Fizička aktivnost u doba kuge, kolere i korone

poruka: 6
|
čitano: 2.437
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fizička aktivnost u doba kuge, kolere i korone".
15 godina
offline
Fizička aktivnost u doba kuge, kolere i korone

virus nema veze. već 8 godina, svakoga dana* s cuckom po tri-četiri sata rano ujutro (bacanje loptice, traženja, plivanja ...). bez obzira na godišnje doba, (ne)vrijeme, niprije, karakondžule, kukulele ... da nema njega, ne bih se maknuo iz kuće. pas je spas. 

 

*

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2020 18:02 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Fizička aktivnost u doba kuge, kolere i korone

Prije nego su postrožili mjere sam trčao, kad su postrožili sam odlučio pričekati razvoj situacije i usklađivanje tumačenja (ne znam da li me više brinu prerevni policajci koji će me, ako nisam bezobrazan, samo poslati doma ili histeričan narod koji na momente djeluje kao da će s bakljama i vilama nasrnuti na joggere), kasnije se vrijeme pogoršalo.

 

U međuvremenu vježbam u zatovrenom, i igram box na Switchu (solidan kardio).

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Fizička aktivnost u doba kuge, kolere i korone

Prije sam imao običaj svaki dan napraviti šetnju, brzim hodom, od 6-10 km. Sada to činim svaki drugi dan, a i prevaljenu udaljenost sam  prepolovio. No  bi to još uvijek bilo dovoljno za održavanje tjelesne kondicije, prije svega kondicije srca. Problem nije u hodanju, trčanju, bicikliranju i sl., jer to čovjek čini sam ili sa članovima svoje obitelji. Problem su ljudi koji izlaze na svijež zrak samo zato da bi se družili. Sjede na nekoj klupi i ćakulaju. To im ne pridonosi zdravlju, a pomaže širenju epidemije. Ljudi kupe psa da bi se s njime šetali, a onda stoje na nekom polju dok pas trčkara oko njih. Što ne hodaju s tim psom!? Nećete ga, ne bojte se, izmoriti. Ovako umjesto da ljudi preuzimaju od psa navike kretanja psi preuzimaju od ljudi navike ležanja.  

 
6 0 hvala 1
16 godina
offline
Fizička aktivnost u doba kuge, kolere i korone

Kad je kod nas pocelo onako malo zesce sr... sa ovim virusom, sam se zatvorio na 14 dana od zadnjeg kontakta sa nekim osobama koje su naknadno izjavile (nakon sat vremena u zatvorenom prostoru) da su bili u Italiji prije 10  dana.... Ucinio sam tu uslugu starijima i penzicima, jer vjerujem da i da dobijem koronu, da cu prezivit jel... I sad sam bijesan jer vani vidim samo j.... penzice kako se presetavaju uokolo i moraju stic na svaku akciju u svakom ducanu!! Tako da sada idem svaki dan svoj djir u sumu. Ruku na srce moram samo par sto metara ulice/ceste proc da bi nestao iza prvog drveta...

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Fizička aktivnost u doba kuge, kolere i korone

 

Ovo vrijeme ponašanja kod C-19 je stvoreno za niškoristi, lezileboviće, ....,jer napokon njihov dangubljenje imao neki smisao.

Mislim, odu oni do trgovine, i tako to, ali vrijeme heštegostanimado ludila njima je savršena izlika za njihovo ponašanje.

Još pred kvartovskim dućkasom rade regulaciju reda prilikom otvaranja trgovina, dok im se ne suprostavi netko nadmoćniji.

 

Proaktivan, kao i bez C-19 samo u malo izmjenjenim uvjetima. Ne mogu u gym, pa mado radim vježbe snage.

Ovo to piše gosp. Nenad za ljude i pse. Da, istina. Malo je kerovođa koji uzmu psa pa se sa njim šetaju. Više njih ode do prve livade, pa divane li ga, pa divane,...ili pak oni 

kvartovski parkovi za pse, kao da si zamorca stavio u kavez.

Inače, velika većina urbanih kerovođa su dosadni, zgubidani, itd...

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Fizička aktivnost u doba kuge, kolere i korone

Doma 4-5x tjedno bodyweight treninzi, na vrijeme si kupio šipku za zgibove koja se montira, tako da radim sve vježbe što sam i inače radio :) 

 

Bar danas je YouTube pun kanala sa fitnes trenerima i sada svi još više izbacuju kućne treninge i programe kako doma vježbati. Ali druga je stvar da ljudi zbilja odluče nešto napraviti za sebe, makar i minimalno, lakše je ležati, jesti i kukati kako se debljaju...

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice