Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjeren is

poruka: 17
|
čitano: 5.295
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjeren is".
15 godina
offline
Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjeren is

sa ili bez diskova? bez naravno, ssd rulez :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjere
Jesse kaže...

sa ili bez diskova? bez naravno, ssd rulez :)

 Iskreno, ja diskove ne koristim ni u jednoj konfiguraciji već godinama. Imam dva manja 2,5-inčna eksterna diska, ali kako su mi SSD-ovi veći, i te eksterne sve manje koristim. 

7 godina
protjeran
offline
Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjeren is

Do kad ce vise taj pederluk sa RGB-om?

 

Kad su Lian-Li i BeQuiet krenuli sa RGB-om, onda znas da je svijet otisao u jedno fino vlazno cupavo mjesto.

 

 

 

 

Moj PC  
3 6 hvala 0
6 godina
offline
Re: Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjere
Čitatelj kaže...

Do kad ce vise taj pederluk sa RGB-om?

 

Kad su Lian-Li i BeQuiet krenuli sa RGB-om, onda znas da je svijet otisao u jedno fino vlazno cupavo mjesto.

 

 

 

 

upravo suprotno, to znaci da te i takve firme brinu za kupce i trziste i spremne su ih adresirati i ponuditi opcije svima, i onima koji bi htjeli njihovo kuciste a ne zele RGB, i onima koji bi htjeli njihovo kuciste a zele RGB

 

ne kuzim pizditis za nesto se moze ugasiti i nitko te ne prisiljava da ga palis

 

kakve veze pederi imaju sa RGB osvjetljenjem? ako imas RBG onda si peder, jel si to mislio?

12 godina
online
Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjeren is

Meni ne smeta rgb kao rgb, lako si ga namjestim na jednu boju ili isključim potpuno. Smeta mi ako taj rgb nerealno diže cijenu.

Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjere
Denis kaže...
Jesse kaže...

sa ili bez diskova? bez naravno, ssd rulez :)

 Iskreno, ja diskove ne koristim ni u jednoj konfiguraciji već godinama. Imam dva manja 2,5-inčna eksterna diska, ali kako su mi SSD-ovi veći, i te eksterne sve manje koristim. 

 Pa gdje drzis podatke? Na externom disku. 

16 godina
moderator
offline
Re: Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjere
O_O_O kaže...
Denis kaže...
Jesse kaže...

sa ili bez diskova? bez naravno, ssd rulez :)

 Iskreno, ja diskove ne koristim ni u jednoj konfiguraciji već godinama. Imam dva manja 2,5-inčna eksterna diska, ali kako su mi SSD-ovi veći, i te eksterne sve manje koristim. 

 Pa gdje drzis podatke? Na externom disku. 

 Na SSD-ovima? Imam trenutno pet komada u glavnom PC-ju, što starih, što novih. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjere
Denis kaže...
O_O_O kaže...
Denis kaže...
Jesse kaže...

sa ili bez diskova? bez naravno, ssd rulez :)

 Iskreno, ja diskove ne koristim ni u jednoj konfiguraciji već godinama. Imam dva manja 2,5-inčna eksterna diska, ali kako su mi SSD-ovi veći, i te eksterne sve manje koristim. 

 Pa gdje drzis podatke? Na externom disku. 

 Na SSD-ovima? Imam trenutno pet komada u glavnom PC-ju, što starih, što novih. 

 Dobro imam i ja nekoliko SSDjeva, ali recimo ako imas par igara svaka po 50-60 GB, ako imas 4K filmova (kucnih) i slika, meni ne stane na SSD.

7 godina
protjeran
offline
Re: Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjere
3dfx kaže...

upravo suprotno, to znaci da te i takve firme brinu za kupce i trziste i spremne su ih adresirati i ponuditi opcije svima, i onima koji bi htjeli njihovo kuciste a ne zele RGB, i onima koji bi htjeli njihovo kuciste a zele RGB

 

ne kuzim pizditis za nesto se moze ugasiti i nitko te ne prisiljava da ga palis

 

kakve veze pederi imaju sa RGB osvjetljenjem? ako imas RBG onda si peder, jel si to mislio?

 

darkborg kaže...

Meni ne smeta rgb kao rgb, lako si ga namjestim na jednu boju ili isključim potpuno. Smeta mi ako taj rgb nerealno diže cijenu.

 

Mozda zato sto to nepotrebno dize cijenu proizvodu, a ne dobijem apsolutno nista korisno?

 

Zato slijedeca masina mora biti ITX minimalisticko kuciste, jer ITX-i do 15l nemaju tih modernih nepotrebnih gluposti.

16 godina
moderator
offline
Re: Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjere
O_O_O kaže...
Denis kaže...
O_O_O kaže...
Denis kaže...
Jesse kaže...

sa ili bez diskova? bez naravno, ssd rulez :)

 Iskreno, ja diskove ne koristim ni u jednoj konfiguraciji već godinama. Imam dva manja 2,5-inčna eksterna diska, ali kako su mi SSD-ovi veći, i te eksterne sve manje koristim. 

 Pa gdje drzis podatke? Na externom disku. 

 Na SSD-ovima? Imam trenutno pet komada u glavnom PC-ju, što starih, što novih. 

 Dobro imam i ja nekoliko SSDjeva, ali recimo ako imas par igara svaka po 50-60 GB, ako imas 4K filmova (kucnih) i slika, meni ne stane na SSD.

 Ha gle, zavisi kakve SSD-ove imaš. Ja imam tri komada po 5 cca 500 GB i dva po 256. Meni je za sad dosta. Da imam 4K videa, držao bih ih na vanjskom disku.

16 godina
moderator
offline
Re: Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjere
Čitatelj kaže...
3dfx kaže...

upravo suprotno, to znaci da te i takve firme brinu za kupce i trziste i spremne su ih adresirati i ponuditi opcije svima, i onima koji bi htjeli njihovo kuciste a ne zele RGB, i onima koji bi htjeli njihovo kuciste a zele RGB

 

ne kuzim pizditis za nesto se moze ugasiti i nitko te ne prisiljava da ga palis

 

kakve veze pederi imaju sa RGB osvjetljenjem? ako imas RBG onda si peder, jel si to mislio?

 

darkborg kaže...

Meni ne smeta rgb kao rgb, lako si ga namjestim na jednu boju ili isključim potpuno. Smeta mi ako taj rgb nerealno diže cijenu.

 

Mozda zato sto to nepotrebno dize cijenu proizvodu, a ne dobijem apsolutno nista korisno?

 

Zato slijedeca masina mora biti ITX minimalisticko kuciste, jer ITX-i do 15l nemaju tih modernih nepotrebnih gluposti.

 Ali ima solidan broj kućišta, pogotovo Fractalovih, koja nemaju ni R od RGB-a. Takva su namijenjena korisnicima kao što si ti. 

RGB je masi ljudi atraktivan i stvari s RGB ledicama se dobro prodaju. Tebi i sličnima se to ne sviđa, ali iz perspektive biznisa to je posve irelevantno jer očito da postoji hrpa ljudi koji su spremni dati pare za RGB jer im to izgleda cool. Baš kao što će većina ljudi dati pare za alu felge usprkos tome što i one čelične, znatno jeftinije, rade za 95% upotreba jednako dobro. 

15 godina
online
Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjeren is

Meni je ovaj Fractal baš sexy (ne, nisam derpe). Izgledom, dok za cijenu ne bih baš mogao isto reći.

Al' to je Fractal Design, kvaliteta izrade i izgled kućišta svakako opravdava cijenu, samo osobno mi je preskup.

Što se RGB-a tiče, barem na ovom kućištu je diskretno. Da imam love za ovo kućište, sigurno bih ga kupio.

I bio bih miran sljedećih 10 godina. Nažalost, morao sam se u jednom trenutku pozdraviti sa svojim starim R4.

Jbg.

 

 

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjeren is

Ja iskreno ne vidim baš u čemu je vrijednost(1500kn) ovog Fractala, niti posebno provjetren, niti posebno HDD-swap friendly, niti posebno RGB načičkan. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjeren is

Diskretni rgb...može proći  ako bude potrebe 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjere
Kaby kaže...

Ja iskreno ne vidim baš u čemu je vrijednost(1500kn) ovog Fractala, niti posebno provjetren, niti posebno HDD-swap friendly, niti posebno RGB načičkan. 

Skuplja kućišta obično imaju bolje materijale (deblje limove, bolja boja), bolji hardware, i bolje (skuplje) mehanizme montaže itd.

 

To osjetiš kad ga uzmeš u ruke, ovako sa slika i videa je teško.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 22:46 (Jakovp).
8 godina
offline
Re: Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjere
Jakovp kaže...

Skuplja kućišta obično imaju bolje materijale (deblje limove, bolja boja), bolji hardware, i bolje (skuplje) mehanizme montaže itd.

To osjetiš kad ga uzmeš u ruke, ovako sa slika i videa je teško.

Ma ok kužim, al isto mislim da je skoro svima ipak bitnija ona funkcionalna strana od boljeg osjećaja pod rukama.

Za koga, koji profil usera, bi ovo kućište za ovu cijenu bilo najbolji odabir?

14 godina
odjavljen
offline
Re: Fractal Design Vector RS Blackout TG - Odmjere
Kaby kaže...
Jakovp kaže...

Skuplja kućišta obično imaju bolje materijale (deblje limove, bolja boja), bolji hardware, i bolje (skuplje) mehanizme montaže itd.

To osjetiš kad ga uzmeš u ruke, ovako sa slika i videa je teško.

Ma ok kužim, al isto mislim da je skoro svima ipak bitnija ona funkcionalna strana od boljeg osjećaja pod rukama.

Za koga, koji profil usera, bi ovo kućište za ovu cijenu bilo najbolji odabir?

 

Workstationi ili malo skuplje konfigiracije. Iako bih osobno išao na nešto s boljim airflowom.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice