Farming Simulator 19 - Život na selu

poruka: 15
|
čitano: 5.263
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Farming Simulator 19 - Život na selu".
6 godina
offline
Farming Simulator 19 - Život na selu

Slavonci koji su na trajnom boravku u irskoj....igraju ovaj simulator...jerbo nemogu onaj u živo.. poradi izdajničke politike.. svih onih dosad na vlasti:(

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
7 2 hvala 1
15 godina
offline
Farming Simulator 19 - Život na selu

ni uz najveći intelektualni napor ne mogu zamisliti motivaciju i/ili "uzbuđenje" odn. mentalni sklop ljudi koji ovo imaju ne samo instalirano, već i "igraju". poznajem tipa koji pobenavi kad "igra" simulator vlakova. i da, nisu mu sve daske na broju, kad ga slušaš kako govori.  

 

nego, jel ima za to dlc "29.11." kad se u multiplayer modu naganja pajceka za kolinje? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2018 13:08 (Ajar).
Moj PC  
4 8 hvala 0
6 godina
offline
Re: Farming Simulator 19 - Život na selu
Ima Ali se to izdanje može kupit jedino ako ti na domovnici piše yugoslaven
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Farming Simulator 19 - Život na selu

a ti si Rvat'na na 15stu potenciju?

 

29.11. je bio najkorisniji praznik...

 

mrzla jutra, žganica, navlačiš hladne gumene čizme, lanci, noževi, sjekire - zabava za cijelu obitelj...

 

na kraju svi zajedno blagujete same zdrave, domaće pripravke... ah milina...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
4 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Farming Simulator 19 - Život na selu
Moj odgovor je bio sarkastičan:)...

Danas je dan republike i stari je popio malo....
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Farming Simulator 19 - Život na selu
Šta fali ovoj igri? Nekad baš ne ispadneš kako bi htio 🙄
15 godina
offline
Farming Simulator 19 - Život na selu

jednom su me, k'o klinca, otfurali na selo u slavoniji. nekih tjedan dana. ujutro smo otimali jaja neopreznim kokošima i natezali kravu odozdo radi dobrovoljnog darivanja mlijeka, a poslije bih po blatu i govnima po dvorištu naganjao kokoši i patke. nisu mi dači da psa oslobodim s lanca. gusak me jedamput ugrizao. pomagao sam vilama tovariti stajski gnoj na prikoljic. prisili su me da gledam kako kolju perad (uf). sprijateljio sam se s pajcekima, koji su iznimno inteligentni. i svaštanešto. ne kužim zbog čega bih to sad trebao imati u nekakvoj računalnoj simulaciji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Farming Simulator 19 - Život na selu

Ne kuzim niti ja zasto turisti placaju da beru masline. Mozda preko ove simulacije dodjemo do turista zeljnih tovarenja stajskog gnoja i aromaterapije koja je posljedica toga cina.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Farming Simulator 19 - Život na selu
Ajar kaže...

jednom su me, k'o klinca, otfurali na selo u slavoniji. nekih tjedan dana. ujutro smo otimali jaja neopreznim kokošima i natezali kravu odozdo radi dobrovoljnog darivanja mlijeka, a poslije bih po blatu i govnima po dvorištu naganjao kokoši i patke. nisu mi dači da psa oslobodim s lanca. gusak me jedamput ugrizao. pomagao sam vilama tovariti stajski gnoj na prikoljic. prisili su me da gledam kako kolju perad (uf). sprijateljio sam se s pajcekima, koji su iznimno inteligentni. i svaštanešto. ne kužim zbog čega bih to sad trebao imati u nekakvoj računalnoj simulaciji. 

 Takve gluposti možeš napisati za apsolutno svaku igru.

15 godina
offline
Re: Farming Simulator 19 - Život na selu
dejo6 kaže...

 Takve gluposti možeš napisati za apsolutno svaku igru.

 e, moj ti. možeš čovjeka istjerati iz sela ali ne i selo iz čovjeka. eo, nikad nism bio na enterprajzeru, a igrao sam star trek. nikad nisam bio na hothu, a igrao sam star wars. nikad nisam susreo (prave, ne one sa smartfonima) zombije pa sam ih tamanio u igrama. nisam bio u ii svj. ratu, a u igrama tamanim mrskog švabu. itd. kao gradsko dijete ne razumijem tu opsesiju selom i igranjem sela. sori. umjesto da objasniš u čemu je ta "igra" ludnica, duriš se k'o curica. dakle, ne lupetaj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 18:01 (Ajar).
6 godina
offline
Re: Farming Simulator 19 - Život na selu
U sljedećem dlc...se uvodi mogućost blokiranja ceste traktorom...:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Farming Simulator 19 - Život na selu
Ajar kaže...

ni uz najveći intelektualni napor ne mogu zamisliti motivaciju i/ili "uzbuđenje" odn. mentalni sklop ljudi koji ovo imaju ne samo instalirano, već i "igraju". poznajem tipa koji pobenavi kad "igra" simulator vlakova. i da, nisu mu sve daske na broju, kad ga slušaš kako govori.  

 

nego, jel ima za to dlc "29.11." kad se u multiplayer modu naganja pajceka za kolinje? 

 Badava ti sav napor ako nemozes skuzit...

 

 

Ako te bas zanima eto moj malac od 8 godina vozi đonija od 300ks i ore s 12 brazdnim plugom.. i bas uziva. Ovo kenjanje da moze covijk iz sela ali obratno ne, ti je totalno deplasirano. nemoj se stalno pravit prepametan molim te..

(G)jokaCRO ingame
15 godina
offline
Re: Farming Simulator 19 - Život na selu
red_bull kaže...

 Badava ti sav napor ako nemozes skuzit...

 

 

Ako te bas zanima eto moj malac od 8 godina vozi đonija od 300ks i ore s 12 brazdnim plugom.. i bas uziva. Ovo kenjanje da moze covijk iz sela ali obratno ne, ti je totalno deplasirano. nemoj se stalno pravit prepametan molim te..

 pa sve si mi pojasnio: malac od 8 godina. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Re: Farming Simulator 19 - Život na selu
Ajar kaže...
red_bull kaže...

 Badava ti sav napor ako nemozes skuzit...

 

 

Ako te bas zanima eto moj malac od 8 godina vozi đonija od 300ks i ore s 12 brazdnim plugom.. i bas uziva. Ovo kenjanje da moze covijk iz sela ali obratno ne, ti je totalno deplasirano. nemoj se stalno pravit prepametan molim te..

 pa sve si mi pojasnio: malac od 8 godina. 

 To što uopće vodiš raspravu i govoriš kak ne kužiš - dovoljno govori o tebi. Ajd, odi igraj fortnajt a nas ostavi na miru.

16 godina
offline
Re: Farming Simulator 19 - Život na selu
GreenLife kaže...

 To što uopće vodiš raspravu i govoriš kak ne kužiš - dovoljno govori o tebi. Ajd, odi igraj fortnajt a nas ostavi na miru da oremo virtualnu njivu.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 22:07 (lllnuclearlll).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice