Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

poruka: 60
|
čitano: 12.983
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi".
9 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Pa sto nije ukazao gdje ih mozemo naci, kako ih detektirati? Ne moze?

Treba zaraditi lovu na brzaka na budalama.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

ma pusti rahmetli Jasera na miru, ima i dan danas živopisnijih likova...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Zidovi i Amerikaaaa!

Zakaj nije JAR i Rusija?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
Igor150 kaže...

famozni kontakt se neće dogoditi.zašto kad nam se smiju i rugaju.

Več se i dogodil(davno u prošlosti),  i za to ima koš logičkih vizualnih ili fizičkih ostataka diljem zemlje.Obrati pažnju na ovo dole, dakle imaš tri usijana krumpira i jedan moraš uzet u ruke, kaj buš izabral?

 

 https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/americka-vojna-organizacija-koja-prati-nlo-aktiv/276804.aspx?page=0&jumpto=6169612&sort=asc&view=flat

 

 

Uzmi u obzir i ovo, jel može Elon Musk smisleno i konstruktivno komunicirat sa Čimpanzom i na koji način?Dakle kad su stvorenja ili biča znatno inteligentnija i naprednija, tipična široka komunikacija je ogroman problem.Kak bi takva biča s tobom komunicirala, ako si ti za njih na razini inteligencije čimpanze,......................hm.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 22:11 (rambox).
15 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska


Zar o tome uopće treba više išta reći. Dokaz je tu.
morrisoN
 
8 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Aaa, pa zato su pustili da se urusi Arecibo. Nepotreban je

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Treba vanzemaljcima pokazati ovu anketu, možda smo ipak spremni.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Moje ribice isto ne vjeruju da ja postojim, jer nikad nisam ušao u akvarij da se upoznamo.

Hrana što im pada u vodu produkt je big banga, a one su se u akvariju stvorije tiješčenjem stijena gline.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
Opcepoznata stvar je da su vanzemaljci medju ljudskom rasom vec godinama, da ne kazem desetljecima. Jedan od njih je i Donald Trump.

Zasto danas imamo klimatske promjene. Pa zbog toga sto nam crpe resurse i odvlace vodu. Kovid 19 je isto njihovo maslo zbog kontrole populacije uz pomoc genetske modifikacije.

Ako ste ocekivali scenarij iz Rata Svjetova, nema od toga nista. Politicari i vanzemaljci ce nam doci glave.
Moj PC  
1 2 hvala 0
8 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Da postoji život u svemiru je sigurno. To nam pokazuju nove teorije o postanku života, a još više otkriće planeta koji kruže oko drugih zvijezda. No da li postoji život nalik na naš i još tehnički dovoljno razvijen da istražuje galaksiju drugo je pitanje. I kad bi nas potajno istraživali sasvim sigurno se ne bi javili službenim vlastima. Zašto bi se javili? Da od njih traže dozvolu za let ili novac za znanstveni projekt. Eh... Može i biti tako kao što taj 87-godišnjak tvrdi, no on o tome zna isto toliko koliko i bilo koji drugi stanovnik našeg planeta. A to da ljudi pod stare dane hoće biti originalni te se proslaviti svakakvim teorijama česta je pojava. Ja sam se toga naslušao od svojih kolega, npr.:

1. šetnja po Sljemenu oštećuje pluća zbog povišene koncentracije ozona u zraku,

2. olovo je lijek protiv raka i virusnih bolesti (možda i COVIDA-19) jer Pb2+ "depolimerizira RNA",

3. ljudi nisu evoluirali od šumskih primata (majmuna) nego od semiakvatičnih sisavaca, što znači da dijelimo pretke s morževima i tuljanima,

4. do dubljeg razumijevanja razmnožavanja sisavaca možemo doći ako spolni čin povežemo s proizvodnjom umjetnih polimera (metoda ubrizgavanja u kalupe),

itd., itd. 

Mogao bih dakako navesti još primjera, no oni se bave čisto stručnim pitanjima koje laik ne bi od prve razumio, a ja nemam vremena da u potanko objašnjavam te teorije. I sve ovdje navedene teorije, osim br. 3, bile su prezentirane pred znanstvenom javnošću, a teorija br. 1 čak se pokušavala dokazati u okviru znanstvenog projekta. 

 

 
10 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
maxym kaže...

"O svemu saznanja ima i američki predsjednik na odlasku Donald Trump, koji je htio s time izići u javnost, ali su ga suradnici spriječili."

 

Hmmm... teže mi je povjerovati da su savjetnici u nečemu uspjeli spriječiti Donalda Trumpa, nego da smo već u kontaktu sa vanzemaljcima.

S druge strane, ako su s njim bili u kontaktu, onda je jasno zašto misle da nismo dovoljno razvijeni za kontakt sa izvanzemaljskom civilizacijom 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi
Izvanzemaljci..stari moj,nemaš pojma čega sve ima.
Kog zanima više,otvori link i uživaj:
https://www.youtube.com/results?search_query=thomas+campbell+
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

kolege, opustili ste se ne radeći ništa otkuće i zaboravili ste ovo: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
online
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Ne vidim razloga zašto bi neko inteligentno biće htjelo kontaktirati i, općenito, imat posla s divljacima koji raspolažu moćnim oružjem.

Koliko sam se nagledao po dokumentarnim i ostalim filmovima, svaki pokušaj kontakta s naše strane izaziva iracionalan strah i posezanje za oružjem.

Ispada kao da vanzemaljce tražimo preko nišana na snajperu, a onda se pitamo šta ih nema.

 

Sa stajališta logike, ako mi radimo eksperimente s majmunima zašto netko ne bi s nama?

A razlog zašto bi oni to skrivali je u nama - majmuni se ne bune organizirano protiv naših eksperimenata no mi bi, sudeći po viđenom, odmah objavili rat.

Tako je i logično da čekaju da sazrijemo prije nego što stupe u kontakt, bez obzira ima li istine konkretno u ovoj vijesti ili ne.

 

Zapravo smatram da onaj tko ne vjeruje u inteligentne vanzemaljce mora biti rob antropocentričnog stava prema prirodi - jednostavno ne želi priznati postojanje nečeg što bi ga učinilo manje značajnim i nespecijalnim.

Svemir.
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
A onda je svizac zamotao čokoladu...
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
danen kaže...

Da postoji život u svemiru je sigurno. To nam pokazuju nove teorije o postanku života, a još više otkriće planeta koji kruže oko drugih zvijezda. No da li postoji život nalik na naš i još tehnički dovoljno razvijen da istražuje galaksiju drugo je pitanje. I kad bi nas potajno istraživali sasvim sigurno se ne bi javili službenim vlastima. Zašto bi se javili? Da od njih traže dozvolu za let ili novac za znanstveni projekt. Eh... Može i biti tako kao što taj 87-godišnjak tvrdi, no on o tome zna isto toliko koliko i bilo koji drugi stanovnik našeg planeta. A to da ljudi pod stare dane hoće biti originalni te se proslaviti svakakvim teorijama česta je pojava. Ja sam se toga naslušao od svojih kolega, npr.:

1. šetnja po Sljemenu oštećuje pluća zbog povišene koncentracije ozona u zraku,

2. olovo je lijek protiv raka i virusnih bolesti (možda i COVIDA-19) jer Pb2+ "depolimerizira RNA",

3. ljudi nisu evoluirali od šumskih primata (majmuna) nego od semiakvatičnih sisavaca, što znači da dijelimo pretke s morževima i tuljanima,

4. do dubljeg razumijevanja razmnožavanja sisavaca možemo doći ako spolni čin povežemo s proizvodnjom umjetnih polimera (metoda ubrizgavanja u kalupe),

itd., itd. 

Mogao bih dakako navesti još primjera, no oni se bave čisto stručnim pitanjima koje laik ne bi od prve razumio, a ja nemam vremena da u potanko objašnjavam te teorije. I sve ovdje navedene teorije, osim br. 3, bile su prezentirane pred znanstvenom javnošću, a teorija br. 1 čak se pokušavala dokazati u okviru znanstvenog projekta. 

 

 Dobra je tema za clanak, mozda da napisete.

5 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
kad je već odlučio progovoriti... zašto nije išao do kraja...a to da je isus bio prvi hibrid...mater zemljaka...otac izvanzemaljac... međutim to njihov petljanje u našu povijest se pretvorilo u čudovište...stoga su odlučili ne petljati se više
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Kaj je ovo? Na rubu znanosti?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Ljudi ne znaju ni masku preko nosa navući, o kakvoj pameti pričamo?

Idi i radi nešto korisno!
 
3 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Dobro da se nisu našima javili, naplatili bi im dobrano roaminga i naknade za korištenje mreže. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
Malo offtopic, ali kak se zove (mislim da isto iz Looney tunes serije) di su glavni likovi prasac i hodajuće jaje, prijatelj vidio nedavno epizodu di su htjeli zajebat pilića (ili prasca?) da su alieni došli, kostimirali se, a ono drito u isto vrijeme pravi alieni došli.

Prijatelj se podrobio od smijeha, a ne može nigdje naći to jer znamo ni kak se crtić zove.

Naravno, pitam za prijatelja.





Nije looney tunes, ne znam kak se zove ali ide u sklopu garfielda
14 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska

ma to ti je "Garfield and Friends"

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Ja sam čitao da su ameri s vanzemljacima potpisali i ugovor. Valjda su ga ovjerili i kod javnog bilježnika, jedino ne znam tko je nadležan u slučaju spora.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi
  • "O svemu saznanja ima i americki predsjednik na odlasku Donald Trump, koji je htio s time izici u javnost, ali su ga suradnici sprijecili. Izvanzemaljci predstavljaju tzv. Galakticku federaciju, nastanjeni su, medu ostalim, u podzemnoj bazi na Marsu, a tamo blisko suraduju – pazite sad – americki astronauti i predstavnici izvanzemaljske civilizacije.


Ja sam cuo da ta podzemna baza na Marsu nosi ime "Covfefe".

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

A u "Mars" čokoladici je teška droga pa postanete sex junkieji za Marsijance koji vas analno "probaju"...

 

 

https://www.pidjin.net/2012/11/09/in-the-name-of-love/

 

za dječicu koja ne znaju Bono je onaj sad iritantni pjevač grupe U2.

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
Romano kaže...
Opcepoznata stvar je da su vanzemaljci medju ljudskom rasom vec godinama, da ne kazem desetljecima. Jedan od njih je i Donald Trump.

Zasto danas imamo klimatske promjene. Pa zbog toga sto nam crpe resurse i odvlace vodu. Kovid 19 je isto njihovo maslo zbog kontrole populacije uz pomoc genetske modifikacije.

Ako ste ocekivali scenarij iz Rata Svjetova, nema od toga nista. Politicari i vanzemaljci ce nam doci glave.

 Ako je Trump izvanzemaljac,onda se nadam da če svi vanzemaljci odhebat odavde.

Dosta je primitivaca na zemlji i bez njih.

12 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Dobra vijest je, ako je to istina, da nas još nisu pobili, vjerojatno su prijateljski raspoloženi :D

 

Btw, kakve su to gluposti da ih zanimamo zbog prirode? Mogu proći cijelu galaksiju, skrivaju se od jednog cijelog planeta već desecima ili stotinama godina, tko zna kakvu imaju tehnologiju, a kod sebe ne mogu zasaditi biljke? Ili a nekom od milijarde planeta pokraj kojih su prošli da dođu do nas?

 

I oni što me najviše muči, zašto nitko drugi od ljudi na vlasti nije spomenuo? Očito ga se nije ni pokušali zaustaviti, niti ubiti... Pa valjda je do sad bilo već stotine ili tisuće ljudi na takvim pozicijama koji su otišli u penziju. 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Od kada ljudi emitiraju radio i TV emisije, tj. bilo što detektabilno, taj signal se širi brzinom svjetlosti u svemir.

Pošto je brzina svjetlosti konačna, kroz ovih stotinjak godina doseglo je - vidi na slici - ovoliki dio naše galaksije (Mliječne staze) u kojem smo detektabilni nekoj vanzemaljskoj civilizaciji.

(vidi zeleno-plavi kružić/točkicu na slici)

Da li je sada jasnije zašto nam se nitko ne javlja?

https://www.planetary.org/articles/3390

 

Svjetlost koja je njih dosegla krenula je dok su dinosauri hodali Zemljom. Oni ne vide nikakav inteligentni život. Možda nemaju rezoluciju da vide pojedine dinosaure, eventualno njihove ispušne plinove (prdež) :)

Idi i radi nešto korisno!
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 9:50 (Keso).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska

A zašto pretpostavljaš da je brzina svjetlosti ograničavajući faktor?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
dd.inc kaže...

A zašto pretpostavljaš da je brzina svjetlosti ograničavajući faktor?

 Trebaš dobar razlog da pretpostaviš da brzina svjetlosti nije ograničavajući faktor.

https://en.wikipedia.org/wiki/Occam%27s_razor

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice