Ova je fotka osvojila PlayStation 5 na Bug Future

poruka: 8
|
čitano: 3.191
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ova je fotka osvojila PlayStation 5 na Bug Future ".
16 godina
offline
Ova je fotka osvojila PlayStation 5 na Bug Future

Zasluženo! I ja sam bio vjerni kupac (doduše ne pretplatnik) od broja 17. A onda sam počeo živjeti sa djevojkom, današnjom suprugom. 

It may be that your whole purpose in life is simply to serve as a warning to others!!
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Ova je fotka osvojila PlayStation 5 na Bug Future

I ja sam bio vjerni kupac i dan danas sam vjerni kupac Bug-a od prvog broja..

Mislim slika je ok, i zasluženo osvaja PS5 ali volio bih da se javi ovaj dobitnik.. gledam na hastagovima pa malo tko je slikao sebe kako gleda BFS.
Valja Miro  i ja dobijem makar jednu majicu.. zapravo trebaju mi dvije. (jednu za djevojku) pa da šetamo u paru isto obučeni, a ako ništa makar i klik na Hvala biti će dovoljan.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Ova je fotka osvojila PlayStation 5 na Bug Fut
LupusInFabula kaže...

Zasluženo! I ja sam bio vjerni kupac (doduše ne pretplatnik) od broja 17. A onda sam počeo živjeti sa djevojkom, današnjom suprugom. 

 @DPetric, mislim da je ovaj forumas zasluzio Papuce na zeku s BUGovim logom!

 

I ja sam bio vjerni kupac i bit cu opet kad se ostvari digitalno izdanje :)

 

 

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
15 godina
offline
Re: Ova je fotka osvojila PlayStation 5 na Bug Fut
Antonic kaže...
* * *

 

I ja sam bio vjerni kupac i bit cu opet kad se ostvari digitalno izdanje :)

 

 

Kakvo crno digitalno izdanje. A šuškanje papira, a miris tek papira.. je li ti ouošte misliš na radnike u štampariji.

Miro ja nemam više šta da obučem .. kao migrant sam  :-(((

Evo i moje slike:

 

Jedva ustao.. neošišan i neobrijan.. ali me je djevojka zeznula došla po mene i nisam gledao Denisa da ga razapnem za Što donosi 2021 u HW-u :-D

13 godina
offline
Ova je fotka osvojila PlayStation 5 na Bug Future

Ja sam totalno za papir. Ali dostava se pokazala rak ranom, nemam zivaca za to vise. Sta se tice radnika u tiskari, totalno si u pravu. Donirat cu neku lovu tamo...

 

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ova je fotka osvojila PlayStation 5 na Bug Fut
Envy kaže...

I ja sam bio vjerni kupac i dan danas sam vjerni kupac Bug-a od prvog broja..

Mislim slika je ok, i zasluženo osvaja PS5 ali volio bih da se javi ovaj dobitnik.. gledam na hastagovima pa malo tko je slikao sebe kako gleda BFS.
Valja Miro  i ja dobijem makar jednu majicu.. zapravo trebaju mi dvije. (jednu za djevojku) pa da šetamo u paru isto obučeni, a ako ništa makar i klik na Hvala biti će dovoljan.

Bez brige tu sam, još uvijek ne vjerujem da sam osvojio nagradu.

 

Jučer sam položio posljednji ispit na FERU-u tako da nagrada nije mogla stići u bolji čas. Pucam od sreće! 

 

Od srca hvala cjeloj redakciji Buga! (oni su dobili malo dulje pismo u mail sandučić)

 

U svakom slučaju javljam dojmove kada ga dobijem i isprobam.

It s just cornflakes...
15 godina
offline
Re: Ova je fotka osvojila PlayStation 5 na Bug Fut
Qudek kaže...
Envy kaže...

I ja sam bio vjerni kupac i dan danas sam vjerni kupac Bug-a od prvog broja..

Mislim slika je ok, i zasluženo osvaja PS5 ali volio bih da se javi ovaj dobitnik.. gledam na hastagovima pa malo tko je slikao sebe kako gleda BFS.
Valja Miro  i ja dobijem makar jednu majicu.. zapravo trebaju mi dvije. (jednu za djevojku) pa da šetamo u paru isto obučeni, a ako ništa makar i klik na Hvala biti će dovoljan.

Bez brige tu sam, još uvijek ne vjerujem da sam osvojio nagradu.

 

Jučer sam položio posljednji ispit na FERU-u tako da nagrada nije mogla stići u bolji čas. Pucam od sreće! 

 

Od srca hvala cjeloj redakciji Buga! (oni su dobili malo dulje pismo u mail sandučić)

 

U svakom slučaju javljam dojmove kada ga dobijem i isprobam.

Čestitam od srca! i ideja je na top levelu ali kritikovao bih da se nigdje ne vidi da ti gledaš BFS.. ali nećemo u jajetu dlaku tražiti. Po meni zasluženo.

Miro mi je puknuo hvala što znači.. "ajde odguli" nećeš ni majice dobiti.

"'Šalu na stranu', na stranu" neki dan sam bio kod profesora i koji je direktor ili ex-direkto (ravnatelj) škole koji je obećao se pretplatiti na 2 magazina Buga (jedan meni naravno).
Treba podržati ovakve magazine jer de facto kao što Miro  kaže to postaje luksuz. Ništa ne košta jednoj manjoj školi da u biblioteci imaju jedan Bug.

Ako se ikada ispalim iz šugave BiH pa makar u onaj jednolinjski 170 km-ski grad u Arabiji.. naručivat ću Bug magazin i sa sebe i za ženu i za kućnog ljubimca... jer "Ja sam Bugovo dijete" tema koju ću tamo posebno da otvorim.

13 godina
offline
Re: Ova je fotka osvojila PlayStation 5 na Bug Fut
Envy kaže...
Qudek kaže...
Envy kaže...

I ja sam bio vjerni kupac i dan danas sam vjerni kupac Bug-a od prvog broja..

Mislim slika je ok, i zasluženo osvaja PS5 ali volio bih da se javi ovaj dobitnik.. gledam na hastagovima pa malo tko je slikao sebe kako gleda BFS.
Valja Miro  i ja dobijem makar jednu majicu.. zapravo trebaju mi dvije. (jednu za djevojku) pa da šetamo u paru isto obučeni, a ako ništa makar i klik na Hvala biti će dovoljan.

Bez brige tu sam, još uvijek ne vjerujem da sam osvojio nagradu.

 

Jučer sam položio posljednji ispit na FERU-u tako da nagrada nije mogla stići u bolji čas. Pucam od sreće! 

 

Od srca hvala cjeloj redakciji Buga! (oni su dobili malo dulje pismo u mail sandučić)

 

U svakom slučaju javljam dojmove kada ga dobijem i isprobam.

Čestitam od srca! i ideja je na top levelu ali kritikovao bih da se nigdje ne vidi da ti gledaš BFS.. ali nećemo u jajetu dlaku tražiti. Po meni zasluženo.

Miro mi je puknuo hvala što znači.. "ajde odguli" nećeš ni majice dobiti.

"'Šalu na stranu', na stranu" neki dan sam bio kod profesora i koji je direktor ili ex-direkto (ravnatelj) škole koji je obećao se pretplatiti na 2 magazina Buga (jedan meni naravno).
Treba podržati ovakve magazine jer de facto kao što Miro  kaže to postaje luksuz. Ništa ne košta jednoj manjoj školi da u biblioteci imaju jedan Bug.

Ako se ikada ispalim iz šugave BiH pa makar u onaj jednolinjski 170 km-ski grad u Arabiji.. naručivat ću Bug magazin i sa sebe i za ženu i za kućnog ljubimca... jer "Ja sam Bugovo dijete" tema koju ću tamo posebno da otvorim.

 To je više bilo radi jednostavnijeg slikanja, slike su fotkane na pocetku samog showa, pa se logo stalno micao jer je bio animiran, onda smo odlučili screenshotat da bude jasnije što je na laptopu (laptop je bio na hotspotu preko mobitela tako da je ustvari sve legit) Ostatak showa sam ipak gledao u kući. 

It s just cornflakes...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice