Fractal Design Meshify C - Prozračnija klasa C

poruka: 5
|
čitano: 3.191
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fractal Design Meshify C - Prozračnija klasa C".
12 godina
protjeran
offline
Fractal Design Meshify C - Prozračnija klasa C

A sto ovaj Fractal pretjeruje s cijenom, jos kad vidim samo 2x3.5"500kn ovo treba kostati u vrh glave!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Fractal Design Meshify C - Prozračnija klasa C

imam define mini c sa kojim sam prezadovoljan, u kombinaciji sa sw3 1400mm temperature nisu problem

jedino što me kopa je to da, je meshify c došao na tržište i kod nas u trgovine tjedan dana nakon što sam ja kupio komp...

hebemti sreću, jer bi njega drage volje uzeo umjesto define serije
još ako izbace meshify mini c za matx matične, ozbiljno će me nešto žuljati za promijenu kučišta

 

gledajući ostale proizvođače, osobno mi fractal ima najbolja kučišta i opcije koje daje sa njima

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Fractal Design Meshify C - Prozračnija klasa C
Stjepanj kaže...

A sto ovaj Fractal pretjeruje s cijenom, jos kad vidim samo 2x3.5"500kn ovo treba kostati u vrh glave!lp

 Znaš da više nije uvijek i bolje? :)

Ja recimo nemam ni jedan jedini 3,5-inčni uređaj u računalu. Imam dva 2,5-inčna SSD-a i jedan NVMe SSD. 

Čudo da se nisi žalio što nema 5,25-inčne utore :D

11 godina
offline
Re: Fractal Design Meshify C - Prozračnija klasa C
Stjepanj kaže...

A sto ovaj Fractal pretjeruje s cijenom, jos kad vidim samo 2x3.5"500kn ovo treba kostati u vrh glave!lp

 pa skoro da i kosta samo vani, tak da za 80eura to je super deal tko ima prilike uzet vani

https://geizhals.eu/fractal-design-meshify-c-fd-ca-mesh-c-bko-tg-a1670850.html

 

kod nas nameti i marze pojedu isplativost 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Fractal Design Meshify C - Prozračnija klasa C
Stjepanj kaže...

A sto ovaj Fractal pretjeruje s cijenom, jos kad vidim samo 2x3.5"500kn ovo treba kostati u vrh glave!lp

 Kolko para, tolko muzike... naravno da možeš za 200kn naći kućište u koje ćeš moći staviti 5 3.5" diskova, 2-3 5.25" uređaja... To je za tebe... mi ostali koji smo se upoznali sa Fractalovim kućištima i znamo kakva su, cijena nije problem.

Maybe you should stay with yo mama She could do your laundry and cook for you
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice