Gainward Phoenix GeForce RTX 2080 GS i 2080 Ti GS

poruka: 12
|
čitano: 4.789
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gainward Phoenix GeForce RTX 2080 GS i 2080 Ti GS ".
16 godina
odjavljen
offline
Gainward Phoenix GeForce RTX 2080 GS i 2080 Ti GS

Visoka cijena, pfff... Pa ne mozes za raytracing reci da mu je cijena visoka. To je kao zdravlje - nema cijenu

Freak Show Inc.
 
8 0 hvala 2
14 godina
offline
Gainward Phoenix GeForce RTX 2080 GS i 2080 Ti GS

Just buy it! 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Gainward Phoenix GeForce RTX 2080 GS i 2080 Ti
toninho kaže...

Just buy it! 

 

I did

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Gainward Phoenix GeForce RTX 2080 GS i 2080 Ti GS

skupo

Dirty dosen
Moj PC  
15 0 hvala 1
15 godina
offline
Gainward Phoenix GeForce RTX 2080 GS i 2080 Ti GS

može, ako mi oni nabave primjereno napajanje i plate razliku u potrošnji struje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
online
Gainward Phoenix GeForce RTX 2080 GS i 2080 Ti GS

turing se treba tek optimizirat i ima masu potencijala sto se vidi po ovim prvi update-ovim imho 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Gainward Phoenix GeForce RTX 2080 GS i 2080 Ti
Tko još igra igre na pc :o
 
2 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gainward Phoenix GeForce RTX 2080 GS i 2080 Ti
Glavas_ZG kaže...
Tko još igra igre na pc :o

 Ja sve šta mogu, imam ps4 i ps4 pro + switch i vitu, i naravno gaming PC, sve igre koje znam da imaju najmanju šansu da izađu za PC igram na PCu a FPS igre ne trebam ni komentirati te su neigrive na controller. Kupio sam PS4 pro jer sam se nadao da će netko imati mozga i dodati opciju 1080p@60 Hz ali na žalost oni su odabrali kvazi 4k @30 Hz, to mi je neprihvatljivo za igre koje nisu kartaške tipa hearthstone...

9 godina
neaktivan
offline
Gainward Phoenix GeForce RTX 2080 GS i 2080 Ti GS

Imam ja jedno pitanje za vas velike strucnjake ovako danas sam kupio preko pika graficku karticu model je Asus strix gtx 1070 TI kutija izgleda novo neosteceno otvorim kutiju sve regularno dode cd i ostale gluposti e sad izvadim karticu sta vidim sa zada kartice to jest na backplateu nema one folije na portovima nema poklopaca za zastitu ima samo na sli dva poklopca karticu sam pregledavao pola sata nema prasine nema apsolutno nista dali je moguce da kartica koja je nova dode bez takvih stvari platio sam je 1200 Km covjek sto prodaje na piku je PCHARDWARE preko 2000 dojmovva prosle godine sam kod njega uzo asus strix gtx 1060 i sve je to doslo sa karticom na youtubu gledo sam stotine videa gdje rade unboxing i svaka kartica ima zastitnu plastiku i poklopce na portovima kao zastita i moje kljucno pitanje jeeee dali je moguce da je kartica ustvari koristena

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gainward Phoenix GeForce RTX 2080 GS i 2080 Ti
adiiiii kaže...

Imam ja jedno pitanje za vas velike strucnjake ovako danas sam kupio preko pika graficku karticu model je Asus strix gtx 1070 TI kutija izgleda novo neosteceno otvorim kutiju sve regularno dode cd i ostale gluposti e sad izvadim karticu sta vidim sa zada kartice to jest na backplateu nema one folije na portovima nema poklopaca za zastitu ima samo na sli dva poklopca karticu sam pregledavao pola sata nema prasine nema apsolutno nista dali je moguce da kartica koja je nova dode bez takvih stvari platio sam je 1200 Km covjek sto prodaje na piku je PCHARDWARE preko 2000 dojmovva prosle godine sam kod njega uzo asus strix gtx 1060 i sve je to doslo sa karticom na youtubu gledo sam stotine videa gdje rade unboxing i svaka kartica ima zastitnu plastiku i poklopce na portovima kao zastita i moje kljucno pitanje jeeee dali je moguce da je kartica ustvari koristena

 

 

Wow, nit točke nit zareza jbt uspuhal sam se čitajuć ovo 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
9 godina
neaktivan
offline
Gainward Phoenix GeForce RTX 2080 GS i 2080 Ti GS

Hehe ma nemam zivaca  za zareze preko mobitela pisem  ako moze samo strucno misljenje

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Gainward Phoenix GeForce RTX 2080 GS i 2080 Ti
adiiiii kaže...

Hehe ma nemam zivaca  za zareze preko mobitela pisem  ako moze samo strucno misljenje

 

 Naravno da je moguce. Uz dobar kompresor karticu staru godinu dana mozes dovesti u stanje da izgleda kao da je potpuno nova

Freak Show Inc.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice