Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

poruka: 60
|
čitano: 12.980
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi".
11 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Hrvati čekaju potvrdu, pa da umjesto Irske i Njemačke krenu prema Galaktičkoj federaciji.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
24 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

RESTART!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Još traje potraga za inteligentnim životom na Zemlji....

Idi i radi nešto korisno!
 
20 0 hvala 0
15 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

"čekaju da se ljudska vrsta dovoljno razvije", odn. godota: eo, ja sam se dovoljno razvio (u visinu i širinu), već idem sam u dućan i na vece i znam na internet. miran sam i uglavnom pitom. dajte mi dva vanzemaljaca za van. u slučaju obostranog razumijevanja, moguće iseljenje. 

 

 

pe se: nešto su se brzo svi prozvani uzjebali i odmah na zadnje noge. što ako stari iznosi činjenice*? 

 

*mislim, ako već "kontaktiraju" s političarima i vojskom, mentalno i civilizacijski najslabije razvijenom živom silom, koji q onda uopće čekaju? ako su im oni dobri za kontaktanje, onda ni ti svemirci nisu nešto baš bistri ili im se putem pogubiše kriteriji (jebiga, velik je svemir). ajmo radije na kavu/pivu/glenfiddich, čim se birtije otvore i kad donesu rezultate testa, ne starije od 2 dana. u međuvremenu, nema grupisanja, maske i dezinfekcija/dezinsekcija/deratizacija prije i poslije svakog konjtakta  i najviše 5 članova posade po letećem tanjuru, uz razmak od 10 metara. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 9:19 (Ajar).
Moj PC  
11 2 hvala 0
14 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

ah ti Židovi..

 

prvo uvale svima zbirku svojih pustinjskih pričica, a sad cca 2000 g. kasnije će i ovu pričicu, vidim po anketi, gladnih ovaca ima...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
19 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
Ajar kaže...

 

 Malo offtopic, ali kak se zove (mislim da isto iz Looney tunes serije) di su glavni likovi prasac i hodajuće jaje, prijatelj vidio nedavno epizodu di su htjeli zajebat pilića (ili prasca?) da su alieni došli, kostimirali se, a ono drito u isto vrijeme pravi alieni došli.

Prijatelj se podrobio od smijeha, a ne može nigdje naći to jer znamo ni kak se crtić zove.

Naravno, pitam za prijatelja.

 

Kruha i igala...
7 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

vjerujem jedino da je trump s time htio izaći u javnost kada ga je neimenovani djelatnik osobnog osiguranja upozorio da je zaboravio nanijeti sokić od mrkvice na lice

 
13 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
Jedina Federacija koju ja priznajem je Federacija Bosne i Hercegovine
Moj PC  
22 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
Mozda jesi ti mozda ja ali je još dobro prisutan primitivizam i još uvjek svijet ima problem sa fanaticima, tako i ako postoje vanzemaljske civilizacije mi im još nismo dorasli da s njima komuniciramo bas iz razloga prvog navedenog i veliko je pitanje kad ćemo.Ako budemo gledali tko je hrvat, srbin, bošnjak, francuz, švabo, amerikanac ili kinez.Te tko je bijelac, crnac ili žutalja nećemo se pomaknuti smjesta, a za vjeroispovijest da ne govorim tu najviše ima fanatika.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
7 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
dreadmoore kaže...
Mozda jesi ti mozda ja ali je još dobro prisutan primitivizam i još uvjek svijet ima problem sa fanaticima, tako i ako postoje vanzemaljske civilizacije mi im još nismo dorasli da s njima komuniciramo bas iz razloga prvog navedenog i veliko je pitanje kad ćemo.Ako budemo gledali tko je hrvat, srbin, bošnjak, francuz, švabo, amerikanac ili kinez.Te tko je bijelac, crnac ili žutalja nećemo se pomaknuti smjesta, a za vjeroispovijest da ne govorim tu najviše ima fanatika.

upravo zato si razvio barjak i mašeš nam s brda...

mogao si navući dopyčnjak da ti gledam u oči

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 18:01 (Louis Pluto).
8 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
Pa....

Vulkanci malo uranili, sto sad, dosadilo im cekati da Zephram izumi warp pogon, tko ce cekati, pa dosli 100god ranije.... To je njima nista vremena.

Live long and prosper!
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Očekivano je da postoje nekakva inteligentna bića u svemiru. Mene bi više fasciniralo to da se sve ove godine uspijevalo održati u tajnosti tako nešto bitno i veliko. No, nije teško nekog proglasiti ludim. To je dobra i prokušana metoda za skriti nešto. I, treba imati na umu da u zadnje vrijeme smo mogli pročitati i vidjeti snimke američke vojske/zrakoplovstva na tu temu. Možda se javnost na taj način nastoji polako pripremiti. Lagano doziranje takvih vijesti i informacija.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 18:35 (Izzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
Evo jos jedan paradoks. Do sad su vec mogli vidjeti da je napredak na Zemlji obrnuto proporcionalan kolicinom iskoristive vode i postojeće flore i faune. Za vanzemaljce koji dosad to nisu bili u stanju zakljuciti smo vec spremni.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Čovjek ima 87 godina, pa si misli da bi mogao pred kraj malo istrolati planet i otići sa smjehom. Neloše.

Nadglednik dina
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

"O svemu saznanja ima i američki predsjednik na odlasku Donald Trump, koji je htio s time izići u javnost, ali su ga suradnici spriječili."

 

Hmmm... teže mi je povjerovati da su savjetnici u nečemu uspjeli spriječiti Donalda Trumpa, nego da smo već u kontaktu sa vanzemaljcima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 19:38 (maxym).
 
16 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Cijeli vijek umjesto vanzemaljaca gledamo samo idustriju zabavnih vijesti

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 19:45 (Dupein).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
Niti jedna napredna civilizacija ne bi gubila vrijeme na nas osim ako im ne trebaju luđaci koji će ratovati tamo negdje u dubokom svemiru. Naša povijest sastoji se od neprekidnog ratovanja i međusobnog uništavanja. Ali neka narodu veselja.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
fer-de-lance kaže...
Ajar kaže...

 

 Malo offtopic, ali kak se zove (mislim da isto iz Looney tunes serije) di su glavni likovi prasac i hodajuće jaje, prijatelj vidio nedavno epizodu di su htjeli zajebat pilića (ili prasca?) da su alieni došli, kostimirali se, a ono drito u isto vrijeme pravi alieni došli.

Prijatelj se podrobio od smijeha, a ne može nigdje naći to jer znamo ni kak se crtić zove.

Naravno, pitam za prijatelja.

 

 

us acres https://garfield.fandom.com/wiki/U.S._Acres

8 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Jesmo li uspostavili kontakt sa izvanzemaljskom civilizacijom? Nemam pojma. Da li postoji život tamo negdje u svemiru? Bilo bi glupo i arogantno misliti da smo mi jedini u cijelom svemiru. Svemir vjerovatno vrvi od života.

Moj PC  
8 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
interesira ih voda...jel to zato što im čisto vino smeta...pa piju bevandu...odnosno gemišt

inače ono...niđe vode u svemiru...zemlja je oaza...kako god okreneš apsolutno bi bilo glupo od izvanzemaljca ratovati s ljudotinama oko resursa...a sve što ima Zemlja...obilato se nalazi po mnogim nenaseljenim planetama...satelitima...asteroidima...kometama...samo dođu bagerom i kopaju

jedini resurs kojeg Zemlja ima a da njima možda treba je GLUPOST
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
7 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Interesantno je postojanje dviju struja - jedna koja vjeruje da su oduvijek među nama i druga koja čeka famozni prvi kontakt

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Svi krenimo na kanal na YT Balkan UFO....

Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
Dupein kaže...

Interesantno je postojanje dviju struja - jedna koja vjeruje da su oduvijek među nama i druga koja čeka famozni prvi kontakt

 Ko Krščani i Židovi. Jedni vjeruju da je mesija stigao prije 2K godina, drugi ga još čekaju. Ja sam poseban pa ne vjerujem više u taj religijski debilizam.

15 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
Stric_Jura kaže...

ah ti Židovi..

 

prvo uvale svima zbirku svojih pustinjskih pričica, a sad cca 2000 g. kasnije će i ovu pričicu, vidim po anketi, gladnih ovaca ima...

Svakako bi prihvatljivije bilo objasnjenje da su Isuseka prvo teleportirali u Mariju, pa da je nakon raspeća LaForgeu trebalo 3 dana da obrne polarizaciju deflektora kako bi uhvatio Isusov signal da ga teleportira nazad, nego ova priča o "Duhu Svetom" i "Uskrsnuću".

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
9 godina
neaktivan
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
HCMAA kaže...
interesira ih voda...jel to zato što im čisto vino smeta...pa piju bevandu...odnosno gemišt

inače ono...niđe vode u svemiru...zemlja je oaza...kako god okreneš apsolutno bi bilo glupo od izvanzemaljca ratovati s ljudotinama oko resursa...a sve što ima Zemlja...obilato se nalazi po mnogim nenaseljenim planetama...satelitima...asteroidima...kometama...samo dođu bagerom i kopaju

jedini resurs kojeg Zemlja ima a da njima možda treba je GLUPOST

 Zgodne zene? Ne svidaju im se one po tri sise i 4 Pi*** usto su metalik zelene.

15 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
Entry Point kaže...

Čovjek ima 87 godina, pa si misli da bi mogao pred kraj malo istrolati planet i otići sa smjehom. Neloše.

 Možda. A može biti i to da je odlučio progovoriti upravo zbog toga što je na zalazu života i nema što izgubiti. Što je imao, odradio je, ostvario se tijekom života i to je to.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska

jedno je sigurno...nema ga...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska

famozni kontakt se neće dogoditi.zašto kad nam se smiju i rugaju.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
15 godina
offline
Re: Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska
A gle, to su uvijek dobri razlozi za rat: "Mi nismo identični - poubijajmo se međusobno!"
Naravno, za sve loše krivi su oni drugi.
Idi i radi nešto korisno!
12 godina
offline
Galaktička federacija: stvarna izvanzemaljska civi

Ovako su izgledali neki od njih po njegovom sjećanju.

 

 

 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice