Facebook će uklanjati dezinformacije vezane uz cje

poruka: 11
|
čitano: 3.151
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook će uklanjati dezinformacije vezane uz cje".
15 godina
offline
Facebook će uklanjati dezinformacije vezane uz cje

"Od ranije Facebook na svojim platformama pokušava spriječiti širenje lažnih ili zavaravajućih sadržaja".

 

što ćemo sa ženama onda? za njih postoji ogroman industrija zavaravanja i sve je legalno. a razočaranje ostavlja duboke ožiljke na psisi. 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Facebook će uklanjati dezinformacije vezane uz
i mene zahebalo...na Facebook vidio reklamu za produženje određenog organa...kupio proizvod...kad ono:(

jel postoji mogućnost da tužim Facebook
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 10:07 (HCMAA).
15 godina
offline
Re: Facebook će uklanjati dezinformacije vezane uz
HCMAA kaže...
i mene zahebalo...na Facebook vidio reklamu za produženje određenog organa...kupio proizvod...kad ono:(

jel postoji mogućnost da tužim Facebook

 

Naravno, ali moraš priložit slike prije i poslije tretmana da vide da nije bilo promjena

16 godina
moderator
offline
Re: Facebook će uklanjati dezinformacije vezane uz
ivanv000 kaže...
HCMAA kaže...
i mene zahebalo...na Facebook vidio reklamu za produženje određenog organa...kupio proizvod...kad ono:(

jel postoji mogućnost da tužim Facebook

 

Naravno, ali moraš priložit slike prije i poslije tretmana da vide da nije bilo promjena

 ali takvu poštu će mu njihovi algoritmi za prepoznavanje neprimjerenog sadržaja odmah blokirati i nikada neće doći na željenu adresu...

...
7 godina
offline
Re: Facebook će uklanjati dezinformacije vezane uz
Miro kaže...

 

Naravno, ali moraš priložit slike prije i poslije tretmana da vide da nije bilo promjena

 ali takvu poštu će mu njihovi algoritmi za prepoznavanje neprimjerenog sadržaja odmah blokirati i nikada neće doći na željenu adresu...

 To iz iskustva ili?

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Facebook će uklanjati dezinformacije vezane uz
HCMAA kaže...
i mene zahebalo...na Facebook vidio reklamu za produženje određenog organa...kupio proizvod...kad ono:(

jel postoji mogućnost da tužim Facebook

 Kojeg organa?

 

Produženje jetre mi se čini vrlo zanimljivo.

6 godina
offline
Re: Facebook će uklanjati dezinformacije vezane uz
imam ne samo fotografije nego i video:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
14 godina
offline
Facebook će uklanjati dezinformacije vezane uz cje

A što je to službeno navedeno da je u sastavu cjepiva? Ja još nigdje nisam vidio tu informaciju.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Facebook će uklanjati dezinformacije vezane uz
ojpi kaže...

A što je to službeno navedeno da je u sastavu cjepiva? Ja još nigdje nisam vidio tu informaciju.

 A kako je krenilo i neces, mozes dobit samo ove bajkovite price kako ne samo da lijeci koronu nego te usput oslobada i svih postojecih kredita itd. jer u suprotnome krsi pravila svih stranica. Test za Bug redakciju: Cjepivo protiv korona virusa ugraduje mikrocipove u ljudski organizam pomocu kojih nas Bill Gates nadgleda i po potrebi kontrolira, ALERT ALERT 

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
16 godina
offline
Facebook će uklanjati dezinformacije vezane uz cje

DW novinar se cjepio, jedna od stavki... u slučaju smrti dobiva cca 20k eura, u slučaju invalidnosti 10k eura. Cijepljenje? Ne hvala jer prebolio sam koronu i ne savjetuje se cijepljenje ako si preboli okoronu. Nije tako strašno, malo jača gripa u mom slučaju kao i kod mojih ukućana. Možda za 30 godina kada budem stariji, a cjepivo sigurnije. Ne kažem da nekome ne sruši imunitet i ne ubije ga, ali za sada svi koji su dobili imali su blaže simptome pa do malo težeg disanja kod poznanika no on dnevno pije 14 tableta za svašta nešto i k tome je srčani bolesnik, ~70 godina. No prebolio je i on. Imao je sreće reklo bi se.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook će uklanjati dezinformacije vezane uz cje

Brisati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 10:37 (ojpi).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice