeš li prenijeti iskustva korištenja Surface Huba?

7 godina
protjeran
offline
Re: Galaxy Note20 izgledno s većom baterijom
Televizor sa vise kamera i WinOS-om, nista posebno.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Galaxy Note20 izgledno s većom baterijom
Čitatelj kaže...

Ni to nikad nisam koristio. Cak ni privatno. Ako zelim nekog cuti, imam razlog zasto ga zelim cuti.

Faca mi je tad nebitna, bitno mi je da je posao odradjen. A "Note" je zamisljen kao poslovni uredjaj,

a ne za dick-face i selfie-stapove.

 

Cak i video konferencije ne koristim kameru, dovoljna mi je fotografija u Exchangeu, zna se tko prica,

bitno je da se slusa. Jedino kad ne mogu izbjeci kameru je na Surface Hubu, al tad sam za stolom sa 20ak ljudi,

pa mi nije toliko ni bitno, jer mi ne bleji kamera direktno u facu.

 

Nisi jedini na ovom svijetu, vjerovano velika većina ljudi ipak treba tu prednju kameru. Za slikanje debilnih selfija, pričanja s prijateljima, porodicom, sastanaka...

Da nema tog čuda koristio bi lapotop da zovem djecu kad nisam kući, toliko o praktičnosti.

 

 

Recimo i da mi je zadnjih mjesec-dva nezamjenjiva sa sastanke. Po meni je debilno imati sastanak od 10+ ljudi i ne koristiti video poziv kad imaš tu mogućnost.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice