Flight Simulator 2020 – Zakrpa kojoj treba zakrpa

poruka: 7
|
čitano: 8.828
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Flight Simulator 2020 – Zakrpa kojoj treba zakrpa".
5 godina
protjeran
offline
Flight Simulator 2020 – Zakrpa kojoj treba zakrpa

Igra koja ne iskorištava više od 4 threada, a tvorac joj je Microsoft koji je ujedno i tvorac directx-a.... da nije žalosno bilo bi smiješno.

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Flight Simulator 2020 – Zakrpa kojoj treba zak

Igra iskorištava više od četiri dretve, kako je DX 11 može iskoristiti samo do 4 dretve za grafiku, ali za ostalo (fizika, AI itd) nema ograničenja u broju dretvi.

https://www.thefpsreview.com/.../microsoft-flight.../7/

"Resource Utilization

This game utilizes multi-threaded CPUs surprisingly well, it is after all not a DX12 game. Our 12-core/24-thread CPU was being balanced well. Overall, the game spiked at a high 50% range of CPU utilization from time to time. It did not sustain this utilization but did spike up to that. That means a full 12 threads of our CPU were saturated during those spikes. Otherwise though, during regular cruise altitudes, the CPU utilization normalized between 20-30% while flying.

We would suggest that for the best experience, an 8-core/16-thread CPU is recommended. You could probably get by on a 6-core/12-thread CPU, but I would say you will be extremely bottlenecked on a 4-core/8-thread CPU. Above that, it isn’t necessary, so far, but if you do have that, you’ll be perfectly fine. Frequency and IPC may help more during areas where you are taking off or landing."

Meni je čudnije da Microsoftov Defender ne da u nekim slučajevima da Microsoftova igra s Microsoft Storea zapiše .exe fajlove za vrijeme instalacije.

 

 

This space for rent!
16 godina
neaktivan
offline
Flight Simulator 2020 – Zakrpa kojoj treba zakrpa

 

Kako je lijepo čitati kad netko napiše članak o nečemu što poznaje i voli.

 

Da je bar tako sa svim temama...

 
5 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Flight Simulator 2020 – Zakrpa kojoj treba zak
Riot kaže...

Igra koja ne iskorištava više od 4 threada, a tvorac joj je Microsoft koji je ujedno i tvorac directx-a.... da nije žalosno bilo bi smiješno.

 Nije istina....

 

Jedan od neovisnijih testova gdje simulira cak i dvojezgrene pa sve do 8/16 CPU-a (bez dodatnih i dodatnih threadova), imas grafove... igra itekeako iskoristava 4 threada (vecina igara i onih najzahtjevnijih iskoristava max 6/6 procesore).

 

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/microsoft-flight-simulator-pc-performance-analysis/

 

Inace, radio sam dosta testova i igra se na SSD-u loada uglavnom oko jednu minutu brze, ponekad i 70-80 sekundi brze u odnosu na HDD od 10TB/Seagate (ponekad samo 25-35 sekundi brze sto je vec sokantno s obzirom da je rijec o SSD-u).

 

BTW takoder mozete korsititi "Move" opciju u Windowsu da prebacite igru s jednog S/HDD-a na drugi S/HDD (ne treba reinstalacija). Jadno je sto sam s piratskom igrom imao manje problema nego s legitimnom..... e to je prava sramota.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2020 2:29 (lovac82).
13 godina
online
Re: Flight Simulator 2020 – Zakrpa kojoj treba zak
Prošla zakrpa preko wifija iz druge. Ms store je u pitanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Flight Simulator 2020 – Zakrpa kojoj treba zak

Godinama nisam imao kabele po kući, sada sam opet ethernetom povezan s ruterom.

This space for rent!
15 godina
offline
Flight Simulator 2020 – Zakrpa kojoj treba zakrpa

ko da im je Rockstar radio installer

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice