Facebook će se potpuno fokusirati na privatnost, k

poruka: 16
|
čitano: 4.213
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook će se potpuno fokusirati na privatnost, k".
15 godina
offline
Facebook će se potpuno fokusirati na privatnost, k

I HDZ će se fokusirati na vraćanje pokradene love. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
32 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook će se potpuno fokusirati na privatnost, k

Ovo ista laž ko ona od prije koji dan, gdje NSA laže da neće više prisluškivati.

 

Nakon svega idem na WC da se malo i ja fokusiram. To je sad vrlo IN.

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook će se potpuno fokusirati na privatnos
Otprilike ovoliko vjerujem u to :D
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
27 0 hvala 1
10 godina
offline
Facebook će se potpuno fokusirati na privatnost, k

Pa mr. Zuck to je vrlo jednostavno napraviti. Napravite facebook kao decentraliziranu aplikaciju na blockchainu otvorenog koda tako da sve objave ostaju isključivo u lokalnoj bazi na korisnikovom uredjaju koje mogu vidjeti samo oni kojima korisnik dopusti a ne da midlle man čita sve objave i onda prodaje informacije raznim državnim agentima. Sve ostalo nema veze sa zaštitom privatnosti na centralliziranim servisima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 21:43 (Noel).
 
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Facebook će se potpuno fokusirati na privatnost, k

Kakve informacije ej,pa znam gdje je tko,kaj radi,s kim je i to zato jer oni tako zele. 

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook će se potpuno fokusirati na privatnost, k

švajneberg i sigurnost kao kurva sto je nevina...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Facebook će se potpuno fokusirati na privatnost, k

pa ne smem nikome ni opsovati kevu da me ne prijavi i dobijem mjesec dana bann...

koja fakin enkripcija..

želim da mogu j*** majku kome hoću i da me nitko ne može zbog toga prijaviti... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook će se potpuno fokusirati na privatnost, k

Apropo privatnosti: na dan pokretanja Facebooka, ukinut je projekt jedne američke obavještajne agencije koja je projekt zanimljivog imena "Lifelong" htjela koristiti za stvaranje digitalnog dosjea o svima i svakome. I tako, umjesto da se ta operacija nadzora stanovništva mora opravdavati pred organima vlasti i poreznim obveznicima, "dioničari" nemaju takve obaveze. Dakle, vuk sit, a ovce na broju.

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 23:47 (Cesc).
 
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Facebook će se potpuno fokusirati na privatnost, k

I onda je svizac zamotao čokoladu... 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Facebook će se potpuno fokusirati na privatnos
Jako jednostavno, ko hoce nek koristi facebook, twitter, linkedin, pimpekbook, itd, ko nece nek odj*** od navedenih mreza. U cem je problem, don kihoti, nema dosta vjetrenjaca za borbu?
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Facebook će se potpuno fokusirati na privatnos

Upravo tako. Kao da neko ljude tjera na FB....

Imas izbor. Nemoj koristiti. Ja ne koristim i ne primjecujem da mi nesto nedostaje.....

15 godina
offline
Facebook će se potpuno fokusirati na privatnost, k

Neki ne razmu..

 

Ne možeš ne koristiti Vocap i Mesinđer i pričati kako u ničemu komunikacijski nisi zakinut.

A čak i da ih ne koristiš, Fejsbuk te prati putem web stranica, imao ili ne imao račun na njem.

 

Ali poanta je ovdje u tome da nema šta Cukerberg umovati i "imati vizije" o privatnosti ljudi - to je nešto što se rješava zakonima, na političkoj razini.

 

A tu mu je činjenicu, vjerojatno, teško probaviti.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook će se potpuno fokusirati na privatnost, k

Fokusirat će se na još malo reklama...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Facebook će se potpuno fokusirati na privatnos
uuY kaže...

Neki ne razmu..

 

Ne možeš ne koristiti Vocap i Mesinđer i pričati kako u ničemu komunikacijski nisi zakinut.

A čak i da ih ne koristiš, Fejsbuk te prati putem web stranica, imao ili ne imao račun na njem.

 

Ali poanta je ovdje u tome da nema šta Cukerberg umovati i "imati vizije" o privatnosti ljudi - to je nešto što se rješava zakonima, na političkoj razini.

 

A tu mu je činjenicu, vjerojatno, teško probaviti.

 Ne mozeš ne koristiti? Ja ne koristim....

Samo Viber koristim koji ima end to end enkripciju za koju me zaboli neka stvar al et svi moji prijatelji koriste viber pa i ja...Ali samo poruke. Kad me neko nazove na Viner ko da mi zube vadi....

Kako to mene FB prati ako nemam nalog na facebooku? I sta to prati? Metapodatke? Zaboli me.....

15 godina
offline
Re: Facebook će se potpuno fokusirati na privatnos
Juzerica kaže...

I onda je svizac zamotao čokoladu... 

 odn. patuljak nosko je zamotao brdo šećera. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
5 godina
neaktivan
offline
Facebook će se potpuno fokusirati na privatnost, k

Facebook + privatnost = oksimoron

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice