Fractal Design Define R6 Black TG - U vrhu ponude

poruka: 6
|
čitano: 3.353
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fractal Design Define R6 Black TG - U vrhu ponude".
13 godina
offline
Fractal Design Define R6 Black TG - U vrhu ponude

(...) I da, zamislite, nema nijednu RGB LED-icu na sebi!

 

I da, to je razlog zašto volim švedski Fractal Design.
Sjećate se svi sigurno jako dobro prije kojih 10ak godina, tko god je imao RGB, višebojne rig-ove, smatran je, pomalo, peškast.
Imati raznobojne LED-ice, raznobojne ventove unutar kejsa - blasfemija!

 

A danas, mainstreamanjem i oživljavanjem tog trenda, opće je prihvaćeno.

I onda tu dolazi Fractal Design. Sa svojim minimalizmom za prave fanove jednostavnosti 
Nemojte me krivo shvatiti, da su oni koji danas furaju sve sile RGB-a peškasti, ali da su prije 10 godina to imali - bili bi smatrani.

Čak mi se, u nekim slučajevima sviđaju konfiguracije s kombinacijom RGB-a, ali mi osobno smeta to forsiranje. 
Prvo su došle LED-ice, pa su ventilatori postali RGBasti, pa matične, pa RAM moduli, napajanje i sad na kraju, naponski kabeli 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 8:41 (sudy_freak).
Moj PC  
6 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Fractal Design Define R6 Black TG - U vrhu ponude

Aj neka jedan ne radi cirkus od kucstita, light show itd.

 

LED-ice sluze kao indikator, za rad HDD-ova, napajanja, mreznih portova itd, ne treba mi cirkus u kuci.

A danas ne mozes skoro kupiti komponentu koja ne izaziva epilepsiju, a da nije budzet komponenta.

Sve sto je vise klase blica ko cirkus, uzas.

 

Samo da jos netko pocne ponovno raditi bar 1 model ATX/mATX kucista od cistog brusenog aluminija,

dakle srebrno - tog danas vise nema i to je veoma tuzno. Nema do cistog metala.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Fractal Design Define R6 Black TG - U vrhu ponude

iz mnogobrojnih iskustava (dva moja doma i mnoštvo tuđih koje sklepah): fractal pa svi ostali. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Fractal Design Define R6 Black TG - U vrhu ponude

I ja imam jednog, Core 500, za ITX sistem, uz NAS326, stoje doslovno u jednoj ladici (ne pregrijavaju se, metalna konstrukcija sa protokom zraka).

NAS za backup i Windows Server 2012 R2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fractal Design Define R6 Black TG - U vrhu pon
Moj R4 Black Pearl se jos uvijek drzi postojano kao prvog dana i stvarno ne vidim razloga zamjeni a i kad bih mijenjao bio bi to ponovo Fractal.
Tigar Krezumica
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Fractal Design Define R6 Black TG - U vrhu ponude

Zamjenio sem 5-6 kučišta ali otkad sam kupio Fractala ne pada mi na pamet ikad više dirat drugu marku. To je bila ljubav na prvi pogled, vrijedan doslovno svake kune...

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 10:21 (nikonja).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice