FIFA lansirala besplatni nogometni streaming servi

poruka: 10
|
čitano: 3.798
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "FIFA lansirala besplatni nogometni streaming servi".
15 godina
offline
FIFA lansirala besplatni nogometni streaming servi

Odlicno!

Linux, Arch Linux.
 
3 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
FIFA lansirala besplatni nogometni streaming servi

Jupii jee ! Još sve besplatno, a ne oni strimovi ilegalni sa dosadnim reklamama. Ima nas dosta koji vole provoditi slobodno vrijeme uz najvažniju sporednu stvar na svijetu. Veselim se i dokumentarcima, a posebno o našem kapetanu Modriću.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: FIFA lansirala besplatni nogometni streaming s
Nisam ljubitelj nogometa, ali svakako mislim da ce ljubiteljima ovakva aplikacija dobro doci.

Medjutim, ono na sto sam se htio osvrnuti je cijena tj. nedostatak iste. Nisam strucan po pitanju cijena prava za utakmice pa se necu hvatati toga. Ono u sto bi se moglo reci da znam ponesto je infrastruktura i samo infrastruktura za goniti ovakvu aplikaciju kosta i to poprilican iznos. Mozda su FIFA-i Amazon ili Microsoft ili neki treci public cloud provideri dali svoje usluge na koristenje uz fini popust? Ako netko zna u cemu je kvaka neka slobodno napise, ali nekako mi je sumnjivo da je FIFA odrijesila kesu jer im je eto stalo do ljudi.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA lansirala besplatni nogometni streaming servi

 

 

Hehe, lijepo, lijepo...kada bi se još UEFa povela ovim primjerom, pa da Dinamove tekme pratimo online koje se se događale u dobra stara vremena. Treba osobno istražiti kaj FIFA sve nudi.

Lako za repku. Dinamo iz Zagreba je iznad repke.

dzg
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA lansirala besplatni nogometni streaming s
tokyu kaže...
Nisam ljubitelj nogometa, ali svakako mislim da ce ljubiteljima ovakva aplikacija dobro doci.

Medjutim, ono na sto sam se htio osvrnuti je cijena tj. nedostatak iste. Nisam strucan po pitanju cijena prava za utakmice pa se necu hvatati toga. Ono u sto bi se moglo reci da znam ponesto je infrastruktura i samo infrastruktura za goniti ovakvu aplikaciju kosta i to poprilican iznos. Mozda su FIFA-i Amazon ili Microsoft ili neki treci public cloud provideri dali svoje usluge na koristenje uz fini popust? Ako netko zna u cemu je kvaka neka slobodno napise, ali nekako mi je sumnjivo da je FIFA odrijesila kesu jer im je eto stalo do ljudi.

 Možda je fora privući ljude pa kasnije uvesti pretplatu?

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
13 godina
offline
Re: FIFA lansirala besplatni nogometni streaming s
tokyu kaže...
Nisam ljubitelj nogometa, ali svakako mislim da ce ljubiteljima ovakva aplikacija dobro doci.

Medjutim, ono na sto sam se htio osvrnuti je cijena tj. nedostatak iste. Nisam strucan po pitanju cijena prava za utakmice pa se necu hvatati toga. Ono u sto bi se moglo reci da znam ponesto je infrastruktura i samo infrastruktura za goniti ovakvu aplikaciju kosta i to poprilican iznos. Mozda su FIFA-i Amazon ili Microsoft ili neki treci public cloud provideri dali svoje usluge na koristenje uz fini popust? Ako netko zna u cemu je kvaka neka slobodno napise, ali nekako mi je sumnjivo da je FIFA odrijesila kesu jer im je eto stalo do ljudi.

 Besplatno do svjetskog u Katru, nakon toga naplata. My guess

3 godine
odjavljen
offline
Re: FIFA lansirala besplatni nogometni streaming s
PzKpfw kaže...

 

 

Hehe, lijepo, lijepo...kada bi se još UEFa povela ovim primjerom, pa da Dinamove tekme pratimo online koje se se događale u dobra stara vremena. Treba osobno istražiti kaj FIFA sve nudi.

Lako za repku. Dinamo iz Zagreba je iznad repke.

 Ne moze Dinamo nikad biti iznad reprezentacije, ne repke. Frende!

10 godina
offline
Re: FIFA lansirala besplatni nogometni streaming s

 

@veliki pero

 

Jel' da??

Ne može? Il' misliš da ne može. Navijači tzv. hrv. nogo. repr. su kao i navijači HKL Medveščak. Znaš, ono zig-zag....

 

Repka je moda, poza, furka. Dinamo je i jest religija. 

dzg
11 godina
offline
Re: FIFA lansirala besplatni nogometni streaming s
Da, zato se vidi koliko "navijači" Dinama nisu zig-zag iz tjedna u tjedan brojem kojih ih se pojavljuje na Maksimiru.

Čuj njega..Dinamo iznad reprezentacije.

... Bože Petra...
10 godina
offline
Re: FIFA lansirala besplatni nogometni streaming s

@Samazija

 

Problem je druže, kaj većina ljudi se povodi za trendom i medijima. Njima nije bitan meritum stvari, nego kaj neko veli. 

dzg
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice