Facebook i Microsoft daju 10 milijuna dolara za au

poruka: 5
|
čitano: 2.234
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook i Microsoft daju 10 milijuna dolara za au".
10 godina
offline
Facebook i Microsoft daju 10 milijuna dolara za au

Pametno. Ovo je istinska prijetnja demokracijama, kao i osobnim slobodama. Očekujem da će se koristiti već na sljedećim izborima u velikim svijetskim demokracijama.

 

Dovoljno je samo poljuljati javno mišljenje, a i sami znamo koliko ljudi vjeruje u svakojake gluposti s interneta.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Facebook i Microsoft daju 10 milijuna dolara za au

eno baš vidim kako Pervan i Zuhra brišu svoje uratke s jubitoa....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Facebook i Microsoft daju 10 milijuna dolara z
Anđeo bez falinge kaže...

eno baš vidim kako Pervan i Zuhra brišu svoje uratke s jubitoa....

 

Usput, jos ce cijela ceta politicara poceti govoriti "ja to nikad nisam rekao, sve je to deep fake, nisam ja nista obecao",

kao sto je Maric rekao da ce dati otkaz, ako se rafinerija u Sisku zatvori.

https://www.24sata.hr/news/maric-hdz-nece-dopustiti-da-se-sisacka-rafinerija-zatvori-488116

 

Znamo kako je sve to zavrsilo. INA Sisak je proslost. Kao i sudac Maric. Jos samo fali da se izvuce na deep-fake,

kao i Turudic za kaznu brze voznje i prolazak kroz crveno.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/sudac-turudic-od-kazne-se-izvukao-zbog-ove-rupe-u-zakonu-prometni-strucnjak-porucio-iako-je-sve-po-zakonu-to-je-sramota-foto-20190912

 

U razvijenim zemljama se lazi naplacuju zatvorom - kod nas se sudci mogu izvuci, dok ce mali gradjanim biti oderan do kosti.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2019 10:57 (Čitatelj).
15 godina
offline
Facebook i Microsoft daju 10 milijuna dolara za au

imam barem 4 (ok: 3,97426) ideje kako to izvesti no sve već postoje ali se još nisu sjetili primijeniti ih na ovo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Facebook i Microsoft daju 10 milijuna dolara z
KGK:nisam ja to rekla...to vam je deepfake...nakon nekog vremena...ta osoba u stvarnosti na kraju postane...jedan obični deepfake
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice