Francuska predlaže zabranu Libre u EU i stvaranje

poruka: 8
|
čitano: 2.509
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Francuska predlaže zabranu Libre u EU i stvaranje ".
5 godina
offline
Francuska predlaže zabranu Libre u EU i stvaranje

Zašto EU nebi imala svog konja od dima i magle za utrku...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Francuska predlaže zabranu Libre u EU i stvaranje

EU vec Euro ima, samo bi ga trebali digitalizirati kroz jedinstveni sustav poput swisha i ponuditi bez naknade svim korisnicima (ponudacima i kupcima). Nikakav kripto im ne treba.

 

U isto vrijeme, jedinstvena i sluzbena digitalna valuta na globalnoj razini je itekako zanimljiva, ali to se nikada nece dogoditi jer svaka zemlja zeli vuci na svoju stranu.

Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Francuska predlaže zabranu Libre u EU i stvaranje

Bruno vjerovatno nije ni svjestan da su on i njegovi politički istomišljenici na dobrom putu da Libru pretvore u svjetski uspješnu kriptovalutu. S obzirom da će Facebook Libru utemeljiti u Švicarskoj, bit će kompletno izvan dosega nekompetentnih EU političara i dugoročno može steći reputaciju digitalnog švicarskog franka koji je po velikoj većini kriterija valuta br.1 za dugročnu pohranu vrijednosti, te za krizna i recesijska vremena (što su mnogobrojni Hrvati iskusili i na svojoj koži).

 

Bruno i slični eventualno mogu zabraniti korištenje Libre u EU u financijskom smislu (tj. kupovinu/prodaju iste za €), međutim i u SFRJ je bilo zabranjeno kupovati njemačke marke za dinare i obratno, pa je crno tržište svejedno cvijetalo, a DEM stekla gotovo mitski status. Slično očigledno pokušava i zbunjeni Bruno, drugim riječima radi Libri najbolju moguću reklamu.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
3 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Francuska predlaže zabranu Libre u EU i stvara
Moje mišljenje je da se političari, vlade i banke boje bilo koje kripto valute koja bi mogla postati mainstream. Bitcoin je prva i najveća, ali nikako nije mainstream. Fiat valute su i dalje vodeće valute u svijetu. Facebook bi sa svojom korisničkom bazom vrlo lako, kroz neki vremenski period, mogao dovesti Libru do mainstreama. I to je njih strah, jer tada nemaju nikakvu kontrolu nad novcem. Zato sada žele brže bolje kreirati neku digitalnu valutu koju mogu kontrolirati.
King in the castle, king in the castle ...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Francuska predlaže zabranu Libre u EU i stvaranje

A da zabranimo političare?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Francuska predlaže zabranu Libre u EU i stvaranje

Ovi francuski političari svakud se guraju, a nigdi ih nema. Kad ih gazda preko bare tvitne opet će utihnuti. Umjesto da nešto korisno stvaraju, samo bi zabranjivali.

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Francuska predlaže zabranu Libre u EU i stvara
Koliko vidim ni americka vlada nije odusevljena librom i kriptovalutama ...
King in the castle, king in the castle ...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Francuska predlaže zabranu Libre u EU i stvara
kerum kaže...

U isto vrijeme, jedinstvena i sluzbena digitalna valuta na globalnoj razini je itekako zanimljiva, ali to se nikada nece dogoditi jer svaka zemlja zeli vuci na svoju stranu.

 jer svaka zemlja želi printati svoju valutu :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice