Facebookova vas nova aplikacija pretvara u repera,

poruka: 8
|
čitano: 2.355
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebookova vas nova aplikacija pretvara u repera,".
8 godina
offline
Facebookova vas nova aplikacija pretvara u repera,

Model na instagramu, reper na tik toku i commando u video igri. Samo što ovaj commando u video igri shvaća da je to samo video igra i da nije zapravo commando.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Facebookova vas nova aplikacija pretvara u repera,

da li to već radi i gde može da se skine ? jel radi na windowsima ili samo na mobitelima ?

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Facebookova vas nova aplikacija pretvara u rep
DuxCro kaže...

Model na instagramu, reper na tik toku i commando u video igri. Samo što ovaj commando u video igri shvaća da je to samo video igra i da nije zapravo commando.

 Samo šta model na Instagramu zapravo zarađuje pare i jebe je se za moje i tvoje mišljenje

16 godina
offline
Facebookova vas nova aplikacija pretvara u repera,

Boris Johnson već koristi ovo 

 

 

 

 

 

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Facebookova vas nova aplikacija pretvara u rep
U mamu im kinesku, opet su iskopirali kineze.
Pis on ju :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Facebookova vas nova aplikacija pretvara u rep
Sve sto je dobro iskopiraju od Kineza 😂
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
13 godina
neaktivan
offline
Facebookova vas nova aplikacija pretvara u repera,

Dok čitam sve ovo pitam se, što da me jednog dana dijete pita koji bi mu dao savjet da bude dobar glazbenik/reper/umjetnik? Stvarno ne znam, svima je sve dostupno, sve je povezano, umreženo, kako se uopće istaknuti da budeš drugačiji? Sigurno ne da ima brutalne rime ili matrice ili da brutalno svira neki instrument.

Pa čak i sise koje svi obožavamo (pardon gejevi) ti ne garantiraju nužno neku slavu kad svako selo ima svoje instagram modele.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2021 12:07 (Keops).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebookova vas nova aplikacija pretvara u rep
Keops kaže...

Dok čitam sve ovo pitam se, što da me jednog dana dijete pita koji bi mu dao savjet da bude dobar glazbenik/reper/umjetnik? Stvarno ne znam, svima je sve dostupno, sve je povezano, umreženo, kako se uopće istaknuti da budeš drugačiji? Sigurno ne da ima brutalne rime ili matrice ili da brutalno svira neki instrument.

Pa čak i sise koje svi obožavamo (pardon gejevi) ti ne garantiraju nužno neku slavu kad svako selo ima svoje instagram modele.

 

Dakle neki dan sam počeo da gledam Riverdale, momak hoće da se bavi muzikom a otac ga nagovara jer ima talenta za US nogomet... na kraju otac popušta.
Ali ako želi nečim silno da se bavi - pusti ga.

A inače mora biti "izuzetak koji potvrđuje pravilo" kao što je ova Žena od sultana:



I ne moj pokušati, što je najvažnije da shvatiš što je u njegovom umu, vjeruj mi.. ova nova 17+ generacija.. to je ne mogu reči da-bog-da-sačuva, nego ja sam mislio da mogu to sve kontrolisati i razumjeti.. ali oni nas šišaju za par decenija.

Primjerice moja cura je Hacker kada je u pitanju Tik-Tok, Instagram, Facebook, ovo ono.. jednom joj dao.. pronašla razgovor u propalom Google Hangoutsu... oooj jedva sam živu glavu izvukao.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice