Facebookova kriptovaluta Libra mogla bi biti lansi

poruka: 11
|
čitano: 3.164
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebookova kriptovaluta Libra mogla bi biti lansi".
13 godina
offline
Facebookova kriptovaluta Libra mogla bi biti lansi

A jebiga morali su se nazuzit Uncle Samu.

Al budu uizdašne "donacije" relevantnim čimbenicima otvorile vrata koja su sad zatvorena.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebookova kriptovaluta Libra mogla bi biti lansi

ljudi nisu ni svjesni koliko ce ovo biti pozitivno za svijet kriptovaluta.... bitcoin ce vrlo brzo na 100K! 

 
2 3 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Facebookova kriptovaluta Libra mogla bi biti lansi

Tko će pri zdravoj pameti ovo uopće koristit? Iako mi se čini da se odgovor krije upravo u pitanju.

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Facebookova kriptovaluta Libra mogla bi biti lansi

Svi ovi koji pljuju crypto posljednjih dana "ponovno" :D ovo dolje je samo profit u posljednja 24sata na moje :D

 

 

 
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Facebookova kriptovaluta Libra mogla bi biti l
Gadgeti kaže...

Svi ovi koji pljuju crypto posljednjih dana "ponovno" :D ovo dolje je samo profit u posljednja 24sata na moje :D

 

 

 Svaka ćas. I onda se smiju Kolindi kada kaže da se može zaraditi 8000€ mjesečno. Daaaa, mjesečno. A ti zaradiš za 24 sata skoro toliko.

6 godina
offline
Re: Facebookova kriptovaluta Libra mogla bi biti l
Gadgeti kaže...

Svi ovi koji pljuju crypto posljednjih dana "ponovno" :D ovo dolje je samo profit u posljednja 24sata na moje :D

 

 

hehe, da...

 

radi anonimnosti cemo koristiti osoba A i osoba B

 

A: taj tvoj crypto je totalan scam

B: idemo na caffe samo moram na bankomat

A: OK

B: ....na Bitcoin bankomatu 30Kkn kasnije.... imas pravo... totalan scam

A: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA???????????????????

 

 

NULL!=NULL
11 godina
protjeran
offline
Facebookova kriptovaluta Libra mogla bi biti lansi

I samo da napomenem ovaj portfolio mi nije glavni :D taj portfolio je novi od prije mjesec dana, glavni mi je na Ledger walletu koji cuvam za kcer kao ustedjevinu u koji sam ulozio puno vise jos 2015 godine :D ovaj sad zadnji koristimo za drugu kucu depozit i auto novi kao profit, dok onaj je ustedjevina za buducnost. Moje misljenje je da svi koji pljuju crypto ili su toliko lijeni da uopce pogledaju i informiraju se o cemu se radi, jer iskreno ovdje se ne radi samo o zaradi i profitiraj (iako je potencijal OGROMAN) nego se radi o tehnologiji, a meni je i vise nego smijesno da na jednom tech forumu se pljuje konstantno o crypto. Takodjer oni koji pljuju drugo misljenje je da jednostavno su ljuti/ljubomorni sto nisu uspjeli uletiti i profitirati na tehnologiji, iako i dalje je moguce.

 

Ja osobno mjesecno ulozim izmedju 100-500€ na novi crypto koji mi se svidi Whitelist i mislim da ima potencijal za nekakvim razvojem i slicno, a do tad mi se pokazalo to i vise nego korisno u smislu profita takodjer :D

 

Inace ovaj portfolio nije vezan za Bitcoin, nego vecim dijelom Stellar i ETH a naravno tu je i nesto Ripple za profit :D 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebookova kriptovaluta Libra mogla bi biti lansi

btw,svi vi koji hodlate XRP,12.12.2020 je airdrop na Binance i Poloniex,za sve koji imaju XRP na njihovim burzama.

Tako da ova pumpa sad je umjetna,idealna za prodat i kupit nazad kad padne cijena! :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebookova kriptovaluta Libra mogla bi biti lansi

Znači Libra nije ništa drugo nego digitalni dolar. Ne vidim kako bi to moglo pomoći kriptovalutama.

Ono što diže popularnost kriptovaluta je podrška od strane servisa poput Wirex-a i Paypal-a.

Svemir.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Facebookova kriptovaluta Libra mogla bi biti l
Gadgeti kaže...

Svi ovi koji pljuju crypto posljednjih dana "ponovno" :D ovo dolje je samo profit u posljednja 24sata na moje :D

 

 

 

Iskreno, ovakvi kao ti su mi jos gori od onih koji seru da je bitcoin scam. Kazes da si zaradio 90% u 24 sata, a portfolio ti je vecinom vezan za XLM, ETH i XRP.  U tom periodu nisu ni jedan ni drugi dramaticno rasli i padali, pa ajd fino pokazi par screenshotova na koji nacin si dobio tih 90%. Moguce je neki defi shitcoin pumpao pa si dobio taj profit,  ili si se mozda igrao sa leverage, ali to je kao da netko tko je dobio na kladionici kaze kako  je eto u xyz% u plusu.

 

Na kraju krajeva, mozda i jesi fakat toliko u plusu ali je svejedno glupo i neodgovorno na takav nacin hajpat ljude. Kod ulaganja u kripto treba promovirati oprez i dobre i lose strane a ne mogucnost  brze zarade, jer oni koji povjeruju u to vecinom ostanu bez svega i onda kmece kako je bitcoin scam.

 

 

danko99 kaže...

btw,svi vi koji hodlate XRP,12.12.2020 je airdrop na Binance i Poloniex,za sve koji imaju XRP na njihovim burzama.

Tako da ova pumpa sad je umjetna,idealna za prodat i kupit nazad kad padne cijena! :)

 Da, jucer se u 3 transakcije premjestilo  sve skupa milijardu XRP vrijedno 600 mlijuna dolara. Tako da moguce da se sprema neki dump.

 

 

PaleRider kaže...

Znači Libra nije ništa drugo nego digitalni dolar. Ne vidim kako bi to moglo pomoći kriptovalutama.

Ono što diže popularnost kriptovaluta je podrška od strane servisa poput Wirex-a i Paypal-a.

 Diektno ne, ali kad ljudi vide da i facebook ima neku kobajagi kripovalutu, mozda se zainteresiraju uzeti i nesto BTC.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 10:16 (geronimo4661).
15 godina
offline
Re: Facebookova kriptovaluta Libra mogla bi biti l

Bit če dump 99%.

Isto se desilo nedavno Sa Bitshares tokenom.

Bil je airdrop,cjena je ful narasla,poslje airdropa,dump.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice