Facebook prikuplja podatke o pozivima i porukama s

poruka: 14
|
čitano: 5.796
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook prikuplja podatke o pozivima i porukama s".
15 godina
offline
Facebook prikuplja podatke o pozivima i porukama s

pa kaj onda?! važno je to da je šećergnomu žao zbog toga. suze sina razmetnoga mu niz leđa cure i briše ih novčanicama koje su mu priskrbili dobri ljudi s profilom na bejsfuku. a ne ovakvi nihilistički gelipteri poput mene. pa da. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook prikuplja podatke o pozivima i porukama s

Kako kome

Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook prikuplja podatke o pozivima i porukama s

Kak je to interesantno da se ljudi tome cude ko` pura dreku. Pa samo malo zdravog razuma i logike i jasno je da sve te aplikacije i smartphonei prikupljaju podate o korisnicima i koriste ih za raznorazne svrhe. Je li mozda neko promislio zasto su odjednom skoro svi mobiteli sa touch ekranom, kao da stari s tipkovnicama i joisticima nisu bili dovoljno dobri (bar si hrpu funkcija mogao obavljati jednom rukom, pa cak i u rukavicama, ajde probajte to sa touchem) ili zasto se uvode touch screenovi u aute i sve zivo? Sto se moze ocitati skoro svakim touchem? Otisak prsta koji je jedinstven, povezite to sa slanjem podataka i geolociranjem i tko zeli u svakom trenutku moze saznati gdje ste... Teorija zavjere? Haha cekajte samo da izroni neka nova "afera" sa slicnim sadrzajem...

 

Sorry kaj prekidam, neko bitan mi je na facebook chatu

 
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Facebook prikuplja podatke o pozivima i poruka
dejo6 kaže...

Kako kome

baš si im zapaprio

ravna zemlja i šupalj mjesec
15 godina
offline
Re: Facebook prikuplja podatke o pozivima i poruka
Louis Pluto kaže...
dejo6 kaže...

Kako kome

baš si im zapaprio

 Jesi vidio, nema šale samnom.

Poanta je u tome da se može kontrolirati čemu aplikacije imaju pristup.

16 godina
offline
Re: Facebook prikuplja podatke o pozivima i poruka
Ako vjerujes da FB i slicne aplikacije nemaju pristup onome sto trebaju neovisno o tvojim postavkama dozvola kojima pristupas kroz UI.
 
9 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Facebook prikuplja podatke o pozivima i poruka
Obelix kaže...

Kak je to interesantno da se ljudi tome cude ko` pura dreku. Pa samo malo zdravog razuma i logike i jasno je da sve te aplikacije i smartphonei prikupljaju podate o korisnicima i koriste ih za raznorazne svrhe. Je li mozda neko promislio zasto su odjednom skoro svi mobiteli sa touch ekranom, kao da stari s tipkovnicama i joisticima nisu bili dovoljno dobri (bar si hrpu funkcija mogao obavljati jednom rukom, pa cak i u rukavicama, ajde probajte to sa touchem) ili zasto se uvode touch screenovi u aute i sve zivo? Sto se moze ocitati skoro svakim touchem? Otisak prsta koji je jedinstven, povezite to sa slanjem podataka i geolociranjem i tko zeli u svakom trenutku moze saznati gdje ste... Teorija zavjere? Haha cekajte samo da izroni neka nova "afera" sa slicnim sadrzajem...

 

Sorry kaj prekidam, neko bitan mi je na facebook chatu

 Još uvijek imam nekoliko starih mobitela s tipkovnicama. Jedan dan ću premjestiti SIM karticu u jedan takav mobitel, pa ću ga nositi sa sobom da vidimo koliko ljudi će se smijati tome.

6 godina
protjeran
offline
Re: Facebook prikuplja podatke o pozivima i poruka
dejo6 kaže...
Louis Pluto kaže...
dejo6 kaže...

Kako kome

baš si im zapaprio

 Jesi vidio, nema šale samnom.

Poanta je u tome da se može kontrolirati čemu aplikacije imaju pristup.

 Sasvim sigurno nema šale s tobom. Omogućio si pristup kameri, mikrofonu, pohrani i lokaciji.

16 godina
offline
Re: Facebook prikuplja podatke o pozivima i poruka
dejo6 kaže...
Louis Pluto kaže...
dejo6 kaže...

Kako kome

baš si im zapaprio

 Jesi vidio, nema šale samnom.

Poanta je u tome da se može kontrolirati čemu aplikacije imaju pristup.

 Jesi ti ozbiljan? :) 

13 godina
offline
Facebook prikuplja podatke o pozivima i porukama s

Ja sam iznenađen i uvređen.

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Facebook prikuplja podatke o pozivima i poruka
Inovator kaže...
Ako vjerujes da FB i slicne aplikacije nemaju pristup onome sto trebaju neovisno o tvojim postavkama dozvola kojima pristupas kroz UI.

 ništa te ne stoji da probaš

ravna zemlja i šupalj mjesec
12 godina
odjavljen
offline
Re: Facebook prikuplja podatke o pozivima i poruka
Jel se itko pitao zašto je pričao s punicom? Hmmm 🤔🤔
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook prikuplja podatke o pozivima i poruka
Inovator kaže...
Ako vjerujes da FB i slicne aplikacije nemaju pristup onome sto trebaju neovisno o tvojim postavkama dozvola kojima pristupas kroz UI.

 Ako si našao rupu, javi googleu i pokupi pare.

15 godina
offline
Facebook prikuplja podatke o pozivima i porukama s

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice