Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

poruka: 31
|
čitano: 6.477
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog".
16 godina
odjavljen
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

Sta bih dao za snimak tog incidenta...

Freak Show Inc.
 
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

Ne znam zašto, ali ova vijest me podsjetila na ovaj nezaboravni klasik

 

morrisoN
 
27 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Francuski umirovljenik katapultirao se iz borb
Sumnjam da nisu stavili kakav GoPro, čisto da penzić kasnije ima uspomenu 😅
12 godina
offline
Re: Francuski umirovljenik katapultirao se iz borb
Friday kaže...

Sta bih dao za snimak tog incidenta...

 Samo bi facu trebalo snimati. Doživio sam nešto slično kad sam sjeo na motor s budalom koja inače rastura na utrkama u Italiji. Nakon druge-treće okuke sam želio da padnemo i da to završi.

4 godine
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

Podsjeti me na ovo:

Mada je ovo nije pravo, no tu je to negdje 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

eh sad bu baril u staračkom bakutanere s svojom pilotskom spikom....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

Zato su naši Migovi poluispravni, jer to ponekad dobro dođe.

 

Ali ovaj niz propusta je stvarno sramota za francusko vojno zrakoplovstvo.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
14 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

Je li se išlo u redizajn sustava izbacivanja pilota i kopilota ili zaključili da ovaj feature vrijedi sačuvati?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
9 0 hvala 0
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

Kad starci prolupaju!

 

 

Ali djeluje mi jako zabavan stunt, stoga ... "I sin bi tata".

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Francuski umirovljenik katapultirao se iz borb
Očekujem da ćemo kupiti francuske avione ovaj put
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

za tog umirovljenika zabava se nastavlja ,godinu poslije  je rizična skupina 

waaagh ; #stayhome
 
10 0 hvala 0
10 godina
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

 

 

Ne može baš svatko biti pilot/kopilot vojnog aviona. Jedno su želje, drugo je stvarnost. 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Francuski umirovljenik katapultirao se iz borb
PzKpfw kaže...

 

 

Ne može baš svatko biti pilot/kopilot vojnog aviona. Jedno su želje, drugo je stvarnost. 

 

Lakše je postati pilot nego vozaš Formule 1 :-) 

8 godina
offline
Re: Francuski umirovljenik katapultirao se iz borb
Dex.pwn kaže...
Očekujem da ćemo kupiti francuske avione ovaj put

 Rafal možemo samo sanjati...

11 godina
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

kakav kretenizam, znači prek veze, mimo procedure, pukom srećom što dio koji inače treba raditi navedenu zadaću je zakazao, umalo uništili zrakoplov od 100tinjak milijuna eura i ugrozili živote...

Beerman
 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

Toliko komentara a jos nitko nije rekao istinu.

 

Taj sustav namjerno tako funkcionira da se oba pilota ne bi predala u isto vrijeme!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Francuski umirovljenik katapultirao se iz borb
BlueMax kaže...

Doživio sam nešto slično kad sam sjeo na motor s budalom koja inače rastura na utrkama u Italiji. Nakon druge-treće okuke sam želio da padnemo i da to završi.

 Da si sjeo s budalom bi završio dva metra pod zemljom, po ovome znam da te je spustio dovoljno nisko da si imao osjećaj da ćeš strugati asfalt. A za francuskog umirovljenika,zicer doživio bolji orgazam nego sex

LOL: Crobrother
12 godina
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

Shit hapen...

 

 

Nisam mogao ovdje uploadati pa sam preko svog kanala... Moja prva objava na jubito...  :D

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

Katapultira se(kapitulira) kako samo Francuzi umiju.

 
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Francuski umirovljenik katapultirao se iz borb

Mislim da je ovo bliže: 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

Mozes zamisliti pilota koji sjedi u ostecenom avionu i samo ceka kad ce ga ispaliti ;)

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Francuski umirovljenik katapultirao se iz borb
Posmatrač kaže...

Mozes zamisliti pilota koji sjedi u ostecenom avionu i samo ceka kad ce ga ispaliti ;)

 Pilota koji je ozlijeđen i bez kokpita, a katapultiranje na niskim visinama je rizično, s time da se za katapultiranje treba biti u sigurnosnom položaju sa skupljenim rukama, a ne na komandama.

 

S druge strane, sam se doveo u tu situaciju, a vjerojatno mu je to bio zadnji let, bar za neko vrijeme.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

Vidi vraga, ja mislio da se kod nas sve može preko veze, ali nas Francuzi vode dobrano...

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Francuski umirovljenik katapultirao se iz borb
Visak kaže...
Posmatrač kaže...

Mozes zamisliti pilota koji sjedi u ostecenom avionu i samo ceka kad ce ga ispaliti ;)

 Pilota koji je ozlijeđen i bez kokpita, a katapultiranje na niskim visinama je rizično, s time da se za katapultiranje treba biti u sigurnosnom položaju sa skupljenim rukama, a ne na komandama.

 

S druge strane, sam se doveo u tu situaciju, a vjerojatno mu je to bio zadnji let, bar za neko vrijeme.

 Pa nisam bas siguran koliko je bas on kriv. Ne vjerujem da pilot borbenog aviona moze reci ajmo se malo provozat i tek tako uzletjeti.... Mislim da je on najmanje kriv u svemu tome i da se njega najmanje pitalo a mogao je poginuti.....

10 godina
offline
Re: Francuski umirovljenik katapultirao se iz borb

 

@INCOGNIT099

 

Samo se tješi. Mi smo uz korupciju 80 i neka zemlja svijeta po ekonomskoj moći, a ti Francuzi deseta. Cijela naša ekonomija se ne može mjeriti sa ekonomskom moći jedne pariške ulice, pa ti vidi.

 

 

@gurusinj

 

Ne bi baš rekao da možemo bašRafaele sanjati...Naime, ako smanjimo plaće zdrastvenim radnicima (doktori, medicinsko osoblje,), ukinemo ove "komunističke relikte prošlosti", tipa javno zdrastvo, bolnice, ambulante, džaba školstvo, 

još više uzmemo poduzetncima, ljudima koji stvaraju, pa da više da će biti za borbene avione koji će čuvati tzv. hrvatsko nebo.

Ostane nešto i za tzv. hrvatsko plemstvo(-bezobrazni i anacionalisti bi rekli uhljebi), hrv.solunjaštvo, političare....

 

Dobro da je Imunoški zavod uništen, pa da možemo izvana kupovati ta neka tamo cjepiva,...

Više borbenih aviona, manje respiratora. 

 

Htio bi da sam ironičan, al' ovo gore je živa istina.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Francuski umirovljenik katapultirao se iz borb
Posmatrač kaže...

 Pa nisam bas siguran koliko je bas on kriv. Ne vjerujem da pilot borbenog aviona moze reci ajmo se malo provozat i tek tako uzletjeti.... Mislim da je on najmanje kriv u svemu tome i da se njega najmanje pitalo a mogao je poginuti.....

 Pilot je apsolutno odgovoran za civila koji mu ulazi u avion, pogotovo ako ovaj nije dobro pripremljen. Tko je kriv što mu kaciga nije bila dobro pričvršćena? Naravno da nije jedini krivac, ali je najveći.

 

Nije to borbena misija, pa da ne možeš odbiti.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Re: Francuski umirovljenik katapultirao se iz borb
Homer J. Simpson kaže...

kakav kretenizam, znači prek veze, mimo procedure, pukom srećom što dio koji inače treba raditi navedenu zadaću je zakazao, umalo uništili zrakoplov od 100tinjak milijuna eura i ugrozili živote...

 Ma jel moguce da se preko veze igdje ide osim na Balkanu..??i da koji to zrakoplov kosta stotinjak milja eura,Rafael?

 

edit:evo citam i ne vjerujem da kosat 113-121 milju eura

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2020 16:49 (volegradele).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Francuski umirovljenik katapultirao se iz borb
INCOGNITO99 kaže...

Vidi vraga, ja mislio da se kod nas sve može preko veze, ali nas Francuzi vode dobrano...

Kod nas ni piloti koji bi trebali imati određeni broj sati godišnje treninga ne dođu na red, a kamo li još vezaši...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Francuski umirovljenik katapultirao se iz borbenog

Svasta, zao mi covjeka. Dosta velik broj ljudi koji se katapultiraju iz borbenog aviona ne moze hodati nakon tog zato sto bolnice ne znaju lijeciti te bolesnike (jako malen broj) i nema nikakve standardne procedure za to. Sad se zna da jako utjece na C1,C2 kraljeske itd. i mora se razviti neki bolji sustav.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Francuski umirovljenik katapultirao se iz borb
Najbrži kaže...
BlueMax kaže...

Doživio sam nešto slično kad sam sjeo na motor s budalom koja inače rastura na utrkama u Italiji. Nakon druge-treće okuke sam želio da padnemo i da to završi.

 Da si sjeo s budalom bi završio dva metra pod zemljom, po ovome znam da te je spustio dovoljno nisko da si imao osjećaj da ćeš strugati asfalt. A za francuskog umirovljenika,zicer doživio bolji orgazam nego sex

 Nije problem u spuštanju nisko nego u općeniton načinu vožnje, pogotovo kad otraga sjedi netko teži od vozaća. I sam vozim motor tako da mi zalijeganje do poda nije strana stvar. Problem je što je cesta, koju ja dobro poznajem a on baš i ne, takva da se stalno prebacuje strana, naglo daje gas i naglo koči. Sa samim sobom mi ne bi bilo svejedno sjesti otraga a ovo je bio horor. O fizičkom naporu da ne govorim. Htio sam to doživjeti i zažalio. Tako da si u pravu kad kažeš da nije on budala. Budala sam bio ja.

Malo sam se potrudio pronaći ga na internetu: Michel Fabrizio BMW S1000RR No.84

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2020 19:00 (BlueMax).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice