Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

poruka: 58
|
čitano: 13.576
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal".
7 godina
protjeran
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Napravili re-skin Kineske kopije Diabla, da dignu lovu na Kineskom trzistu prodajuci Diablo ime, nista im nije sveto. Naravno, filthy casuals to nece razumjeti.

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Odvratno, totalno svetogrđe.... ja sam skroz na strani ovih razočaranih. Nisam to očekivao od Blizzarda, mislio sam da će barem D2 remaster najaviti kad su već rekli da se smiri malo hype... ali ovaj mobile isprdak, cmon.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
online
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Da su pametni, napravili bi D4 koji bi bio totalni nastavak D2 s još relanijim i još mračnijim likovima i atmosferom, sa implementiranim svim sustavima najboljih igara iz žarna poput PoE te s mogućnošću da se ultra rare itemi mogu dobiti i koristiti isključivo online dok se samog lika može igrati i trenirati offline. Na taj način bi dobili da ljudi mogu uživati u offline igri kao da igraju D2 ali da online bude iskustvo još dodatak koji će željeti jer bi im offline bio pre dosadan nakon nekoliko prelazaka, ono ko ultra hell mode s dodatnim misijama koje se mogu igrati isključivo online, praktički dvije igre koje žive paralelno

 
0 4 hvala 0
10 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Prije par godina sam prešao na POE i mislim da neću nazad.. ode Diablo u nažalost

 

US server keke013#2101
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Čemu uznemirenost? U Kini jedu pse i mene to ne uznemirava, ja ih ne jedem. Jednako tako ako mi se neka igra ne sviđa, neću je igrati i nimalo me ne uznemirava to što netko dtugi hoće. 

Ubijaju franšizu? Ne, nego se prilagođavaju tržištu jer danas većina ljudi igra na mobitelima. Veća se lova krije u mikrotransakcijama nego u prodaji naslova. Istu stvar su napravili i sa D3 kad su igru apsolutno prilagodili konzolama. Ako D3 nije bilo ubijanje franšize onda sigurno nije ni ovo.

 
16 5 hvala 0
16 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Diablo je takva igra da ide prirodno sa mobilnim igranjem, uz poštovanje prema PC-u, ali moramo biti racionalni. Sigurno će izaći i normalni D4, ali za ljude koji se ne stignu igrati na PC-u, ovo je OK (ako to bude dobro obavljeno). Fanovi trebaju ignorirati ovu verziju igre, ali su tu bila prevelika očekivanja prije Blizzcona, to vidim kao najveću grešku kod Blizzarda. Recimo oduševljen sam najavom remasteriranog i poboljšanog Warcrafta 3, jedne od najboljih igara ikad (uz W2) po mom skromnom mišljenju.

 
8 3 hvala 0
14 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Ja u zadnje vrijeme pglam ovaj grim dawn sa ekspanzijama, i moram priznat igra ima ludu količinu opcija i sadržaja.

Dirty dosen
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Diablo: Immoral :P
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
mrsmith kaže...

Odvratno, totalno svetogrđe.... ja sam skroz na strani ovih razočaranih. Nisam to očekivao od Blizzarda, mislio sam da će barem D2 remaster najaviti kad su već rekli da se smiri malo hype... ali ovaj mobile isprdak, cmon.

 Jedan po jedan remaster. Prvo Starcraft 1, sada ide Warcraft 3 a onda vjerojatno Diablo 2.

10 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Ja sam odrastao uz Diabli I i II pa i III sam igrao jer je to diablo...

Shvaćam da većini ljudi to ne znači puno i da se ne uzbuđuju zbog toga ali kod mene nije tako

J3b0 im blizzardu da im j3b0..

US server keke013#2101
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

I šta sad? Diablo je umro već sa izlaskom slikovnice zvane Diablo 3.

 
9 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Paolo Maldini kaže...

 Jedan po jedan remaster. Prvo Starcraft 1, sada ide Warcraft 3 a onda vjerojatno Diablo 2.

 

Ništa od remastera Diabla 2, čisto zbog načina na kojeg je napravljen. Svih stotinjak tisuća 2D sprajtova (i to svaki od njih iz 8 kuteva) bi trebalo biti u potpunosti izrađeno od nule, a tu su još i milijun-dva ćelija u Excelu. Previše posla.

16 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Ocito sam Filthy Casualac :D

Jer me vijest ne pogada niti malo, jer su unaprijed rekli da se ne nadamo vijestima o D4. Gameplay mi djeluje zabavno, samo je upitno kakav ce mob trebat imati za njega.

Na mobu se niti ne igram previse, a kad igram vise mi odgovaraju kakve igre na poteze, a ne akcijske igre.

 

D3 sam drobio na PCu i na PS4. Day One, ubilo me me u pojam RMAH i loot drop. Totalno razocaranje.

Tek sam ga poceo igrati nakon Loot 2.0 verzije. Ali se zasitio prije Necromancera i imao griznju savjest za ostale neodigrane igre.

Onda nisam mogao odoljeti kad je izasao na PS4, pa ga i tamo odigrao opet. Na PS4 je to najbolji ARPG.

Ceka se PoE na Ps4 

 

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Chaky kaže...

Ocito sam Filthy Casualac :D

Jer me vijest ne pogada niti malo, jer su unaprijed rekli da se ne nadamo vijestima o D4. Gameplay mi djeluje zabavno, samo je upitno kakav ce mob trebat imati za njega.

Na mobu se niti ne igram previse, a kad igram vise mi odgovaraju kakve igre na poteze, a ne akcijske igre.

 

D3 sam drobio na PCu i na PS4. Day One, ubilo me me u pojam RMAH i loot drop. Totalno razocaranje.

Tek sam ga poceo igrati nakon Loot 2.0 verzije. Ali se zasitio prije Necromancera i imao griznju savjest za ostale neodigrane igre.

Onda nisam mogao odoljeti kad je izasao na PS4, pa ga i tamo odigrao opet. Na PS4 je to najbolji ARPG.

Ceka se PoE na Ps4 

 

 

 Pa imaš PC, zašto čekat...

US server keke013#2101
14 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
keke13 kaže...

Prije par godina sam prešao na POE i mislim da neću nazad.. ode Diablo u nažalost

 

 Koja je igra PoE?

16 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
keke13 kaže...
Chaky kaže...

Ocito sam Filthy Casualac :D

Jer me vijest ne pogada niti malo, jer su unaprijed rekli da se ne nadamo vijestima o D4. Gameplay mi djeluje zabavno, samo je upitno kakav ce mob trebat imati za njega.

Na mobu se niti ne igram previse, a kad igram vise mi odgovaraju kakve igre na poteze, a ne akcijske igre.

 

D3 sam drobio na PCu i na PS4. Day One, ubilo me me u pojam RMAH i loot drop. Totalno razocaranje.

Tek sam ga poceo igrati nakon Loot 2.0 verzije. Ali se zasitio prije Necromancera i imao griznju savjest za ostale neodigrane igre.

Onda nisam mogao odoljeti kad je izasao na PS4, pa ga i tamo odigrao opet. Na PS4 je to najbolji ARPG.

Ceka se PoE na Ps4 

 

 

 Pa imaš PC, zašto čekat...

Path Of Exile.

 

Mislio sam u smislu, da li ce skinuti D3 s trona na PS4 :D 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Yvan kaže...
keke13 kaže...

Prije par godina sam prešao na POE i mislim da neću nazad.. ode Diablo u nažalost

 

 Koja je igra PoE?

 Path of Exile

 

i još je free to play

US server keke013#2101
16 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Pazi - oni su to objavili na BlizzCon-u; mjestu za njihove hardcore PC fanove koji su potrosili tisuce i tisuce kuna da tamo budu (mislim da je obicna karta 250 dolara, avion, smjestaj...). 

 

I jos su napravili Diablo teaser.

 

Nije mi jasno kakvu su tocno reakciju ocekivali kada takvoj publici predstave igru za mobitele s mikrotransakcijama?

 

 
16 0 hvala 1
11 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Ide još Blizzardovih igara na mobitele.

 

Ovo je tek početak.

 

"Allen Adham: I can say, without getting overly specific, that we have big plans for the mobile space. It’s a big initiative for us across Blizzard, and you can expect to see more mobile titles from us spanning all of our IPs at some point in the future. "

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 18:41 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Da su najavili ovo van blizzcona, ne bi bilo problema...ili na blizzconu, ali da je poslije toga došla najava prave nove igre, bilo koje. Ali nisu najavili ni jednu igru na čitavom blizzconu, neznam već kojem za redom. I zato svi sada istresaju huju na ovoj mobilnoj Diablo igri.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 18:49 (AFARON).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

super potez blizza, neka jos vise svojih igara prilagode smartphonima 

vec se vidim sljedece ljeto, zena i djeca se brckaju, sjedim u birtiji, pijem pivo i haklam diablo na mobu

 

ne znam sta vam smeta da mozete igrati diablo na mobu, pa to je jebeno, razumio bih ljutnju da su rekli, necemo vise radit Diablo za PC, idemo iskljucivo na mobitele 

 

imam ga i na PC-u i na plejki, i sad jos na mobu, pun pogodak

 

 

Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Ali mi zelimo novi diablo ne recikliranje..lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
3dfx kaže...

super potez blizza, neka jos vise svojih igara prilagode smartphonima 

vec se vidim sljedece ljeto, zena i djeca se brckaju, sjedim u birtiji, pijem pivo i haklam diablo na mobu

 

ne znam sta vam smeta da mozete igrati diablo na mobu, pa to je jebeno, razumio bih ljutnju da su rekli, necemo vise radit Diablo za PC, idemo iskljucivo na mobitele 

 

imam ga i na PC-u i na plejki, i sad jos na mobu, pun pogodak

 

 

  

Sad ne znam jel gore da sam sjedneš u birtiju pa igraš ili da netko ide s tobom pa obojica buljite u mobove...

Ima milijardu razloga zašto mi se igranje igara na mobitelu ne sviđa ali najviše me odbijaju mikrotransakcije...jedino šta na mobitelu odigram su psp igre preko emulatora 

Da diablo za mob i još napravit ovakvu "full on" najavu za to...svašta!

 

13 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Ne iritira, nego smo nakon godina zatisja ocekivali najavu d4+d2r, pa se eto razocarali.

Sto se tice mobilne, napisao sam vec u drugoj temi, logican korak, tu lezi zarada, mobilni hw sve jaci, kompleksnije igre, vece trziste, bla.. zarada, zarada. Pa ne rade igre iz altruizma (ne vise).
16 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Stjepanj kaže...
Ali mi zelimo novi diablo ne recikliranje..lp

Pa napravite si ga onda.

 

U međuvremenu, shvatite da žele na novo tržište, sa novim ljudima, i novim načinima zarade, jer (zagrc) ipak rade da bi zaradili čim više novaca :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
12 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
keke13 kaže...

Ja sam odrastao uz Diabli I i II pa i III sam igrao jer je to diablo...

Shvaćam da većini ljudi to ne znači puno i da se ne uzbuđuju zbog toga ali kod mene nije tako

J3b0 im blizzardu da im j3b0..

 Od Diabla II do Diabla 3 proslo je 11 godina. Pricekaj jos 5-6 godina i eto ti Diabla 4. Što se u medjuvremenu dogadja trebalo bi ti biti nebitno. Jedino ako zelis Diabla na mobitelu, onda bi ti ovo trebalo biti super.

Ja sam takodjer Diablo 3 odigrao samo "reda radi" i već tada je bilo jasno kuda sve vodi tako da, kao okorjeli Diablo i Diablo 2 fan, ne mogu reci da sam razocaran jer nista nisam ni ocekivao..

12 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
dado kaže...

Pazi - oni su to objavili na BlizzCon-u; mjestu za njihove hardcore PC fanove koji su potrosili tisuce i tisuce kuna da tamo budu (mislim da je obicna karta 250 dolara, avion, smjestaj...). 

 

I jos su napravili Diablo teaser.

 

Nije mi jasno kakvu su tocno reakciju ocekivali kada takvoj publici predstave igru za mobitele s mikrotransakcijama?

 

 Ako je neko toliki idiot da lovu trosi na takve dogadjaje onda uz ovaj Diablo zasluzuje i nogu u guzicu. Pa jel mogao otici na janjetinu, pa na kurve pa doma igrati Diablo 2?

15 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Sramota za Blizzard! Diablo igra ekskluzivno za mobilne uredjaje ne moze se shvatiti ozbiljno , to je sprdnja nad svim sprdnjama, rekacije igraca uopce ne cude a oni koji tvrde suprotno samo trolaju ! Pa sad jedva cekam da se neko zakaci komentarom kako je to super!
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

ovi koji "kao brane" immortal i ovi kojima je mobilna igra i mobilni smjer "ok", izgleda da ste malo izgubili kontekst cijele price..

 

mobilni diablo bi bio sasvim ok u normalnim okolnostima ali diablo immortal je:

- re-skin kineske igre, nema nista inovativno niti blizzardovog unutra, cijeli projekt je outsourcan, nista nije napravljeno "from ground up" kako PR trubi

- money grabber

- najavljen kao highlight na diablo eventu na blizzconu

- fanovi bi doslovno potrosili hrpu love da glavesine slusaju community

- bahatost presentera na blizzconu

- cijeli event (vise zapravo PR show) su pohodili PC/console gameri

- sve bi bilo ok da je to side project uz "pravu stvar" (D4 ili D2R), na kojem se moze gubiti vrijeme dok "prava stvar" ne dodje

- novinarski community je totalno popizdio jer nemaju ni trunke kriticnosti u sebi

- totalna diskonekcija managementa/PRa i communitya

- blizzardov katastrofalan damage control sa brisanjem videa, komentara i lajkova

 

cak je i diablo3 djecji vrtic u odnosu na d1 i d2, kolko god se trubilo da ROS popravlja cijelu stvar

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 1:10 (nixass).
Moj PC  
16 0 hvala 3
7 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Blizzard bi mogao završiti kao Bioware.

 

 

Nekada velikan RPG žanra, a danas im proizvode ne bih dirao štapom preko interneta.

 
17 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice