Farmerski robot uz pomoć umjetne inteligencije pli

poruka: 11
|
čitano: 4.852
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Farmerski robot uz pomoć umjetne inteligencije pli".
10 godina
protjeran
offline
Farmerski robot uz pomoć umjetne inteligencije pli

I onda oluja natopi zemlju i nastane 1m blata i onda robotska intiligencija umire zajedno sa 8 milijardi ljudi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Farmerski robot uz pomoć umjetne inteligencije pli

kakva je to jedinica mjere "100 000 korova"? koliko je "1 korov" i kako se definira? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2021 8:08 (Ajar).
Moj PC  
8 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Farmerski robot uz pomoć umjetne inteligencije
McFly333 kaže...

I onda oluja natopi zemlju i nastane 1m blata i onda robotska intiligencija umire zajedno sa 8 milijardi ljudi.

 Iskreno s 1m blata na polju nije ni da ljudi bas mogu plijeviti korov. I s takvom katastrofom nije bas niti za ocekivati veliku plodnost posadjene kulture. Ja sam prvi koji nece slijepo pratiti nesto sto je "napredna tehnologija", ali brate pretjerujes.

14 godina
offline
Farmerski robot uz pomoć umjetne inteligencije pli

podržavam bilo što što će ukloniti herbicide, fungicide i pesticide sa polja.

 

s druge strane, nepovjerljiv sam prema pričama koje 'su svu proizvodnju već rasprodale' po cijeni 'koja će biti u stotinama tisuća dolara ali se još ne zna točno' i koje 'imaju više narudžbi nego ih mogu ispuniti' a 'imamo i par komada ako ih netko želi unajmiti'.

 

još da vlasnik žudi za dvorcem i besplatnom lovom bila bi to još jedna lijepa i šablonski prepisana priča za malu djecu.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Farmerski robot uz pomoć umjetne inteligencije
McFly333 kaže...

I onda oluja natopi zemlju i nastane 1m blata i onda robotska intiligencija umire zajedno sa 8 milijardi ljudi.

Je si ti ikad zašao u kakvo polje i iz prve ruke vidio što znači 5 cm blata, a kamoli 1 m? I, za tvoju informaciju, traktori se bolje snalaze sa blatom nego ljudi. A ovo je samo malo pametniji traktor.

42
14 godina
offline
Farmerski robot uz pomoć umjetne inteligencije pli

problem je što se je već 100+ godina hrana sve jeftinija, a rad u poljoprivredi sve obezvrijeđeniji. Rezultat toga je da je energija (+amortizacija i održavanje) koju treba ovakav stroj vjerojatno je vjerojatno skuplja od ljudskih ruku.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farmerski robot uz pomoć umjetne inteligencije pli

Rusi su daleko ispred vremena.

scientia est potentia
 
4 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Farmerski robot uz pomoć umjetne inteligencije
Gdje su zeleni da stanu u obranu "korova" jerbo i korov su biljke i one imaju pravo na mjesto pod suncem

Svima su usta puna "eko" proizvodnje
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Farmerski robot uz pomoć umjetne inteligencije
HCMAA kaže...
Gdje su zeleni ..

 PETA!!! + picts or didnt hepend.. :))

 

no, što reć o temi, .. npr to nije robot? to je napredniji kombajn-traktor s par čipova i par rudimentarnih operacija koje može obavljati.. obavlja tako posao i prskalica za vodu, vešmašina ili calculator, pa ipak nemaju 'pravo' nazvati se robotom.

 

-što npr kaže hr-wiki? .. robot je..? ovo nije robot.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2021 20:52 (ihush).
14 godina
offline
Farmerski robot uz pomoć umjetne inteligencije pli

 

evo jednog robota koji koristi vatru:

a ima ih koji koriste elektricitet ili mikrovalno zračenje.

diplomski rad

 

laser je skup i ne posebno efikasan 'robot'.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Farmerski robot uz pomoć umjetne inteligencije pli

Sve je to nula bodova, ovo su roboti budućnosti:

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice