Fortnite odlazi iz Kine

poruka: 21
|
čitano: 5.649
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fortnite odlazi iz Kine".
16 godina
offline
Fortnite odlazi iz Kine

Ne vidim opce problem u tome. Igras 3 sata - mrs van na zrak. 

Moj PC  
16 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
valjda je došlo vrijeme da zapad proglasi rat Kini...mislim ovo je nedopustivo kako se komunjare ponašaju...ono nek Kolinda one kind of yogurth... pošalje upozorenje
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
Kina se jedina bori protiv ovisnosti svoje djece. Djeca trebaju da dobijaju nagrade (dopamin) u realnom svijetu, a tamo je dosta teze doci do toga, tj treba se vise truditi
 
11 1 hvala 0
8 godina
offline
Fortnite odlazi iz Kine

I zato će kina vladati svijetom u 21. stoljeću. Brinu se da im djeca budu obrazovana. U isto vrijeme ameri dreče o BLM i LGBTQpupipu++

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2021 19:31 (DuxCro).
Moj PC  
15 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
.jpg kaže...
Kina se jedina bori protiv ovisnosti svoje djece. Djeca trebaju da dobijaju nagrade (dopamin) u realnom svijetu, a tamo je dosta teze doci do toga, tj treba se vise truditi

 Da, samo što je to posao roditelja, a ne države.

14 godina
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
DuxCro kaže...

I zato će kina vladati svijetom u 21. stoljeću. Brinu se da im djeca budu obrazovana. U isto vrijeme ameri dreče o BLM i LGBTQpupipu++

 lol, ne mogu se pobriniti da imaju dovoljno hrane u državi https://www.ft.com/content/f3f0414f-97a2-4c5a-8a7d-da9e0e91d892

16 godina
online
Re: Fortnite odlazi iz Kine
ukay1000 kaže...

Ne vidim opce problem u tome. Igras 3 sata - mrs van na zrak. 

 Podsjetimo, mlađi od 18 godina mogu igrati online videoigre samo u razdoblju od 20 do 21 sat po lokalnom vremenu petkom, vikendom i praznicima.

 

Dakle, za maloletne je 3 sata u 7 dana, a ono drugo je za odrasle - i njima se propisuje šta, kad i koliko, samo malo "opuštenije".

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2021 21:41 (Ivan(4)).
14 godina
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
loky4i4 kaže...
DuxCro kaže...

I zato će kina vladati svijetom u 21. stoljeću. Brinu se da im djeca budu obrazovana. U isto vrijeme ameri dreče o BLM i LGBTQpupipu++

 lol, ne mogu se pobriniti da imaju dovoljno hrane u državi https://www.ft.com/content/f3f0414f-97a2-4c5a-8a7d-da9e0e91d892

 pa oni su bar dovoljno odgovorni (vlada njihova) da to najave kao mogućnost građanima...

 

Plenky Prvi Veličanstveni i podguznici se ne brinu o stoci sitnog zuba...

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
Stric_Jura kaže...

 

 pa oni su bar dovoljno odgovorni (vlada njihova) da to najave kao mogućnost građanima...

 

Plenky Prvi Veličanstveni i podguznici se ne brinu o stoci sitnog zuba...

 Plenkiju je ovo FENOMENALNA zemlja za život. Tako je rekao. Tj. njemu i njemu sličnima zaista jest. Gdje drugdje možeš biti član dokazano zločinačke organizacije i još vladat i držat moralne prodike stoci sitnog zuba?

Hrvatska je tako FENOMENALNA zemlja za život da su stotine tisuća Hrvata otišle u svijet nakon rata kako bi proširile vijest o FENOMENALNOSTI ove zemlje.  To je.....FENOMENALNO!

8 godina
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
Pa ovima koji su ostali je ocito dobra.
Meni nije fenomenalna, ali je vrlo dobra. U kojoj boljoj ti zivis? Kako ti je? Kakvi su forumi tamo? Posjecuje li ih se za radnog vremena?
8 godina
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
Na porodiljnom sam.
Nisi mi odgovorio na pitanja.
 
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
Umbel kaže...
Na porodiljnom sam.
Nisi mi odgovorio na pitanja.

 Pravo si muško kad si na porodiljnom. Žena radi a ti doma dojiš? A ako je tebi kriterij boljeg života to da na poslu smiješ posječivati neke forume, onda stvarno neke blesave kriterije imaš. Meni su kriteriji pak bolja plaća, bolje zdravstvo, školstvo, uređen pravosudni sustav i opčenito zemlja koja funkcionira. Uglavnom sve zbog čega su STOTINE TISUĆA osoba napustile ovu zemlju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2021 13:52 (DuxCro).
8 godina
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
Pa jos mi nisi odgovorio u koju bolju si otisao ti, i kako ti je?
Ako si toliko nezadovoljan, nema smisla da nisi otisao negdje. Ova zemlja je prelijepa, meni najugodnije mjesto za život.
A vlast? Vlast je birao narod. Vlast je tocno onakva kakvu je narod izabrao na izborima. Ja se trudim da nemam doticaj sa politikom, radim za sebe, koliko radim toliko sam zaradio. Kad je falilo - radio sam više. U jednom trenutku i otišao na kratko, i da postoji bolje mjesto za zivot moje obitelji - odselio bih se tamo.
Politikom uopce nisam opterecen, ne zanimaju me jer se trudim da drzava ima minoran utjecaj na mene, koliko je moguce. Uhljebski posao koji spominjes me ne interesira jer su moje sposobnosti zarade puno vece od tih cinovnickih poslova. Niti minimalna plaća - jer bi se sutra izbicevao da moja sposobnost privređivanja je tolika da mi drzava mora propisati koliko najmanje moram biti placen. Ali to sam ja, nismo svi isti.
Također, ne zelim da mi drzava propisuje djetetu koliko i sta smije igrati. I kada. I kako. I s kim. Oni su tu da sposobnima smetaju, ali smetaju zbog dobrobiti budalama koji drugacije ne znaju. I ja to razumijem i prihvacam.
Btw., Aladrovic je rekao da je FENOMENALNA, ne Anemicni
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2021 15:11 (Umbel).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
" Pravo si muško kad si na porodiljnom. Žena radi a ti doma dojiš? "

Jako ružno i bezobrazno od vas.
Takav stav i mentalitet je jedan od razloga zašto nam društvo ne napreduje.
15 godina
offline
Fortnite odlazi iz Kine

Ne kužim kak ljudi trpe ta sranja od njihove partije.

Pa sve živo su im zabranili.Nesmiju si zaradit pare na kriptu,igrat igrice kad očeju..radiju po 12 sati dnevno,7 dana u tjednu...

Kak se ne pobune?oružje u ruke i borit se za slobodu.Ovo nema smisla više.

Jadni ljudi.

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Fortnite odlazi iz Kine

 

Ja ne znam tko može odobravati ovakve sulude kineske zakone, odredbe i pravila. Članak ne kaže to direktno, ali sugerira da je problem u ograničenjima za gaming koji nameće Kina.

 

To je pravi primjer ograničavanja slobode. Ja ću odrediti kada i koliko će moje dijete igrati, neće mi to govoriti država. Država se treba upletati kada nešto u kući ozbiljno ne štima.

 

 

Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
Pokušali su par puta pa je sve završilo neslavno i izbrisano iz povijesti.

edit:
citat: Cansee
"To je pravi primjer ograničavanja slobode. Ja ću odrediti kada i koliko će moje dijete igrati, neće mi to govoriti država. Država se treba upletati kada nešto u kući ozbiljno ne štima."

a što je sa zakonom o jednom djetetu?! i nedaj bože da je žensko dijete, jer je ono neželjeno, ne želimo znati kakvu je sudbinu ono doživjelo.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2021 15:52 (zhUPer_C18).
8 godina
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
danko99 kaže...

Ne kužim kak ljudi trpe ta sranja od njihove partije.

 

 Pretpostavljam da si mlad pa nemaš iskustava odrastanja u totalitarnom sustavu .

 

Odrastao  sam i školovan u bivšoj državi ,religijski sam vjerovao u sve što su me naučili(indoktrinirali) i bez kritičkog pogovora slijedio put bratstva i jedinstva idealnog društva samoupravnog socijalizma.

 

 

Nakon što smo se ,mi, narodi i narodnosti SFRJ  međusobno krvavo pobili i počeli tamaniti bez milosti , tek tada sam shvatio da sam dvadeset godina živio u lažima i obmani !

 

Tako će se i kineski narodi međusobno potamaniti jednom tamo u budućnosti  kad  partijski vođa ili vođe  odluče rulji  uvesti blagodeto zapadne demokracije a za koju mentalno nisu spremni.Do tada slijedit će bez otpora odluke partijskih vođa .Indoktrinacija je čudo !

 

Još uvijek sam ošamućen i zbunjen nakon svega !

 

waaagh ;
15 godina
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
danko99 kaže...

Ne kužim kak ljudi trpe ta sranja od njihove partije.

Pa sve živo su im zabranili.Nesmiju si zaradit pare na kriptu,igrat igrice kad očeju..radiju po 12 sati dnevno,7 dana u tjednu...

Kak se ne pobune?oružje u ruke i borit se za slobodu.Ovo nema smisla više.

Jadni ljudi.

 A polako se i oni bude, i što ih više vlada bude pritiskala, više će se buniti. https://zimo.dnevnik.hr/clanak/pobuna-kineskih-radnika-zele-normalno-radno-vrijeme-a-ne-robovanje-12-sati-dnevno-6-dana-u-tjednu---680002.html

14 godina
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
DuxCro kaže...

 Pravo si muško kad si na porodiljnom. Žena radi a ti doma dojiš? A ako je tebi kriterij boljeg života to da na poslu smiješ posječivati neke forume, onda stvarno neke blesave kriterije imaš. Meni su kriteriji pak bolja plaća, bolje zdravstvo, školstvo, uređen pravosudni sustav i opčenito zemlja koja funkcionira. Uglavnom sve zbog čega su STOTINE TISUĆA osoba napustile ovu zemlju.

 Super pa si otišao, što manje ovakvih seljačina to bolje :) thx

9 godina
offline
Re: Fortnite odlazi iz Kine
zhUPer_C18 kaže...
Pokušali su par puta pa je sve završilo neslavno i izbrisano iz povijesti.

edit:
citat: Cansee
"To je pravi primjer ograničavanja slobode. Ja ću odrediti kada i koliko će moje dijete igrati, neće mi to govoriti država. Država se treba upletati kada nešto u kući ozbiljno ne štima."

a što je sa zakonom o jednom djetetu?! i nedaj bože da je žensko dijete, jer je ono neželjeno, ne želimo znati kakvu je sudbinu ono doživjelo.

 

ma slažem se, živi užas

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice