Fizički životopis Stevea Jobsa prodan za daleko vi

poruka: 4
|
čitano: 4.950
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fizički životopis Stevea Jobsa prodan za daleko vi".
12 godina
offline
Fizički životopis Stevea Jobsa prodan za daleko vi

Phone: none 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Fizički životopis Stevea Jobsa prodan za daleko vi

Kakva je to vještina prije bila tražena, "kalkulator"? Mislilo se na neke jako napredne funkcije (bilo je takvih kalkulatora prije) ili čisto ono, znam klikati po brojkicama na digitronu i znam zbrojiti/dijeliti/mnoziti/napisati "3515" s brojkama i smijati se, i tak...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Fizički životopis Stevea Jobsa prodan za dalek
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Kakva je to vještina prije bila tražena, "kalkulator"? Mislilo se na neke jako napredne funkcije (bilo je takvih kalkulatora prije) ili čisto ono, znam klikati po brojkicama na digitronu i znam zbrojiti/dijeliti/mnoziti/napisati "3515" s brojkama i smijati se, i tak...

 Nesto kao danas "poznavanje Office, Excel"

 

Salim se, vjerojatno je bilo nesto u stilu koliko ovakvih komandi znas, uz tezinsko vrednovanje komandi poput 58008 i sl.

15 godina
offline
Fizički životopis Stevea Jobsa prodan za daleko vi

a žešći mu je "životopis". nadam se da neću snažno kršiti autorsko pravo, ako štogod od tog eruditskog bogatsva uporabim u svojem europass-u (navest ću izvornik). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice