Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale za

poruka: 17
|
čitano: 5.715
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale za ".
15 godina
offline
Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale za

Ovo će se prodavati samo ako umjesto "Hey, Facebook", proradi i "Hey, Tik-Tok".

Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale za

Sad mi dođe da prodam svoje od muke.

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale za

A ovaj članak nije premium? Ajde

There are no stupid questions, just stupid people!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale za

Vrag je odnio šalu, vidim da će uskoro pametne naočale biti prisutne kao i pametni satovi.

 

Glass – Glass (google.com)

 

The best smartglasses and AR specs 2021: Snap, Amazon and more (wareable.com)

 
1 1 hvala 1
Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale za

Pa meni se u globalu ... sviđa? Još ako će se video moći preuzeti na komp pa ga ja sigurno pohranim bez da obznanim čitavom svijetu kako je moj maleni štenac lovio lopticu po livadi, ili se neki pijanac upišao i ispovraćao po sebi, to bi bilo super.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale za

Očekujem selidbu ljudi izvan gradova u potrazi za mirom i trunkom privatnosti. Ovo je ipak previše.

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale za

jedva čekam da ih ne kupim.

Nadglednik dina
Moj PC  
12 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale
Napokon špijuniranje sa stilom
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale za

OK, ovo bih možda trebao prvo komercializirat nego što izjavim.

No,...njušim li ja to neko trgovanje "video NFTovima" sa trenutcima "mog prvog pijanstva/ševe/....", "Michael Jordanov prvi korak u Dubrovniku prilikom silaska s broda",  "prvo kakanje mog Flokija na zagrebačkom Bundeku"......

 

Samo nam još to treba!  

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2021 14:16 (JozoOkidach).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale za

S obzirom da mogu snimati max 15 minuta videa, sklon sam im vjerovati da mogu "raditi" (u idle-u) do 6h na jednom punjenju.

 

Sa socioloskog gledista, ovakvi pokusaji su redovito propadali jer generacije koje su odrasle uz (preveliku) izlozenost FB, Snaphhatu, Instagramu, TikToku i ostalim glupostima jos uvjek nisu postale glavnina potencijalnih kupaca. Kada se generacije odrasle bez koncepta privatnosti masovno financijski osamostale, ovakvi proizvodi ce nam nazalost postati svakodnevica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale

Mislim da namjenjene i jesu zgubidanima s instagrama i svim ostalim koji se smatraju influencerima.

Malo mi je pao sad ray ban u očima, ali lova do krova ih zanima. Ako je nešto slično predstavio

google, bose zašto "nebi" i oni.

15 godina
offline
Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale za

Pametne naočale sigurno su sljedeća velika stvar u informatici kao što su to npr. bili pametni mobiteli zato što ćemo na svakom mjestu moći imati veliki virtualni monitor i što ćemo informacije o onome što vidimo moći dobiti u istom trenutku kada ćemo to gledati.

 

Trenutno je problem što sada nemamo dovoljno dobar hardver i ti prvi pokušaji ne uspijevaju kao što prije pametnih mobitela zbog slabog hardvera nisi uspjeli mnogi pokušaji raznih pametnih uređaja na dlanu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale za

Pedofilski lanci diljem svijeta odobravaju. Kao da nema dovoljno bolesnika koje i na Jadranu ulove svake godine kako snimaju djecu, eto načina da ih nikad ne ulove.

 

Osim toga, savršen proizvod za one koji vole snimati svoje noge dok hodaju (seriously, koji kurac vam to znači?) i dati nam do znanja što jedu i piju svaki dan.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale
rjakopec kaže...

Pametne naočale sigurno su sljedeća velika stvar u informatici kao što su to npr. bili pametni mobiteli zato što ćemo na svakom mjestu moći imati veliki virtualni monitor i što ćemo informacije o onome što vidimo moći dobiti u istom trenutku kada ćemo to gledati.

 

Trenutno je problem što sada nemamo dovoljno dobar hardver i ti prvi pokušaji ne uspijevaju kao što prije pametnih mobitela zbog slabog hardvera nisi uspjeli mnogi pokušaji raznih pametnih uređaja na dlanu.

 

Q-Tip kaže...

Pedofilski lanci diljem svijeta odobravaju. Kao da nema dovoljno bolesnika koje i na Jadranu ulove svake godine kako snimaju djecu, eto načina da ih nikad ne ulove.

 

Osim toga, savršen proizvod za one koji vole snimati svoje noge dok hodaju (seriously, koji kurac vam to znači?) i dati nam do znanja što jedu i piju svaki dan.

 

Sad imamo sve samo smo ostarjeli da gledamo tek svježe punoljetnice, a i od gledanja nemaš ništa. Govorim naravno o slobodnim mladim punoljetnim damama. Psihobolesnici će uvijek naći neki način - njh treba kastrirati, ali doslovce - najbolja pravda, mislim za ove pedofile i sl.

Čuj imaju LED diodu da se vidi da li vas netko snima. Pa to se da riješiti onom crnom izrezanom 2x2mm izolir trakom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2021 12:12 (Envy).
12 godina
offline
Re: Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale
Envy kaže...
Q-Tip kaže...

Pedofilski lanci diljem svijeta odobravaju. Kao da nema dovoljno bolesnika koje i na Jadranu ulove svake godine kako snimaju djecu, eto načina da ih nikad ne ulove.

Osim toga, savršen proizvod za one koji vole snimati svoje noge dok hodaju (seriously, koji kurac vam to znači?) i dati nam do znanja što jedu i piju svaki dan.

 

Sad imamo sve samo smo ostarjeli da gledamo tek svježe punoljetnice, a i od gledanja nemaš ništa. Govorim naravno o slobodnim mladim punoljetnim damama. Psihobolesnici će uvijek naći neki način - njh treba kastrirati, ali doslovce - najbolja pravda, mislim za ove pedofile i sl.
Čuj imaju LED diodu da se vidi da li vas netko snima. Pa to se da riješiti onom crnom izrezanom 2x2mm izolir trakom.

 

Ma ne moraju ni skrivati LED diodu. Kad na plaži zapeče zvizdan sumnjam da se vidi. 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale
Q-Tip kaže...
Envy kaže...
Q-Tip kaže...

Pedofilski lanci diljem svijeta odobravaju. Kao da nema dovoljno bolesnika koje i na Jadranu ulove svake godine kako snimaju djecu, eto načina da ih nikad ne ulove.

Osim toga, savršen proizvod za one koji vole snimati svoje noge dok hodaju (seriously, koji kurac vam to znači?) i dati nam do znanja što jedu i piju svaki dan.

 

Sad imamo sve samo smo ostarjeli da gledamo tek svježe punoljetnice, a i od gledanja nemaš ništa. Govorim naravno o slobodnim mladim punoljetnim damama. Psihobolesnici će uvijek naći neki način - njh treba kastrirati, ali doslovce - najbolja pravda, mislim za ove pedofile i sl.
Čuj imaju LED diodu da se vidi da li vas netko snima. Pa to se da riješiti onom crnom izrezanom 2x2mm izolir trakom.

 

Ma ne moraju ni skrivati LED diodu. Kad na plaži zapeče zvizdan sumnjam da se vidi. 

 

 

Kažu mi da cijela Dalmacija fura Ray-Ban. Je li to istina? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2021 23:05 (Envy).
12 godina
offline
Re: Facebook i Ray-Ban zajednički izradili naočale
Envy kaže...

a li vas netko snima. Pa to se da riješiti onom crnom izrezanom 2x2mm izolir trakom.

 

Ma ne moraju ni skrivati LED diodu. Kad na plaži zapeče zvizdan sumnjam da se vidi. 

 

 

Kaću mi da cijela Dalmacija fura Ray-Ban. Je li to istina? 

 

Ne znam, nisam Dalmatinac. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice