Foxconn do 2023. godine u Indiji otvara dvije tvor

poruka: 6
|
čitano: 2.069
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Foxconn do 2023. godine u Indiji otvara dvije tvor".
6 godina
offline
Foxconn do 2023. godine u Indiji otvara dvije tvor

Zanimljiva je ta naša pohlepa....čak i kinezi otvaraju izvan kine...samo da radniku(budali) daj što manju plaću...A što kad jednog lijepog sunčanog dana..više ne bude budala koje budu radile za šaku riže

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Foxconn do 2023. godine u Indiji otvara dvije tvor

indijski radnik se može baciti kroz prozor i po nekoliko puta prije nego što postane neupotrebljiv. osim toga, na ilustraciji se vide nekakve police/mreže/što li? ispod prozora. uložili su u infrastrukturu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 13:10 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Foxconn do 2023. godine u Indiji otvara dvije tvor

I tako smartphone ide od statusnog simbola do prodaje na kile - kao oni digitalni ručni satovi što su se prodavali na kilažu.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Foxconn do 2023. godine u Indiji otvara dvije
#bugovac222

XXL pakiranje 1000gr+250gr gratis
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
Foxconn do 2023. godine u Indiji otvara dvije tvor

Otvaraju Kinezi tvornice i u Ameriki, opis film zvuči ko neki SF film snimljen 2001 godine.

 

American Factory (2019)

In post-industrial Ohio, a Chinese billionaire opens a new factory in the husk of an abandoned General Motors plant, hiring two thousand blue-collar Americans. Early days of hope and optimism give way to setbacks as high-tech China clashes with working-class America.

 

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Foxconn do 2023. godine u Indiji otvara dvije
#kowach

Producenti: Komunistička partija

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice